رفتن به مطلب
shahin110

مشکل در ارسال ایمیل های سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام
من قبلا می تونستم ایمیل بفرستم و تمام پلاگین ها و کامپوننت ها هم بدون مشکل ایمیل ارسال می کردن ولی بعد از خرید دامنه یه ایمیل با عنوان info@mydoman.ir درست کردم و به جای ایمیل گوگلم که قبلا گزاشته بودم قرار دادم و بعد از اینکه می خواستم برای اعضا ایمیل گروهی ارسال کنم بدون این که ارور بده به صفحه با آدرس زیر که کاملا سفید هست می ره :
http://www.my domain.ir/administrator/index.php?option=com_users&view=mail

بعد از اینکه دوباره آدرس رو به آدرس اکانت گوگلم هم برگردوندم دیگه با اون هم ایمیل نمی فرستاد
الان هر کاری کردم دیگه هیچی!!! همه راهنما های سایت رو هم خوندم ! حتی تنظیمات SMTP رو به تنظیمات گوگل ست کردم ولی نشد که نشد!

( نکته : وقتی ایمیل ارسال می شد تنظیمات SMTP روی هاست گوگل ست نبود ولی ایمیل ارسال می شد )

حالا من چیکار کنم؟

این هم تصویر تنظیمات

post-38413-0-86223500-1390736730_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

یعنی طبق این آموزش عمل کردید و مثلن موقع ثبت نام کاربر بدون هیچ گونه خطایی ایمیل ارسال نمی کند؟

لینک به ارسال

با سلام

از ادمین سرورتون درخواست کنید نمایش پیامهای خطا رو فعال کنند، ببینید چه خطایی میده

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

از ادمین سرورتون درخواست کنید نمایش پیامهای خطا رو فعال کنند، ببینید چه خطایی میده

موفق و پیروز باشید

یا حق

دوست عزیز مشکل از اونا نیست الان متوجه شدم وقتی می خوام کامپوننت هم نصب کنم با همین مشکل روبرو میشم یعنی یه صفحه سفید بدون ارور!

به نظرم جوملام دچار مشکل شده! نمیشه بدون اینکه اطلاعاتم رو حذف کنه Repair کردش البته Backup دارم ولی مال خیلی وقت پیشه! (البته می تونم مطلب جدید ارسال کنم)

یه نکته : قبل از اینکه به اینصورت دربیاد یه کامپوننتی نصب کردم که قالب ایمیل های ارسالی رو تغییر میداد کامپوننت به درستی نصب نشد و الانم نه خودش هست و نه میزاره دوباره نصب کنم میگه : کامپوننتی در همین پوشه وجود دارد در صورتی که کامپوننت نصب نشده و در منوی کامپوننت و نه در مدیریت افزونه ها وجود نداره وقتی هم که خطا ی نصب داد دقیقا یادم نیست و لی یه اروری داد که درمورد نسخه PHP بود تا جایی که یادمه نوشته بود PHP upgraded to 2.x.x اون x ها یادم نیست ( php خودم 5 بود و هنوزم هست)

ولی در کل به نظرم نصب ناموفق اون کامپوننت الان همه چی رو ریخته به هم

اگه میشه Repair کرد بدون این که اطلاعات حذف بشه لطفا بگید

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تصحیح می کنم : الان دیگه مطلب هم نمی تونم بنویسم!

جون هر کی دوست دارین راهنمایی کنید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما

دقت کنید لطفن

گفته شد نمایش خطا را فعال کنید تا ببینیم از کجا داره ایراد می گیره ... ؟

اون کامپوننت نصب شده ایمیل هم از جدول EXTENSION پاک کنید آموزشش بارها داده شده

ویرایش شده توسط محمدحسین میری

لینک به ارسال

درود بر شما

دقت کنید لطفن

گفته شد نمایش خطا را فعال کنید تا ببینیم از کجا داره ایراد می گیره ... ؟

اون کامپوننت نصب شده ایمیل هم از جدول EXTENSION پاک کنید آموزشش بارها داده شده

اون رو حتما پاک می کنم

من از هاست رایگان استفاده می کنم بنابر این نمی تونم چنین درخواستی از ادمین داشته باشم

به نظرتون اگه یه بار همه فایل های نسخه جوملام رو بدون پوشه installation دوباره بریزم مشکل حل بشه؟

لینک به ارسال

درود بر شما

1 : لطفن کارهایی که گفته میشه را ابتدا انجام دهید و سپس نتیجه کار به علاوه سوال های متعددی که دارید را مطرح کنید.

2 : بعید میدونم کمکی بکنه ولی می خواهید یکبار این کار رو انجام بدید شاید کمکی کرد

3 : هاست رایگان اولین و آخرین چیزی است که باید به اون برای دلایل خیلی از مشکلات شک کرد.

اگر بخواهید رک بهتون بگم باید اینطور بگم که تا زمانی که از هاست رایگان استفاده می کنید دوندگی برای بر طرف کردن مشکلات بی فایده ست.

