رفتن به مطلب
alizamany

چگونگی پاک کردن کش در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام سایت من وقتی یه مطلبی را میزارم همون موقع نمیاد و باید حتما کنترل + اف 5 را بزنم تا مطلبم بیاد تنظیمات ذخیره ساز هم از اون وقتی که فعال کردم و دوباره غیر فعالش کردم خیلی وقته که میگذره فقط هم صفحه اصلی این مشکل رو داره

http://wp-center.net/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون من مطالب مشایه رو خوندم و تمامی اون کار ها را انجام دادم اما الان وقتی میزنم پاکسازی کش این دو گزینه که در تصویر مشخص هست میاد باره هم اون را هم تو تنظیمات هم داخل هاست cache و tmp را پاک کردم اما بازم دوباره ساحته میشه یکیش jw_simpleImageGallery هست که داخل تنظیمات پلاگین زمان دوباره سازی تصویر کوچک را صفر کردم اما اون یکی که نوشته page را نتونستم پیدا کنم 

این لینک عکس http://upload7.ir/imgs/2014-02/19289632322940206767.png

لینک به ارسال

با سلام

در قسمت تنظیمات کلی ابتدا استفاده از کش را غیرفعال کنید سپس به مدیریت پلاگینها برید و پلاگین سیستم - کش رو غیرفعال کنید بعد هم تنظیمات قالبتون رو بررسی کنید و اگر گزینه ای برای کش کردن داره آن را غیرفعال کنید

در انتها از منوی تعمیرات اون سه مورد رو انجام بدید و تمام !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

در قسمت تنظیمات کلی ابتدا استفاده از کش را غیرفعال کنید سپس به مدیریت پلاگینها برید و پلاگین سیستم - کش رو غیرفعال کنید بعد هم تنظیمات قالبتون رو بررسی کنید و اگر گزینه ای برای کش کردن داره آن را غیرفعال کنید

در انتها از منوی تعمیرات اون سه مورد رو انجام بدید و تمام !

موفق و پیروز باشید

یا حق

دقیقا من تمام این کار ها را انجام دادم اما نشد 

لینک به ارسال

با سلام

کش مرورگرتون رو هم پاکسازی کنید . با مرورگر دیگری هم تست کنید

اگر مواردی رو که گفتم به درستی انجام داده باشید نباید دیگه مشکلی داشته باشید

اگر بعد از پاکسازی کش باز هم موردی کش میشه ، تنظیمات جوملا و افزونه هاتون رو بررسی کنید

بررسی کنید تنظیمات روی بدون کش و یا استفاده از تنظیمات سراسری باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

منم همین مشکل رو دارم و این کاهایی که گفتین انجام دادم اما چیزی تقییر نمیکنه و ساعت ها طول میکشه تغییرات اعمال بشه

حتی مطلبی که گذاشتم هم نمیبینم

لینک به ارسال

من تمام این کار ها را انجام حتی تمامی ماژول ها و پلاگین ها را هم چک کردم اما مشکل همچنان پا برجاست مثلا تو کروم درست میاره تو فایرفاکس همون مطالب قبلی تو اینترنت اکسپلور هم همینجور تو کروم هم بعضی وقتا مطالب را نمیباره حتما باید کش را پاک کنم تا بیاره

لینک به ارسال

منم همین مشکل رو دارم و این کاهایی که گفتین انجام دادم اما چیزی تقییر نمیکنه و ساعت ها طول میکشه تغییرات اعمال بشه

حتی مطلبی که گذاشتم هم نمیبینم

هیچ تغییری در سایت انجام نمیشه مگر بعد از چند ساعت سایت رو تازه دارم راه میندازم

اعصابمو خورد کرده. حتی سایت رو غیر فعال کرم ولی بعد از چند ساعت غیر فعال می شد.

با موبایل هم میرم باز همون شکل قبلیه.

پلاگین کش رو هم غیر فعال کردم.

گش سایت هم همینجور

پاکسازی سایت زدم. تعمیرش هم زدم

کمک کنید لطفا

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

هیچ تغییری در سایت انجام نمیشه مگر بعد از چند ساعت سایت رو تازه دارم راه میندازم

اعصابمو خورد کرده. حتی سایت رو غیر فعال کرم ولی بعد از چند ساعت غیر فعال می شد.

با موبایل هم میرم باز همون شکل قبلیه.

پلاگین کش رو هم غیر فعال کردم.

گش سایت هم همینجور

پاکسازی سایت زدم. تعمیرش هم زدم

کمک کنید لطفا

یک نکته رو هم من بگم شاید راه گشا بود. ولی الان بسایر کم پیش می آید

برخی از ISP ها یا سازمان ها یک سرور کش دارند (مانند squid) برای کم کردن ترافیک کارگزاری می شود و اگر این سرویس دهنده کش درست تنظیم نشده باشد گاهی، این چالش پیش می آید. به ویژه بر روی فایل های هم نام و css ها. یکبار با یک ق-ی-ل-ت-رشکن یا یک proxy سایت را بررسی نمایید.

ویرایش شده توسط تیرداد
کژی در نگارش

لینک به ارسال

یک نکته رو هم من بگم شاید راه گشا بود. ولی الان بسایر کم پیش می آید

برخی از ISP ها یا سازمان ها یک سرور کش دارند (مانند squid) برای کم کردن ترافیک کارگزاری می شود و اگر این سرویس دهنده کش درست تنظیم نشده باشد گاهی، این چالش پیش می آید. به ویژه بر روی فایل های هم نام و css ها. یکبار با یک ق-ی-ل-ت-رشکن یا یک proxy سایت را بررسی نمایید.

با v p n تست کردم نشد

لینک به ارسال

با سلام

وقتی عبارت page میاد تو صفحه کش ، یعنی این قالبتون هست که داره کش میکنه و تنظیم اختصاصی برای این مورد داره

یه بار دیگه تنظیمات قالبتون رو به دقت چک کنید

برای اینکه مطمئن شوید ، قالب پیشفرض جوملا رو پیشفرض کنید و یکبار کش رو پاکسازی کنید و تست کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

اقا من که نتونستم درستش کنم اگر از دوستان کسی میتونه یوزر و پسورد بدم خدمتون ببینید مشکل از کجاست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...