رفتن به مطلب
topmihan

مشکل در فارسی سازی قالب؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخوام این قالب رو amlak.topware.ir  فارسی کنم

یعنی ltr هستش که من میخوام اونو rtl کنمش

و طبق این آموزش دارم میرم  

ولی داخل قالب اصلا فایل template.css  وجود نداره  :D 

چیکار کنم؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با استفاده از افزونه هاي Webdeveloper يا firebug ميتوني فايل css هر بخش رو تشخيص بدي!!

الزامي نداره اين فايل template.css‌ باشه!!!!!!!!

لینک به ارسال

با استفاده از افزونه هاي Webdeveloper يا firebug ميتوني فايل css هر بخش رو تشخيص بدي!!

الزامي نداره اين فايل template.css‌ باشه!!!!!!!!

میدونم با وب دولوپر فایل سی اس اس هر بخش مشخصه

من اولین باره میخوام یه قالب فارسی کنم

اینجا اینطوری نوشته ، بعد نوشته فایل template_rtl.css رو بسازید ایرادی نداره حالا که فایل template.css نیست؟؟؟؟

میشه یکم راهنمایی کنید در رابطه با rtl کردن؟؟

ممنونم

لینک به ارسال

با سلام

تو سایت جومینــــــا دو تا آموزش ویدئویی برای css قرار داده شده تا بصورت مقدماتی با css آشنا بشید . برای شروع خوبه

http://www.joomina.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8/599-css-learning-joomla.html

http://www.joomina.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8/629-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-css-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D9%85.html

یادگیری css زیاد سخت نیست به شرط اینکه تمرین کنید . در گوگل هم جستجو کنید . از سایت w3schools هم استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

تو سایت جومینــــــا دو تا آموزش ویدئویی برای css قرار داده شده تا بصورت مقدماتی با css آشنا بشید . برای شروع خوبه

http://www.joomina.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8/599-css-learning-joomla.html

http://www.joomina.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8/629-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-css-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D9%85.html

یادگیری css زیاد سخت نیست به شرط اینکه تمرین کنید . در گوگل هم جستجو کنید . از سایت w3schools هم استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

ممنون دوست من

ولی مشکل من که یاد داشتن یا نداشتن سی اس اس نبود

الان که فایل template.css وجود نداره و چند فایل سی اس اس با نام های دیگه هستش

من تبدیل rtl همه رو در یک فایل که با نام template_rtl.css ایجاد میکنم بذارم مشکلی نیست؟؟؟؟

یا باید منم با همون نام ها فایل ها رو ایجاد کنم؟؟؟؟

لطفا در این رابطه توضیح بدین

ممنونم

لینک به ارسال

با سلام

ببینید نام فایل مهم نیست چی باشه . اون چیزی که مهمه اینه که تو هر زبان چه فایلهای css لود میشه و تو یکی از همون فایلها کدهاتون رو قرار بدید

فقط نکته مهم اینکه تو css های اصلی قالب مثل system.css و ... و یا تو css هایی که مربوط به فریم ورک خاصی میشن مثلا" تو فریم ورک بوت استرپ با نام responsive مشخصند ، تو این دسته ها تغییرات ندید

به مرور که تمرین کنید متوجه میشید که چه فایلهایی رو باید توشون تغییرات بدید و کدوم ها رو تغییر ندید

البته میشه تو همشون تغییرات داد ولی بهتره فایلهای اصلی css رو تغییرات ندید

سعی کنید تو css تغییرات بدید که به عنوان آخرین css لود میشه و اصلی نیست

اگر هم میخواهید فایل جداگانه ایجاد کنید مانعی نداره ولی باید اون رو هم به قالب معرفی کنید که میتونید به طرز معرفی سایر css ها دقت کنید

تو قالبهای معمولی داخل تگ هد تعریف میشن

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...