لینک به ارسال

اون رو حتما پاک می کنم

من از هاست رایگان استفاده می کنم بنابر این نمی تونم چنین درخواستی از ادمین داشته باشم

به نظرتون اگه یه بار همه فایل های نسخه جوملام رو بدون پوشه installation دوباره بریزم مشکل حل بشه؟

من تو بخش تنظیمات کاربری نیاز به فعال سازی رو هیچ گزاشتم ولی وقتی می خوام ثبت نام کنم باز هم همون صفحه سفید رو نشون میده ولی کاربر ثبت نام میشه یعنی بعد که دوباره وارد سایت میشی اسم کاربر رو تو لیست آخرین کاربران نوشته!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان فهمیدم مشکل از کجاست مشکل از کامپوننت User که در پوشه administrator جوملا به صورت پیش فرض وجود دارد هست من یه پلاگین نصب کرده بودم که مطالب جدید رو برای کاربران ارسال می کرد وقتی اون رو غیر فعال کردم ارسال مشکل مطلب حل شد الان می تونم مطلب جدید ارسال کنم کلا مشکل دیگری نیست به جز ارسال ایمیل و ثبت نام کاربر جدید

البته این رو بگم که یک بار پوشه com_user رو پاک کردم و از روی نسخه اصلی که قبلا داشتم دوباره آپلود کردم ولی مشکل حل نشد

ببخشید من اینقدر سوال می کنم

میشه تو phpadmin کامپوننت user رو حذف کنم و بعد با فشرده کردن پوشه کاموننت یوزر در فایل اصلی جوملا اون رو به صورت دستی از مدیریت افزونه ها نصبش کنم؟

درود بر شما

1 : لطفن کارهایی که گفته میشه را ابتدا انجام دهید و سپس نتیجه کار به علاوه سوال های متعددی که دارید را مطرح کنید.

2 : بعید میدونم کمکی بکنه ولی می خواهید یکبار این کار رو انجام بدید شاید کمکی کرد

3 : هاست رایگان اولین و آخرین چیزی است که باید به اون برای دلایل خیلی از مشکلات شک کرد.

اگر بخواهید رک بهتون بگم باید اینطور بگم که تا زمانی که از هاست رایگان استفاده می کنید دوندگی برای بر طرف کردن مشکلات بی فایده ست.

آخه قبل از این که من کامپوننت نصب کنم مشکلی نبود!

لینک به ارسال

درود بر شما

کامپونننت user رو که شما نصب نکردید. خوش نصب بوده.

خوب تا اینجا که با حذف اون پلاگین مشکلاتی حل شده

تا زمانی که نمایش خطا فعال نباشد نمی تونید علت صفحه سفید ایجاد شدن رو بفمید.

مگر

با کامپوننت آکیبا یک بک آپ بگیرید و در لوکال نصب کنید

سپس در لوکال نمایش خطا را فعال کنید و ببینید مشکل از کجاست. سپس برای تعمیر در هاست اقدام کنید

لینک به ارسال

درود بر شما

کامپونننت user رو که شما نصب نکردید. خوش نصب بوده.

خوب تا اینجا که با حذف اون پلاگین مشکلاتی حل شده

تا زمانی که نمایش خطا فعال نباشد نمی تونید علت صفحه سفید ایجاد شدن رو بفمید.

مگر

با کامپوننت آکیبا یک بک آپ بگیرید و در لوکال نصب کنید

سپس در لوکال نمایش خطا را فعال کنید و ببینید مشکل از کجاست. سپس برای تعمیر در هاست اقدام کنید

بک آپ رو تو لوکال نصب کردم و وقتی ارسال ایمیل رو زدم این ارور ها رو داد:

اسکرین شات در پیوست

البته قسمت بالای تصویر که به Fa_IR گیر میده رو تو تمام صفحات نشون میده.

post-38413-0-76777800-1391077493_thumb.j

ویرایش شده توسط shahin110

لینک به ارسال

با سلام

موفق و پیروز باشید

یا حق

نمایش خطا رو تو لوکال فعال کردم خوب حالا مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

با سلام

لطفا" اسپم نکنید !

مشکل شما بطور قطع مربوط به همون افزونه ای است که نصب کردید . احتمالا" با نسخه جوملاتون سازگار نبوده و یا ...

تنها کاری که باید انجام بدید اینه که آثار به جا مونده از افزونه رو بطور دستی پاک کنید

اگر نمیدونید افزونه کجاها نصب شده ، ابتدا یه بک آپ از سایتتون بگیرید سپس بر اساس فایل xml افزونه ، رد فایلها رو دنبال کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

خیر

موفق و پیروز باشید

یا حق

بازم سلام من تمام فایل هایی رو که پلاگین تغییر داده بود دوباره ریختم و دیگه صفحه سفید نشون نمی ده

وقتی رو STMP هست میگه به هاست وصل نشد

وقتی رو PHP هست میگه نمی توان تابع را فراخوانی کرد

و وقتی رو ارسال ایمیل هست میگه : نمی توان اجرا نمود:/var/qmail/bin/sendmail

البته این ها رو رو لوکال تست کردم .

حالا چیکار کنم!؟

لینک به ارسال

سلام

روی لوکال ارسال ایمیل رو تست نکنید! رو لوکال کار نمیکنه

پس احتمالش هست که رو هاست کار کنه؟ چون 250 مگو باید آپلود کنم :(

می خوام مطمئن شم مشکل برطرف شده تا دوباره کاری نشه.

لینک به ارسال

درود بر شما

روی لوکال از اطلاعات اکانت جی میل تون استفاده کنید. نیازی نیست 250 مگ رو آپلود کنید :)

آموزشش هست جستجو کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...