رفتن به مطلب
mr.lvlrf

پیدا کردن کد مطلب

پست های پیشنهاد شده

درود

من می خوام که ببینم یک تیکه کد از کدوم فایل فراخوانی میشه که مثلا بروم ترجمش کنم. از webdeveloper و firebug فقط میتونم واس css استفاده میکنم.اما نتونستم پیدا کنم که htmlfinder کجاست. مثلا الآن یکی دکمه ی ادامه ی مطلب هست، یکی یک ماژول دیگر هست که یه قسمتش انگلیسی هست می خوام فارسییش کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

من می خوام که ببینم یک تیکه کد از کدوم فایل فراخوانی میشه که مثلا بروم ترجمش کنم. از webdeveloper و firebug فقط میتونم واس css استفاده میکنم.اما نتونستم پیدا کنم که htmlfinder کجاست. مثلا الآن یکی دکمه ی ادامه ی مطلب هست، یکی یک ماژول دیگر هست که یه قسمتش انگلیسی هست می خوام فارسییش کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

این کار به نظرم از سمت کلاینت به راحتی امکان پذیر نیست. چون php  یک زبان server-side  هستش و شما نمی تونی متوجهه بشی که کدوم قسمت ماله کدوم فایله.

ولی اگه کمی تجربه داشته باشی میتونی پیدا کنی . خوب اگه ماژول توی فولدر ماژوال ها فولدر اون ماژول رو باز کن . معمولا خیلی از نوشته ها هم از API Jtext  استفاده میکنند و این درواقع Extension  رو چند زبانه میکنه و شما اکثر نوشته ها رو می تونی توی فایل language  پیدا کنی.

یه نکته هم بگم. اگه با MVC آشنا باشی باید بدونی که همیشه برای تغییرات در نمایش کامپوننت ها توی فولدر view باید دنبال مورد خودت باشی.

امیدوارم توضیحاتم بدردت بخوره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...