رفتن به مطلب
چهارسوق

اموزش کاربا اکیبا

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما

آموزشی خاصی نداره

بسیار ساده ست.

وارد کامپوننت شده و منوی backup now رو می زنید و بصورت خودکار فایل بک آپ ساخته می شود. به همین سادگی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

آموزشی خاصی نداره

بسیار ساده ست.

وارد کامپوننت شده و منوی backup now رو می زنید و بصورت خودکار فایل بک آپ ساخته می شود. به همین سادگی

سلام این که بله اما چگونه فایل بکاپ راریستور کنیم درلوکال هاست چگونه باید نصب کرد چگونه فایل زیپ بده

لینک به ارسال

با سلام

خروجی که این افزونه به شما میدهد یک بسته نصبی میباشد که مثل چوملا باید نصب کنید که با نصبش کلیه اطلاعات شما بر میگردد

در مورد پرسشتون که فرمودید در لوکال هاست چگونه نصب کنیم منظورتون نصب افزونه بود یا بک آپی که گرفتید؟

اگر بک آپ بود مثل جوملا

اگر افزونه بود مثل سایر افزونه ها نصب میکنید بعد به مدیریت افزونه میروید و نوع فرمت خروجی را روی zip تنظیم و ذخیره میکنید و بعد اقدام به گرفتن بک آپ...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

خروجی که این افزونه به شما میدهد یک بسته نصبی میباشد که مثل چوملا باید نصب کنید که با نصبش کلیه اطلاعات شما بر میگردد

در مورد پرسشتون که فرمودید در لوکال هاست چگونه نصب کنیم منظورتون نصب افزونه بود یا بک آپی که گرفتید؟

اگر بک آپ بود مثل جوملا

اگر افزونه بود مثل سایر افزونه ها نصب میکنید بعد به مدیریت افزونه میروید و نوع فرمت خروجی را روی zip تنظیم و ذخیره میکنید و بعد اقدام به گرفتن بک آپ...

موفق باشید

سلام پس اگه برای برگردوندن اطلاعات بخواهیم بایدزیپ بکاپ بگیریم برای نصب درلوکال هم باید زیپ باشه ریختن درلوکال وبرگردوندن اطلاعات راباید مثل نصب یک جوملا انجام دادبله

لینک به ارسال

با سلام

بله دقیقا با تنظیم فرمت خروجی در مدیریت این افزونه وقتی بک آپ میگیرید یک بسته نصبی در فرمت زیپ به شما تحویل میدهد که این بسته را چه در هاست و چه در لوکال مثل یک بسته جوملا نصب میکنید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام من با اکیبا یک بسته نصبی ساختم ودرروت لوکال ریختم واز فشرده خارج کردم حالا درمرورگررم بسته نصبی مشکل داره ببینید

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام ببخشید این عکسشhttp://upload7.ir/imgs/2014-02/68199610151340148084.jpg

لینک به ارسال

درود بر شما

مشکل با نسخه php شماست

نسخه php باید 5.2 باشه

اگر از ومپ سرور اسفاده می کنید باید از نسخه 2.0 ان استفاده کنید

لینک به ارسال

سلام من از

XAMPP1.8.0

استفاده میکنم نسخش قدیمیه که باپی اچ پی 5.3.27 من سازگارنیست یا مشکل از جای دیگره گه بسته نصبی اکیبا خراب اجرامیشه

لینک به ارسال

با سلام

شما مطابق آموزش زیر از ومپ سرور استفاده کنید ، پس از آن ، تمامی نسخ جوملاتون ساپورت میشه

http://forum.joomina.ir/topic/19482-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%88-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%80%D9%80%D9%80/

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام چشم بزودی ومپ سروررامیگیرم وکارمیکنم حالا من نسخه xamppراارتقاع دادم مشکل اولی حل شد ولی درقسمت dbrestore بااین پیغام روبرومیشمCould not connect to database. Please check your connection parameters.مشکل ازکجاست من پایگاه داده ساختم

