رفتن به مطلب
proma

مشکل آپدیت جی کوئری در جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه ماژول نصب کردم اسلاید شو

برای اجرا میشه جی کوئری شما 1.6.4 هست و حداقل به ورژن 1.7 آپدیت کنید.

حالا من چه جوری اینکارو انجام بدم؟ چون افزونه ای برای این کار پیدا نکردم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

آخرین نسخه افزونه تون رو از سایت سازنده دانلود کنید یا اینکه با مراجعه به سایت jquery.com آخرین نسخه jquery را دانلود و جایگزین کتابخانه جی کوئری فعلیتون کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

افزونه ی اسلاید شوی من آخرین ورژن هست.

چه جوری کتابخانه jquery رو آپدیت کنم؟ میشه آموزشی چیزی بدین؟ خیلی ضروریه

لینک به ارسال

با سلام

به آدرس http://jquery.com/download مراجعه کنید

در انتهای صفحه نسخه های مختلف هست که شما میتونید بطور مثال نسخه 1.7.2 رو با کلیک بر روی لینک Minified دانلود کنید یا کدهاش رو کپی کنید و با فرمت js ذخیره کنید

در نهایت فایل js رو با کتابخانه جی کوئری افزونه تون تعویض کنید فقط دقت کنید که نام فایل جدید را هم نام فایل قبلی وارد کنید

البته ممکنه کتابخانه جی کوئری افزونه تون بصورت لوکال موجود نباشه یعنی از سایت دیگری مثل سایتهای وابسته گوگل فراخوانی بشه که در اینصورت باید در ساختار کدهای افزونه در حد یک خط تغییرات ایجاد بشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

ممنون. سئوالم همینه. 

کتابخانه رو چخ جوری جایگزین کنم؟

""در نهایت فایل js رو با کتابخانه جی کوئری افزونه تون تعویض کنید فقط دقت کنید که نام فایل جدید را هم نام فایل قبلی وارد کنید""

لینک به ارسال

با سلام

ماژولها معمولا" فایلهای زیادی ندارند که بررسیشون سخت باشه

من که الان نمیدونم ماژولتون چه فایلهایی داره  . اونی که پسوندش js هست و حجمی حدود 90 کیلوبایت داره ( اگر از نسخه فشرده استفاده شده باشه ) و شکل نوشتاری کدهاشون هم تقریبا" شبیه همینی هست که دانلود کردید باید همون باشه . معمولا تو نامشون هم jquery یا jquery.min هست اگر تغییر نداده باشند

یک کپی ازش بگیرید و بعد فایل جدیدتون رو که دانلود کردید جایگزین فایل قدیمی با همون نام قبلی کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

پس آپدیت جی کوئری به هر ماژول مربوط میشه. یه چیز کلی توی جوملا نیست درسته؟

لینک به ارسال

با سلام

جواب این سوالتون میتونه بله باشه ، میتونه هم بله نباشه یعنی یه افزونه میتونه از کتابخانه جی کوئری که از یه افزونه دیگه هم لود شده استفاده کنه

برای همینه که برخی مواقع مشکلات تداخل جی کوئری هم اغلب ممکنه اتفاق بیفته

ولی معمولا" کسی سراغ آپدیت کردن جی کوئری نمیره . این به نوعی باگی برای افزونه تون محسوب میشه

چون کدنویسی که انجام میشه باید بر اساس فریم ورک ( همون کتابخانه جی کوئری ) صورت بگیره

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ کاملتون.

جی کوئری جوملا رو هم میشه آپدیت کرد؟

لینک به ارسال

با سلام

بله شما برای هر الحاقی در جوملا میتونید آپدیت انجام بدید ولی یه نکته رو هم به یاد داشته باشید که همیشه هم به این سادگی نیست و اگر آپدیتها از روی اصول انجام نشه ممکنه مشکلات تداخلی زیادی براتون ایجاد بشه

پس بهتره اگر مشکلی در سایت ندارید تغییر خاصی ندید مگر به هنگام ضرورت

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

ممنون. مشکلی که در سایت نیست. من فقط از اسلاید شو revelution slider استفاده میکنم که میگه جی کوئری شما 1.6.7 هست و حداقل برای اجرای این ماژول باید 1.7 رو داشته باشین

لینک به ارسال

سلام

:wacko: منم این کامپوننت رو نصب کردم ولی تو سایت این پیام رو میده میگه باید جی کوئری آپدیت بشه چطور میتونم آپدیتش کنم؟؟!!؟؟

چطوریه؟کجاست؟باید چکار کنم؟

The Current Version of jQuery:1,6,2
Please update your jQuery Version to min. 1.7 in Case you wish to use the Revolution Slider Plugin

لینک به ارسال

سلام

:wacko: منم این کامپوننت رو نصب کردم ولی تو سایت این پیام رو میده میگه باید جی کوئری آپدیت بشه چطور میتونم آپدیتش کنم؟؟!!؟؟

چطوریه؟کجاست؟باید چکار کنم؟

The Current Version of jQuery:1,6,2

Please update your jQuery Version to min. 1.7 in Case you wish to use the Revolution Slider Plugin

سلام...

نیازی به آپدیت و یا دستکاری افزونه نیست،پلاگین " JQuery Easy" رو نصب کنید و از داخل پلاگین جیکوئری 1.8 رو فعال کنید.

http://extensions.joomla.org/extensions/core-enhancements/performance/jquery-scripts/18327

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...