رفتن به مطلب
LEO

پیام خطا

پست های پیشنهاد شده

سلام

سپاسگذار همه عزیزان

این پیام دلیلش چیه و چطور میتونم برطرفش کنم؟

فقط هم برای ادمین وقتی روی کالا کلیک میکنه  ظاهر میشه و کاربر عادی نداره

فکر می کنم به قیمت مرتبط باشه 

آخه می خواستم کالا هام به ترتیب قیمت چیده بشن اما کالا هایی که قیمت ندارن رو تو اولویت ارزون ترین ها میزاره و میاره اول در حالی که من می خواستم اونا آخر قرار بگیرن!! راهی نداره؟

ناچارا یه گروه خریدار تعریف کردم و قیمت کالا های نا موجود که قیمت نداشت و میومد اول رو قیمت فرضی 7777777 تا فقط اون گروهی که تعریف کردم قیمت رو ببینه و کاربر عادی این قیمت رو نبینه و کالا هم بره آخر!

شرمنده طولانی شد 

ممنونم

post-37879-0-57203400-1390370221_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

از آخرین نسخه ویرچومارت استفاده کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

از آخرین نسخه ویرچومارت استفاده کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

آره با بروزرسانی بر طرف شد

آقا سپاسگذار سه چهار بار راهنماییمون کردی و دقیقا مشکل ما حل شد

فقط یه قسمت هایی جدید اضافه شده و انگلیسی شد راهی داره فارسی شه؟

لینک به ارسال

با سلام

خواهش میکنم . والا راه که داره منتهی یه مقدار باید وقت بزارید و ترجمه کنید یا اینکه داخل نت جستجو کنید شاید فایل زبان نسخه مربوطه موجود باشه

یا اینکه دوستان فایل ترجمه رو داشته باشند که براتون قرار بدند

برای ترجمه هم ، البته بستگی داره که اون قسمتهایی که ترجمه نشده ، متغیر دارند یا نه . اگر داشته باشند از طریق فایل زبان به راحتی میتونید ترجمه کنید در غیر اینصورت باید در داخل فایلها مستقیما" ترجمه بشه

برای پیدا کردن متغیرها ، کافیه بصورت موقت ، پوشه ای که فایلهای زبان افزونه در اونها قرار داره رو تغییر نام بدید همون fa-IR و en-GB

بعد صفحه رو رفرش کنید ، متغیرها بهتون نشون داده میشن . بعد اون متغیر رو به فایل زبان اضافه کنید و ترجمه کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

عزیز یه راهنمایی کوچیک راجع به ترجمه می کنید

آخه ظاهرا خیلی از قسمت ها بعد از آپدیت انگلیسی شدن

می خوام ببینم کار خودم هست یا نه 

اگه بدونم کدوم قسمت هاست یا اگه فایلی هست بدونم چطور میتونم بش دسترسی پیدا کنم برای ترجمش مشکلی ندارم

سپاسگذارم

لینک به ارسال

با سلام

ببینید ترجمه ویرچومارت کار ساده ای نیست چون ترجمه برخی قسمتهای آن از جاهای مختلف فراخوانی میشن مثل دیتابیس یا فایل زبان و ...

شما ابتدا مطابق با فایل زبان اصلی ، ترجمه تون رو تکمیل کنید بعد باقی مواردی که ترجمه نشدند رو میتونید به فایل زبان اضافه کنید یا در منبع اصلیش ترجمه کنید که نیازمند سرچ در فایلهای افزونه هست و اگر در فایلها نبود باید رفت سراغ دیتابیس

البته اگر کمی صبور باشید ، آقای امانی افزونه رو پس از اتمام ترجمه ، منتشر میکنند

http://forum.joomina.ir/topic/24904-k2-%D9%88-%D9%88%DB%8C%D8%B1%DA%86%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D8%B1%DB%8C-%DB%8C%D8%A7-%D8%AE%DB%8C%D8%B1%D8%9F/#entry116926

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...