رفتن به مطلب
jvd.irani

تغییر قالب به صورت دلخواه

پست های پیشنهاد شده

سلام : بنده به css و html میشه گفت مسلطم , قصد دارم , قالب پیشفرض رو (یا هر قالب دیگه ای رو) به صورت قالب این سایت در بیارم , 

http://xeclipse.ir/

آیا قالب آمادهای هست که به این اندازه موقعیت داشته باشه , اگه وجود نداره لطفا راهنماییم کنید که برای در آوردن قالب به این صورت  باید پیکار کنم . با سپاس فراوان .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام : بنده به css و html میشه گفت مسلطم , قصد دارم , قالب پیشفرض رو (یا هر قالب دیگه ای رو) به صورت قالب این سایت در بیارم , 

http://xeclipse.ir/

آیا قالب آمادهای هست که به این اندازه موقعیت داشته باشه , اگه وجود نداره لطفا راهنماییم کنید که برای در آوردن قالب به این صورت  باید پیکار کنم . با سپاس فراوان .

درود بر شما

اگر در HTML و CSS چیره دست (مسلط) باشید بی گمان به سادگی می توانید این پوسته را از نو بسازید.

ولیکن می توانید از framework ها استفاده نمایید. gantry. یا helix. اینها جایگاه های (Position) گوناگونی دارند

ویرایش شده توسط تیرداد
اشتباه در نگارش

لینک به ارسال

درود بر شما

اگر در HTML و CSS چیره دست (مسلط) باشید بی گمان به سادگی می توانید این پوسته را از نو بسازید.

ولیکن می توانید از framework ها استفاده نمایید. gantry. یا helix. اینها جایگاه های (Position) گوناگونی

مچکرم , این قالب رو خودم ساختم , اما در ساختنش برای جوملا مشکل دارم . از فریم ورکهایی که معرفی کردید استفاده می کنم , ولی اگه یه آموزش برای ساخت قالب اختصاصی برای جوملا باشه , اونجوری راحت ترم , از فرومها معمولا یه آموزش شسته و رفته در نمیاد , بیشتر برای رفع مشکله آیا آموزش جامع و شیوا برای طراحی قالب جوملا سراغ دارین دوست عزیز . 

لینک به ارسال

مچکرم , این قالب رو خودم ساختم , اما در ساختنش برای جوملا مشکل دارم . از فریم ورکهایی که معرفی کردید استفاده می کنم , ولی اگه یه آموزش برای ساخت قالب اختصاصی برای جوملا باشه , اونجوری راحت ترم , از فرومها معمولا یه آموزش شسته و رفته در نمیاد , بیشتر برای رفع مشکله آیا آموزش جامع و شیوا برای طراحی قالب جوملا سراغ دارین دوست عزیز . 

کمی جستجو کنید کتاب در این باره بسیار زیاد نوشته شده. هم به زبان انگلیسی و هم به زبان پارسی. به سایت جومینا بخش آموزش هم سری بزنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...