رفتن به مطلب
mr.lvlrf

طراحی چنین سایتی با جوملا؟

پست های پیشنهاد شده

آیا امکان طراحی چنین قالبی برای جوملا وجود دارد؟ این سایت رو با چی درست کردن؟ با اینکه سئو ی مناسبی نداره و ریپانسیو نیست ولی خیلی تو دل بورو هستش :دی

http://golkhaneh.tv3.ir/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

الان یه مدتیه این مدل قالبها باب شده چون علاوه بر زیبایی کار باهاش هم برای کاربر راحته

راستش میشه همچین چیزی برای جوملا هم درست کرد

من یه بار اینکار رو کردم

البته هزینه کار هم بالا میشه ممکنه برای همه صرف نکنه

لینک به ارسال

سلام

الان یه مدتیه این مدل قالبها باب شده چون علاوه بر زیبایی کار باهاش هم برای کاربر راحته

راستش میشه همچین چیزی برای جوملا هم درست کرد

من یه بار اینکار رو کردم

البته هزینه کار هم بالا میشه ممکنه برای همه صرف نکنه

درود مرتضی عزیز

میشه لطف کنید بگید که از چه تکنولوژی برای طراحی این جنین قالب استفاده کردید؟

لینک به ارسال

درود مرتضی عزیز

میشه لطف کنید بگید که از چه تکنولوژی برای طراحی این جنین قالب استفاده کردید؟

شما خودتون میخوای طراحی کنید؟؟؟

چون قالب های آمادش هم زیاده :)

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

به نظر من هم میشه .یه کم کار میبره و چند تا مايول دنبال همه دیگه ویک مقدار هم jquert  من همچین سایتی قبلا بستم. اما با جوملا نه. چون سایت بروز رسانی نداشت . static بستم.

با جوملا همه کاری میشه کرد . اون که چیزی نیست . حالا اینو ببینید. این با جوملا طراحی شده . فکر کنم همه این شرکت رو میشناسید . :)

www.peugeot.com/‎

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

شما خودتون میخوای طراحی کنید؟؟؟

چون قالب های آمادش هم زیاده :)

درود

بله خودم یم خوام طراحی کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید اگه نمونه های آمادشم معرفی کنید ممنون میشم! شاید بتونم از اون ها هم چیزی الهام بگیرم. :D

لینک به ارسال

لینک به ارسال

به نظر من هم میشه .یه کم کار میبره و چند تا مايول دنبال همه دیگه ویک مقدار هم jquert  من همچین سایتی قبلا بستم. اما با جوملا نه. چون سایت بروز رسانی نداشت . static بستم.

با جوملا همه کاری میشه کرد . اون که چیزی نیست . حالا اینو ببینید. این با جوملا طراحی شده . فکر کنم همه این شرکت رو میشناسید . :)

www.peugeot.com/‎

درود

عجب چیزه باحالیه :D واسه اینجور سایت همه ماژول هاشون اختصاصیه دیگه. نه؟ مطمئنا یه تیم پشت این سایت بوده ولی اصلا هیچ نشونه ای ازشون که تو footer بنویسن دیزاین بای فلان دیده نمیشه. راستی واسه این سایت شما گفتید که هست منم /administrator بعده دامین اضافه کردم وقتی دیدم نوشته که you dont have premission  .... متوجه شدم که با جوملاست دقیقا مثل ترفندی که آقای تهرانی آموزش ویدئوییش رو تو جومینا منتشر کردکه که تعریف می کردن فقط با این کوکی بتونین وارده ادمین بشین بود اما آقای مصطفی صفر علی این افزونه رو معرفی کردن که وقته به domain.com/administrator میشید مستقیم redirect میکنه شمارو به صفحه ی پیش فرضتون. با ایت تفاسیر شما از کجا متوجه میشید که یه سایتی با جوملا طراحی میشه؟ (آقای تهرانی گفته بودن که میشه کاری کرد که کسی متوجه نشه که تو جوملا سایت طراحی کردین فقط به خاطر اینکه بعضی از دوستان ممکنه که سوء استفاده کنن با مدیران جومینا به توافق نرسیدن و این آموزش ها رو منتشر نمی کنن- ولی این موضوع رو برای سوالم فاکتور بگیریم :D )

لینک به ارسال

درود

عجب چیزه باحالیه :D واسه اینجور سایت همه ماژول هاشون اختصاصیه دیگه. نه؟ مطمئنا یه تیم پشت این سایت بوده ولی اصلا هیچ نشونه ای ازشون که تو footer بنویسن دیزاین بای فلان دیده نمیشه. راستی واسه این سایت شما گفتید که هست منم /administrator بعده دامین اضافه کردم وقتی دیدم نوشته که you dont have premission  .... متوجه شدم که با جوملاست دقیقا مثل ترفندی که آقای تهرانی آموزش ویدئوییش رو تو جومینا منتشر کردکه که تعریف می کردن فقط با این کوکی بتونین وارده ادمین بشین بود اما آقای مصطفی صفر علی این افزونه رو معرفی کردن که وقته به domain.com/administrator میشید مستقیم redirect میکنه شمارو به صفحه ی پیش فرضتون. با ایت تفاسیر شما از کجا متوجه میشید که یه سایتی با جوملا طراحی میشه؟ (آقای تهرانی گفته بودن که میشه کاری کرد که کسی متوجه نشه که تو جوملا سایت طراحی کردین فقط به خاطر اینکه بعضی از دوستان ممکنه که سوء استفاده کنن با مدیران جومینا به توافق نرسیدن و این آموزش ها رو منتشر نمی کنن- ولی این موضوع رو برای سوالم فاکتور بگیریم :D )

آره سایت خیلی قشنگیه!

