رفتن به مطلب
m4mali

معرفی سایتهای خوب که از جوملا استفاده کردن

پست های پیشنهاد شده

درود بر دوستان و سروران گرامی

امروز می خوام یک وب سایت که با تکنولوژی جوملا کار شده رو به عنوان نمونه معرفی کنم. که از لحاظ گرافیک و قالب خیلی زیباست و همینطور اون شرکتی که از جوملا استفاده کرده خیلی معروفه .

www.peugeot.com

بله وب سایت شرکت اتومبیل سازی معروف  Peugeot (همون پژو خودمونه)

یه نکته هم در مورد این سایت هست که من هر وقت هر کسی میگه جوملا خوب نیست، این سایت رو نشون میدم. و مشتری دیگه دهنش بسته میشه.

یادمه یه پروژه سایت بود برای یکی از بخش های یه شرکت معتبری کار کردم (اسمش رو نمیگم). بعد طرف می گفت برای شرکت ما  افت داره و همکارام اینجا میگن فلان واز این حرفا. البته می دونست (جوملا سیستم خوبی اما در مقابل تبلیغات منفی جواب دهن پر کن و صریح نداشت)  بعد که من سایت پژو رو نشونش دادم . انگار به جواب خودش رسیده بود

می دونین چون خیلی از مدیران  شرکت ها دید فنی ندارن. شما هرچقدر هم که توضیح بدین اینقدر تبلغات منفی شده که اون گوش نمیده و میگه جوملا نه !! اما این سایت رو وقتی میبینه دیگه حساب کار دستش میاد.

ببینید که اگه یه تیم خوب داشته باشید سایت هایی به این زیبایی هم می تونید بسازید.

حالا من بازم اینجا سایت های دیگه رو هم معرفی می کنم.

امیدوارم واسه طرح توسعه (P&D) به دردتون بخوره. و بتونین پروژه های خوب خوب بگیرین و خوشحال باشین و لبخند رو لبهاتون باشه همیشه. 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

تیردادجان معرفی سایت های  بزگ و خوب  ، خیلی خوبه به دلایلی که همه دوستان میدونند ..

وفقط یک نکته ای بسیار مهم اونم از اینکه به دلایلی که هم شما میدونید هم من و هم اکثر دوستان حرفی تالار .. به هیچ عنوان نباید سایت های ایرانی رو معرفی کنید (چون بعضی ها..)

البته چنتا سایت معتبر هست که تقریبا همه میدونند و کسی هم نمیتون از اسمش سو استفاده کنه مثل  صدا و سیما و ..

میدونم شما رعایت میکنید // شاید بعضی از دوستان بخوان شیرین کاری  بکنند الان علام میکنم نتیجش این میشه که هم فرد خاتی هم این تایپیک رو با هم میبیندم .. :)

میدونم اگه دوستان همکاری کنند تایپیک جالبی میشه برا همین این تایپیک رو مهم میکنم  ولی باید شما قول بدید اگه کسی این موردی که گفتم رو رعایت نکرد از طریق لینک گزارش اونو به مدیران گزارش بدید

در  غیر این صورت  ، اره دقیقا ! همون ماجرای  آش و با جاش .. :)

زندگیتان سپید

یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سپاس فراوان. از سرور گرامی جناب شمسی

یه نکته هم خودم بگم. بچه ها سایت هایی که معرفی می کنید. فقط صرفا چون جاهای بزرگی هستن  و اسم و رسم دارن معرفی نکنید. یه سایتی معرفی کنید که از از لحاظ فی و گرافیک و تکنولوژی هم حرفی برای گفتن داشته باشه . یا مثلا رنک بالایی داشته باشه یا پر بیننده باشه. بعد هم نیاز نیست 100 تا سایت معرفی کنید یکی دو تا بگین . اما چیزی که میگین آخرش باشه . تکراری نگین دیگه

تا جایی هم که می تونید ایرانی نگید که داستان نشه دیگه . با این سابقه ای هم که من دارم در اختلال در انجمن اول منو اخراج می کنن.  :D

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

با سلام

دوستان فقط یه لطف کنند ، همینطوری سایت معرفی نکنید !

سایتی رو که معرفی میکنید ، دلیل بیاورید که چرا این سایتها را مفید میدانید

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

بذارین من خودم یه نمونه دیگه رو هم بگم که theme کار دست دوستان بیاد

"به نقل از جوملا"

فرودگاه heathrow فرودگاه بزرگ (Major) لندن هستش. یه جورایی پر رفت و آمدترین فرودگاه دنیا به حساب میاد.

حالا این فرودگاه یه فروشگاه داره که برای طراحی فروشگاه اونا به یه پلتفرم مطمئن  احتیاج داشتن که بتونه ترافیک سنگین وب سایت رو handle  کنه و ویترینی باشه برای برندهای معروفی همچون بولگاری. اونا جوملا رو انتخاب کردند.

طراحی فروشگاه بسیار عالی و زیباست قالب وب سایت minimalistic طراحی شده  و اصلا شلوغ و در هم برهم نیست قابل توجه دوستانی که تو کار فروشگاه هستن.

boutique.heathrow.com

لینک به ارسال

سلام

سایت های باحالی بود. دستتون درد نکنه دوست عزیز.

فقط یه چیزی من در جریان نیستم اینکه سایت های ایرانی معرفی نکنیم مشکلش چیه؟ چه داستانی میشه؟

یعنی میرن هکش میکنن؟

سایت هایی که خودمون کار کردیم رو هم نباید بگیم؟

لینک به ارسال

نه ه-ک نمی شوند.

این کار با قوانین انجمن هم سو نیست. قوانین را بخوانید.

سایت های ایرانی هم می شود . ولی جوری نباشد که تبلیغات بشه. باید خیلی شناس باشند .

گمان نمی کنم این تبلیغ به حساب بیاید.

parsonline.com

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

یک سوال؟

از کجا میشه متوجه شد که یک سایت با جوملا کارکرده؟

توی سورس پیج یا جایی نوشته؟

لینک به ارسال

درود بر شما

خیلی راه های زیادی هست

مثلا تو کد سورس نگاه کنید

یا مثلا اگر سایتی از افزونه ی جوملا استفاده کنه خب کاملا مشخص خواهد بود

یا دسترسی به پوشه administrator/

محل های قرار گیری پوشه ها ( مثلا سایت های غیر از جوملا پوشه های plugins و modules و templates رو یکجا با هم ندارند) البته شاید اسنثنا هم وجود داشته باشه

یک چیز دیگر هم اینه که اگر طراح واقعا یک طراح نباشه می تونیم از ظاهر سایت تشخیص بدیم که با جوملاست

و ...

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...