رفتن به مطلب
moradi2707

مدیریت مجموعه

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من تو  سایتم ( یک سایت علمی ) واسه هر مبحث مجموعه ساختم . و تو منوی اصلی سایت قسمت ( فرضا مقالات ) واسه هر مبحث یه شاخه باز کردم ( مهندسی برق ....مکانیک ... علمی و .... ) هر مقاله ای که میذارم رو به یک مجموعه ربط میدم . الان وقتی من رو شاخه های منو  کلیک میکنم (مثلا قسمت مهندسی برق ) مقاله های اون مجموعه بصورت لیست  میان و حالامن میخوام مقاله ها به این صورت نشون داده بشن که هر مبحث خلاصه ای یا قسمتی از متن (مثلا متن تا ادامه مطلب که واسش تعیین کردم ) هم همراهش باشه ....

تو جوملا همچین چیزی امکان داره ؟ و اگه امکانش هست لطفا راهنماییم کنید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان سلام

من تو  سایتم ( یک سایت علمی ) واسه هر مبحث مجموعه ساختم . و تو منوی اصلی سایت قسمت ( فرضا مقالات ) واسه هر مبحث یه شاخه باز کردم ( مهندسی برق ....مکانیک ... علمی و .... ) هر مقاله ای که میذارم رو به یک مجموعه ربط میدم . الان وقتی من رو شاخه های منو  کلیک میکنم (مثلا قسمت مهندسی برق ) مقاله های اون مجموعه بصورت لیست  میان و حالامن میخوام مقاله ها به این صورت نشون داده بشن که هر مبحث خلاصه ای یا قسمتی از متن (مثلا متن تا ادامه مطلب که واسش تعیین کردم ) هم همراهش باشه ....

فکر کنم منظورتون category blog  باشه. موقع تعریف منو بجای category list گزینه category blog  رو انتخاب کنید.

لینک به ارسال

دوستان سلام

دوست عزیز یه دمو بزار تا بهتر بشه بهت کمک کرد

قسمت مثلا متن تا ادامه ی مطلب و می تونی شفاف بگی

لینک به ارسال

دوست عزیز یه دمو بزار تا بهتر بشه بهت کمک کرد

قسمت مثلا متن تا ادامه ی مطلب و می تونی شفاف بگی

دوست عزیز مثل این عکس (فقط اسم مطالب رو نشون میده ) میخوام مثل حالت ویژه کمی از متن هم باهاش باشه و به ترتیب هر مطلب رو با توضیحاتش نشون بده ( توضیحات تا اونجا که میرسه به ادامه مطلب )

post-37517-0-16038100-1390231752_thumb.p

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...