رفتن به مطلب
MasterMHD

ارور 404

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان یه چند وقتیه که وقتی روی عنوان مطالب سایت کلیک میکنی و میری تو صفحه ی اون پست (مطلب) ارور 404 به نمایش درمیاد ، انگار که اجازه ی دسترسی نداشته باشی. این مشکل فقط برای کاربران عمومیه (Public) و وقتی که به سایت لاگین میکنی دیگه این مشکل وجود نداره.

لازم به ذکر که سطح دسترسی همه ی کاربرارو هم چک کردم و مشکلی توش ندیدم ، همچنین تمامی پلاگین ها و ماژول هارو هم غیر فعال کردم و چک کردم اما مشکل همچنان به قوت خودش باقی بود.

باید چیکار کنم ؟ چون الان این مشکل وجود داره به دنبالش کاربرا نمیتونن برای پست ها نظر بدن (چون با صفحه ارور 404 مواجه میشن) همچنین نمیتونن به پست ها امتیاز بدن یا به اشتراک بذارنشون .. خلاصه بگم این مشکل تمام سایت رو به هم ریخته.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه ، جدیدا اینطوری شده

آخرین چیزی که نصب کردم jcomment بود اونم که نصب کرده بودم چند روز اول مشکلی نداشت ، ولی بعد از یه مدت اینطوری شد .. همونطور که گفتم همه ی پلاگین ها (حتی jcomment) رو غیر فعال هم کردم ولی باز مشکل از بین نرفت

لینک به ارسال

با سلام

مطمئنید ارور 404 میده ؟ اگر اینطور باشه که کاربر اگر لاگین هم بکنه باید 404 نشون بده . یه کم عجیبه !!

تنظیمات سئوتون رو غیرفعال کنید ببینید فرقی میکنه یا نه

از ادمین سرورتون هم سوال کنید تو این مدت تغییری در هاستتون دادند یا نه

آدرس سایتتون رو هم قرار بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

درود

بله ارور 404 میده

میشه راهنمایی کنید که چطوری غیر فعالش کنم (سئورو)

راستش سرور رو تازه انتقال دادم ، ولی این مشکل قبل از تغییر سرور هم وجود داشت

آدرس سایت هم :

www.yahyazadeh2.com

لینک به ارسال

من هرچی که گشتم مورد مشابهی پیدا نکردم ..

ولی اگر میفرمایید که هست ، لینکشو مرحمت میفرمایید.

لینک به ارسال

با تشکر از شما

داخل لینک اولی که معرفی فرمودید ، پست چهارم لینک فیلم آموزشی قرار گرفته .. ولی ظاهرا اون صفحه ای که این لینک بهش اشاره میکنه پاک شده و مینویسه : " متاسفانه ، چیزی پیدا نشد! "

طبق صفحه 286 کتاب آموزش جوملا فایل htaccess. رو بازسازی کردم ولی تفاوتی نکرد

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، جواب سوال شما تو فیلم نیست تو ادامه تاپیک بود . شما سوال کردید :

میشه راهنمایی کنید که چطوری غیر فعالش کنم (سئورو)

ما هم میتونستیم تو یه خط به شما پاسخ بدیم ولی به خاطر اینکه اینقدر پاسخهای تکراری زیاد نشه و شما هم سریعتر به پاسخ برسید و چند تا نتیجه آزمون و خطا هم ببینید ، به جای شما جستجو کردیم که بدانید وقتی میگیم جستجو کنید چیزی هست ، یعنی هست و بی جهت نمیگیم جستجو کنید

پاسخ سوال شما در پست شماره 13 بود

2- در صورت فعال نبودن گزینه استفاده از آپاچی mod_rewrite و فعال کردن گزینه های 1- آدرسهای موتورهای جستجوی مورد پذیرش و 2- افزودن پسوند به آدرسها ( در تنظیمات کلی /تنظیمات SEO )را روی بله که قرار دهم، دیگه صفحه 404 نمیاد ولی یه مشکل جدید هست و اونم اینه که با کلیک رو هر بخش یا چیز دیگری فقط و فقط صفحه اول سایت یعنی khesht.org/index.php باز میشه و به بخش های دیگه نمیره

به متن قرمز رنگ توجه کنید

تصویر تنظیمات و توضیحات لازم رو هم تو همون کتاب آموزش جوملا 2.5 جومینــــــا بود که دیدید

در هر صورت این مشکل مربوط به تنظیمات سئوی سایت به فراخور نوع هاست و تنظیماتی که هاستتون ساپورت میکنه میشه

اینکه هاستتون ویندوزه یا لینوکسه و یا اینکه از mod_rewrite پشتیبانی میکنه یا نه ، اینکه از htaccess باید استفاده بشه یا نه

جواب همه اینها با بررسی تنظیمات و انجام کمی آزمون و خطا مشخص میشه

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...