رفتن به مطلب
seminoo

ایمیل سربرگ دار

پست های پیشنهاد شده

با سلام

از چه روشهایی میتونم کاری کنم که وقتی ایمیلی برای کسی ارسال میکنم شخص دریافت کننده ، متن ایملم رو داخل سربرگ شرکت ببینه محبت کنید راهنمایی کنید (یکی از مشتریهام ازم این مورد رو خواسته و من فکرم به جایی قد نمیده طرف منشی هم نداره که داخل word با سربرگ تایپ کنه و ارسال کنه یه چیز شسته رفته میخواد )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من با Rsform درست کردم خوبم شد چیزه دیگه ای پیدا نکردم فقط Rsform موقع کار باگ داره خیلی اذیت کرد دائم باید از فرمت بکاپ بگیری تا اگر وسط کار ارور داد همه چی رو از دست ندی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ابتدا شما یک فرم میسازید شامل فیلد های ایمیل و موضوع و پیوست کردن فایل و متن آزاد که برای متن آزاد از داخل تنظیماتش نمایش ویرایشگر متن tinymce رو فعال کنید بعدش هم میتونید برید تو قسمت پلاگین ها و ویرایشگر tinymce رو سفارشی کنید از قبیل سایزش و ... بر میگردیم به موضوع فرم بعد از اینکه فیلد های مورد نظر رو ساختید از قسمت ایمیل کاربران نحوه نمایش فرم در ایمیل کاربر و به صورت html دستی میسازیدش که میشه همون سربرگ به همین سادگی اگر قبلا با این فرم ساز کارکرده باشید کاملا متوجه میشید بعدش هم پلاگین context فرم ساز رو نصب کنید و فرم رو درونش کد کنید (معرفی کنید) و دسترسیش رو هم به افراد خاص یا شخص خاص ... نسبت بدید البته قبلش باید تو قسمت کاربران جوملا این شخص خاص رو ساخته باشید من وقتی داشتم تو قسمت ساخت سربرگ از html استفاده میکردم خیلی پیش اومد که کلا html رو از دست میداد ! موقع کار از فرم یا کدتون بکاپ بگیرید

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگر هم حوصله این همه کار رو ندارید بهترین کار استخدام یک منشیه مسلط به word , outlook هستش که اون هم مقرون به صرفه نیست و به خاطر ارسال چند ایمیل سربرگ دار در ماه باید کلی حقوق و مزایا و بیمه پرداخت کنید البته من از مشتریم بابت این کار پول خوبی گرفتم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...