اگه کمی با ساختار جوملا. نحوه صدا کردن کنترلر ها و view ها و کدهای جوملا آشنا باشید فهمیدنش کاره سختی نیست.

این که آقای تهرانی روشی بلدن، بنظر من هم خیلی باید جالب باشه  ولی به نظر من اگه کسی با ساختار جوملا و هسته اش آشنا باشه باز هم میفهمه . حالا نمی دونم . ولی احتمالا ایشون حتما روش خاصی بلدن چون تجربه شون زیاده.

ولی یه نکته هم در مورد این سایت هست که من هر وقت هر کسی میگه جوملا خوب نیست این سایت رو نشون میدم. و مشتری دیگه دهنش بسته میشه. یادمه یه پروژه سایت بود برای یکی از بخش های یه شرکت معتبری کار کردم اسمش رو نمیگم. بعد طرف می گفت برای شرکت ما یه کم افت داره و همکارام اینجا میگن فلان واز این حرفا.

بعد که من سایت پژو رو نشونش دادم . دیگه حرفی نزد :D

الان بچه ها میان میگن. تو خود از همه بدتری (اشاره به اون تاپیک جنجالی که نوشته بودم.)

لینک به ارسال

الان بچه ها میان میگن. تو خود از همه بدتری (اشاره به اون تاپیک جنجالی که نوشته بودم.)

ممنون، به نظر من اون پست واقعا از واجبات بود! ای نظر شخصیم هستش آدم نباید روی یه چیز انقدر تعصب داشته باشه که با یک انتقاد سری روی برگردونه اگه به اون چیز کاملا اشراف داره باید بیاد طرف مقابلش رو قانع کنه نه اینکه بش بتوپه! اگه هم اطلاعات کافی نداره تعصبی نباشه چون هر بدی خوبی راجبه اون موضوع رو از طرفداراش و پیرووانش به اون چیز می چسبونن مثلا تو این مثال شما میگن وردپرسی ها و .. میگن که دیدی جوملایی ها چطوری رفتار کردن و هزار تا عیب و نقس میزارن روش. در صورتی که  اینجوری اگه کسی هم بخواد به جوملا روی بیاره زدش می کنن. از این مسائل بگذریم خیلی اون تاپیک خوب بود خیلی ها متوجه شدن که چرا جوملا!

لینک به ارسال

بذارین برای این وب سایت یه تاپیک جدید بزنم . فکر کنم خوب باشه که همه ببینن. و بعد راجع بهش صحبت کنیم و گرنه الاناست  الان آقای صفرعلی دوباره به من تذکر بده که تاپیک رو منحرف کردی :)

لینک به ارسال

با سلام

جناب  تیرداد خوب شما تو اون تایپیک کار اشتباهی کردید ، البته میدونم و اونطوری که شما رو شناختم  میدونم هدفتون منفی و بهم زدن نظم نبوده برا همین هم من و دوستان تایپیک رو جذف نکردیم  در حالی که مدیران برای بستن تایپیک ها دلیل نیاز ندارند چون اونقدر خاک تالار خوردن که میدونند..

-----------

در ضمن  mr.lvlrf عزیز بهتر بود تایپک جواب بنده رو میخوندید بعد ..

ودر  ضمن فکر  نمیکنید تون تایپیک هم با خارج شدن از  بحث قوانین رو نقض کردید ؟

پیشنهاد میکنم هرچیزی ! هرچیزی که باعث بهم ریختن نظم تالار بشه به شدت دوری کنید ! این یک پیشنهاده از  نوع قانون مداری بود. :) اره دقیقا !!

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

جناب  تیرداد خوب شما تو اون تایپیک کار اشتباهی کردید ، البته میدونم و اونطوری که شما رو شناختم  میدونم هدفتون منفی و بهم زدن نظم نبوده برا همین هم من و دوستان تایپیک رو جذف نکردیم  در حالی که مدیران برای بستن تایپیک ها دلیل نیاز ندارند چون اونقدر خاک تالار خوردن که میدونند..

-----------

در ضمن  mr.lvlrf عزیز بهتر بود تایپک جواب بنده رو میخوندید بعد ..

ودر  ضمن فکر  نمیکنید تون تایپیک هم با خارج شدن از  بحث قوانین رو نقض کردید ؟

پیشنهاد میکنم هرچیزی ! هرچیزی که باعث بهم ریختن نظم تالار بشه به شدت دوری کنید ! این یک پیشنهاده از  نوع قانون مداری بود. :) اره دقیقا !!

یا حق

روشنگری 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...