لینک به ارسال

با سلام

چشمتون بی بلا . بررسی کنید که اطلاعات دیتابیس رو به درستی ایجاد کرده باشید . آیا قبلش ، دیتابیس موردنظرتون رو ایجاد کردید ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

چشمتون بی بلا . بررسی کنید که اطلاعات دیتابیس رو به درستی ایجاد کرده باشید . آیا قبلش ، دیتابیس موردنظرتون رو ایجاد کردید ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام من این مراحل راانجام دادم یک پایگاه داده ساختم وسپس درروت لوکال یک پوشه به همون نام ساختم وفایل اکیبا را ازفشورده خارج کردم ودرپوشه ریختم درادرس مرورگرم لوکال بانام پوشه راوارد کردم مشکل هم چنان باقیست

لینک به ارسال

با سلام

در لوکال ، به هنگام بازگردانی ، اطلاعات دیتابیس را چگونه وارد میکنید ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام من ومپ راریختم نصب شداماظاهراروی ویندوز8 کارنمیکنه -درمورد این سوال شما من متوجه نشدم ایا منظور شما اینکه درمرحله دوم بسته نصبی DB Restore گذینهDatabase name باید با نام پوشه وپایگاه داده یکی باشه که هست یا درمرحله پایگاه داده باید کاری کرد دراموزش های که ازوب گرفتم اشاره ای نشده بود اگه کاری باید کرد بفرمایید

لینک به ارسال

با سلام

منظورم این بود که فیلدهای همون مرحله ای که بهش اشاره کردید را چطور پر میکنید

در صفحه 29 کتاب آموزش جوملا 2.5 جومینــــــا کامل توضیح داده شده

اگر به همون صورت انجام بدید مشکلی پیش نمیاد

در مورد نام دیتابیس هم ، کافیه ابتدا یک دیتابیس ایجاد کنید سپس نام آن را در فیلد مربوطه ( نام دیتابیس )  وارد کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام من اموزش رادیدم همون تور پرمیگنم من بانصب جوملا خام مشکل ندارم فقط این بسته نصبی که به مشکل خورده

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام مشکل نصب با ارتقاع اکیبا حل شد سایت نصب شد اما بامشکل صفحه نخست این شکلی میادhttp://upload7.ir/imgs/2014-03/92067215044212168227.jpg ووارد مدیریت که میخواهم بشم رمزadministrator که درهاست برای امنیت گذاشتم رامیخواهد چگونه وارد هاست مجازی بشم واین رمز رابردارم چون رمز راکه وارد میکنم ارورسرور میده

لینک به ارسال

با سلام

سعی کنید پس از این ، تصاویرتون رو در آپلودسنتر جومینــــــا بارگذاری کنید

در مورد خطاهایی که تو تصویر مشخص بود مربوط به زمپ میشه و احتمالا" روی هاست این مشکلات را نخواهید داشت

در مورد حذف رمز هم به تاپیک زیر مراجعه کنید

http://forum.joomina.ir/topic/17343-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D9%88%D8%B4/#entry85924

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام بسته نصبی اکیبای من روی xmpp کارنمیکنه درحالی که قبلا سالم بود نسخه اکیبارابه3.10.2ارتقاع دادم بازهم درست نشد

لینک به ارسال

درود بر شما

کار نمی کنه یعنی نصب نمی شود؟ یا وارد کامپوننت نمی شود؟

احتمالا باید به تفاوت های نسخه php باشد

ویرایش شده توسط محمدحسین میری

لینک به ارسال

سلام بسته نصبیش روی لوکال بالا نمیاد برای نصب لوکال من تاphp5.5 پشتیبانی میکنداکیبا اخرین نسخه است

سلام عکس موقع که بسته نصبی اکیبا برای نصب نمیره ببینید

http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=13994843951.jpg

لینک به ارسال

سلام عکس موقع که بسته نصبی اکیبا برای نصب نمیره ببینید

http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=13994843951.jpg

شما جوملا بروز رسانی کنید واز مدیریت افزونه کامپونت رو نصب کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...