رفتن به مطلب
nava

انتقال سایت

پست های پیشنهاد شده

دوستان خوبم سلام

من میخوام یە سایتی رو از یە داتابیس بە داتا بیس دیگری انتقال دهم و در ضمن میخوام فایلهای فتپ رو هم باهاش انتقال دهم. یعنی مثلا سایتم اسمش هست  www.saite.com  میخوام انتقالش دهم بە www.site.ir و تمام مطالب و افزونەها رو کە رو ساتم دارم انتقالش دهم بە دیگری.. فایلهارو از فتپ پیادە کردەام روی کامپیوترم و یە بکاپ از سایتم هم گرفتەام .حالا چە جوری باید انتقال صورت بگیرە؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان خوبم سلام

من میخوام یە سایتی رو از یە داتابیس بە داتا بیس دیگری انتقال دهم و در ضمن میخوام فایلهای فتپ رو هم باهاش انتقال دهم. یعنی مثلا سایتم اسمش هست  www.saite.com  میخوام انتقالش دهم بە www.site.ir و تمام مطالب و افزونەها رو کە رو ساتم دارم انتقالش دهم بە دیگری.. فایلهارو از فتپ پیادە کردەام روی کامپیوترم و یە بکاپ از سایتم هم گرفتەام .حالا چە جوری باید انتقال صورت بگیرە؟

برای این کار ساده ترین روش استفاده از افزونه ای همچون akeeba backup  است.

ولیکن شما می توانیدfile ها را روی سایت جدید بارگزاری و سپس دیتابانک را با کمک phpmyadmin در یک فایل export نمایید و سپس در سایت جدید دوباره import کنید و در نهایت باید در فایل configuration.php  نیز نام کاربری و کلمه رمز دیتا بانک جدید را بنویسید.

ویرایش شده توسط تیرداد
غلط املایی

لینک به ارسال

ساده ترین راه استفاده از کامپوننت اکیبا هستش

کجا میتونم پیداش بکنم؟

لینک به ارسال

برای این کار ساده ترین روش استفاده از افزونه ای همچون akeeba backup  است.

ولیکن شما می توانیدfile ها را روی سایت جدید بارگزاری و سپس دیتابانک را با کمک phpmyadmin در یک فایل export نمایید و سپس در سایت جدید دوباره import کنید و در نهایت باید در فایل configuration.php  نیز نام کاربری و کلمه رمز دیتا بانک جدید را بنویسید.

موقع انتقال دیتابیس لازمه که تو سایت دوم پیشوند جداول با پیشوند جداول سایت قبلی یکسان باشه؟

لینک به ارسال

شما با اکیبا یه بک اپ بگیر بعد یه دیتا بیس داخل هاست جدید بساز بعد بک اپ رو در هاستت اپ کن و...

نیاز به تغییر پیشوند نیست

لینک به ارسال

شما با اکیبا یه بک اپ بگیر بعد یه دیتا بیس داخل هاست جدید بساز بعد بک اپ رو در هاستت اپ کن و...

نیاز به تغییر پیشوند نیست

ممنون میشم اگەشیوە استفادە از اکیبا رو بفرمائید، یا اگە آموزشی در موردش سراخ دارید خیلی سعی کردم نتونستم باهاش کار کنم

لینک به ارسال

درود بر شما

وارد قسمت configuration افزونه بشید و قسمت format file رو روی zip تنظیم کنید

سپس روی ایکن back up now کلیک کنید.

سپس در آدرس زیر فایل زیپ تون رو دانلود کنید

/administrator/components.akeeba/backup

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...