رفتن به مطلب
farhad6169

مشكل عجيب در فايل هاي آپلود شده در سايت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من با فوكا دانلود كار مي كنم و تا به امروز خودم و كاربران دانلود داشتند و كسي اعتراضي نداشت. اما امروز يه ايميل از طرف يكي از كاربران آمد كه هيچ كدوم از فايل هاتون بعد از دانلود كار نمي كنند. بررسي كردم ديدم كه بنده خدا داره راست ميگه.
فايل دانلود ميشه ، حجم داره و PDF هستش ولي موقع باز كردن باز نشده و ارور ميده. مي تونيد بروشور دوم كه بروشور ديابت هستش رو از اين لينك بگيريد و مشاهده بكنيد
فايل هاي درون هاست رو بررسي كرده و از اونجا مستقيم از توي cpanel دانلود كردم ، با تعجب فايل دانلود شده و به خوبي كار كرد. لينك مستقيم دانلود از هاست

به نظر شما مشكل از چيه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بعضی موقع ها موقعی که با لینک غیر مستقیم دانلود انجام میشه این اتفاق میفته، البته من الان با دانلود منیجر دانلود کردم و موقع دانلود یه پیغام داد که باید با یهک کانکشن دانلود رو انجام بدم و فایل رو تکه تکه دانلود نکنم وگرنه خراب میشه! منم گفتم باشه! دانلود کرد و خراب هم نبود درست دانلود کرد، با ایجاد چند کانکشن برای دانلود فایل خراب میشه

این مربوط به تنظیمات هاسته فکر کنم

لینک به ارسال

با سلام

جناب انگوتي منظورتون از

"باید با یهک کانکشن دانلود رو انجام بدم و فایل رو تکه تکه دانلود نکنم وگرنه خراب میشه!"

چيه دقيقا. مگه با دانلودر هايي مثل اينترنت دانلود منيجر دانلود مي كنم فايل تكه تكه ميشه؟ و باعث خرابي اون ميشه

البته اين رو هم بگم كه بعد از فرمايش شما بدون دانلودر دانلود كردم ، يعني با دانلودر خود كروم ، و فايل دانلود شد و كار هم كرد.

به نظر شما مشكل رو چطور بايد حل كرد

لینک به ارسال

سلام

دانلود منیرجرها فایل ها رو تکه تکه دانلود میکنن و بعد از اتمام دانلود فایل ها رو به هم متصل میکنن، حالا رو هاست شما موقع دانلود میگه تکه تکه دانلود کنم (منظور چند کانکشن ایجاد کنم) فایل خراب میشه

بله مطمئنا اگر با دانلود منیجر دانلود نکنید فایل هاتون سالم خواهند بود، البته با دانلود منیجر هم عرض کردم پیغام میده بار اول و اگر درست تایید کنید فایل هاتون خراب نخواهند شد

در کل گفتم در این مورد مربوط به هاسته، البته شما اگه از افزونه ای استفاده کنید که لینک مستقیم بده برای دانلود فایل ها دیگه این مورد پیش نمیاد

لینک به ارسال

با سلام

1- جناب آقاي انگوتي براي حل اين مشکل من به هاستم چي بايد بگم؟

2- راجعبه صحبتي که کرديد و گفتيد که
" البته شما اگه از افزونه ای استفاده کنید که لینک مستقیم بده برای دانلود فایل ها دیگه این مورد پیش نمیاد"
افزونه پيشنهادي شما چيه؟

در واقع فوکا دانلود اين مشکل رو نتونسته حل کنه و منو به مشکل مي اندازه؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام

بنده با جناب فرحزاديان صحبتي داشتيم که ايشان چنين پاسخ دادند

"همانطور که عرض کردم مشکل فایل ها نیز از cmsاتان هست زیرا هیچ تغییری در سرور داده نشده و تنظیمی نیز روی سرور جهت تکه تکه کردن فایل و بالعکس وجود ندارد... و همانطور که فرمودید با دانلود از خود هاست مشکلی نیست ولی به واسطه افزونه cms این مشکل را دارید!"[/size]

از دوستان کسي راهي به ذهنش نمي رسه؟

لینک به ارسال

البته شما اگه از افزونه ای استفاده کنید که لینک مستقیم بده برای دانلود فایل ها دیگه این مورد پیش نمیاد

سلام

بله گفتم از افزونه دیگه ای ولی نمیدونم کدام افزونه لینک مستقیم میده، شما بررسی کنید ببینید افزونه ای که استفاده میکنید قابلیت استفاده از لینک مستقیم نداره؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...