رفتن به مطلب
khalilonline

میخوام اولین قالبم رو طراحی کنم به کمک شما نیازمندم (با تشکر)

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام یه قالب طراحی کنم لطفا چنتا از دوستان منو همراهی کنن با تشکر.عزیزان دمتون گرم.

ابتدا تو فتوشاپ بیس کارو زدم و میخوام یه قالب شبیه اون بسازم ممنون میشم تنهام نزارین چون تنهایی از عهده این کار برنمیام.

اینم یه عکس گذاشتم.

لطفا کسانی که میخوان راهنماییم کنن اینجا اعلام آمادگی کنن.

با تشکر.

:thankyou:

اینم یه عکس تا اینجای کار:

ucishdldhzov36psny2t.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

خیلی عالیه

فک کنم ابتدای کار باید با slice اونو قسمت بندی کنید و خروجی html ازش بگیرید

بعد اعمال کد های php و تنظیم css های اون

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام.

مرسی آره درست فرمودین در حال انجام این کارایی که فرمودین هستم.

ایشالا با راهنمایی های خوب شما دوستان خوب میتونم بسازمش.

یا حق.:D

لینک به ارسال

اون تصويري كه قرار داديد فقط براي مشخص بودن موقعيت ها توسط كاربران استفاده كننده و طراح در هنگام طراحي مناسب است.پي اس دي هاي آماده رو نگاه كنيد.

لینک به ارسال

اون تصويري كه قرار داديد فقط براي مشخص بودن موقعيت ها توسط كاربران استفاده كننده و طراح در هنگام طراحي مناسب است.پي اس دي هاي آماده رو نگاه كنيد.

سلام آقای گنجی من منظور شما رو به درستی نفهمیدم.

ولی من این فایل رو توی فتوشاپ طراحی کردم وگفتم یه دمو بزارم تا دوستان در مورد راهنمایی هاشون بهتر کمک کنن.

من الان دارم این فایل psd رو تکه تکه میکنم بعد اون میرم سراغ دریم ویور ولایه سازی و.... تا کار به پایان برسه.

لینک به ارسال

شما بايد ظاهر قالب را در فتوشاپ طراحي كنيد و تصاويري را كه ميخواهيد استفاده كنيد و آيكن ها و...

بهترين راه هم گفتم يك پي اس دي قالب رو پيدا كنيد و ببييد چه تفاوت هايي با هم دارند.

لینک به ارسال

سلام.

من فایل رو slice کردم و دارم تو دریم ویور کد دهی میکنم به نظرتون از لایه استفاده کنم یا تیبل؟

یا حق.:thankyou:

لینک به ارسال

سلام.

من با لایه ها قالب رو پیاده سازی کردم حالا باید چیکار کنم؟

توی فایل css فقط عکسارو چیدم دیگه باید چیکار کنم.

با تشکر

لینک به ارسال

دوست عزیز

نه شما با این روش میتونید قالب طراحی کنید و نه مدیریان میتونند به شما کمک مناسبی نمایند . این نحو پرسش جز هدر دادن انرژی خودتان و مدیران فایده ای دیگه نداره

مباحث طراحی قالب 1 ساعت ، 2 ساعت نیست که شما پله پلخ بپرسید و جواب بگیرید

لینک به ارسال

آقای تهرانی عزیز

من و بسیاری از دوستان از شما و دوستان جومینایی خیلی چیزها یاد گرفتیم

اما این جملتون قشنگ نیست

مباحث طراحی قالب 1 ساعت ، 2 ساعت نیست که شما پله پلخ بپرسید و جواب بگیرید

پیشنهاد من به شما این است که بجای سرزنش کردن راه حل قرار دهید

شما می توانید سوال دوستمان را جواب دهید و در ادامه روشی که خودتان با استفاده از آن یاد گرفتید را ارئه کنید و بهترین گزینه برای طراحی قالب را بیان کنید

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز جناب تهرانی که چیزی نگفتند ...!

شما یک سر به سایت اصلی جومینا بزنید و گزارش برگزاری کلاس ها رو بخونید ... با این که این عزیزان آماده بوند 30 ساعت زمان بوده تا تو کلاس یاد بگیرند اینجا اونم متنی ...! به نظرتون چند ساعت میکشه ؟ آخر سر به نتیجه دلخواه میرسه ؟ و ....

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال
دوست عزیز جناب تهرانی که چیزی نگفتند ...!

شما یک سر به سایت اصلی جومینا بزنید و گزارش برگزاری کلاس ها رو بخونید ... با این که این عزیزان آماده بوند 30 ساعت زمان بوده تا تو کلاس یاد بگیرند اینجا اونم متنی ...! به نظرتون چند ساعت میکشه ؟ آخر سر به نتیجه دلخواه میرسه ؟ و ....

دوست من ،من هم چیزی نگفتم

فقط خود جمله ای که ایراد داشت بیان کردم

بعضی از دوستان فکر کردن من آموزش تبدیل html به قالب جوملا رو می خوام که دارم اینطوری نظر می دم؟!

اما منظور همان جمله ای بود که گفتم

لینک به ارسال

سلام اقای تهرانی منم با دوستمون اقا رضا 1078 هم عقیدم :-/

شما بجا اینکه راهکار درست و سازنده رو پیشنهاد بدین مستقیما میزنید تو برجکمون.

ببخشید این تاپیک رو تو انجمنتون زدم دیگه تو انجمنتون نمیام تا مزاحم نباشم.

اینم بگم که من یه چیزایی از طراحی سرم میشه الی تاپک نزدم تازه میخواستم فایلهارو اپلود کنم دوستان دانلود کنندو راهکار پیشنهاد بدن در بهبود طراحی.

مثل اینکه شما هم نمیخاید چیزی رو یاد بدین.

زکات علم یاد دادن هست

دراخر اینم بگم که شما هی میگید کلاس گذاشتیم بیاید کلاس..:1:

یا حق.:s:s:s:s:s:s

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز اگه دقت کنید من تو پست قبلیم هم عرض کردم که آموزش اینکار به این راحتی نیست ... حالا این دوستانی که در کلاس ها شرکت کرده بودند، هم انتخاب شده بودند یعنی اینطوری نبود که هر کسی درخواست شرکت داشت ... نه ! این دوستانی بید جوملا کار خوبی باشند تا بتوان به آنها آموزش طراحی قالب داد... // اگه کسی بلد نباشه خوب با جوملا کار کنه چطوری میخواد طراحی قالب کار کنه !...//

حالا ما میگیم شما هم تا این حد و حتی بیشتر از این حد هم بلدید ...

این دوستان در کلاس نشستند و به صورت حضوری به آنها آموزش داده شده با این حال 30ساعت زمان برده ...

حالا شما فکر میکنید بصورتی متنی و با هزارتا داوطلب چقدر وقت ببره ؟!؟

فرمودید " زکات علم یاد دادن هست" یک بار دیگه ، به جایی که توش هستید با دقت نگاه کنید /منظورم جومیناست/ فکر میکنید همینطوری این نوشته ها نوشته شدند همینطور این آموزشها ...افزونه ها تو جومینا قرار داده شدند ؟ دوست عزیز ما هر لحضه داریم اینجا زکات علممونو پرداخت میکنیم ! .... حالا نمیدونم چرا وب و بخصوص وب ایران اینجوری هست که همه طلبکار هستند ...

کسی نگفت بیاین تو کلاس ها شرکت کنید !!! اینو فقط برای اینکه عمق مسله روشن بشه عرض کردم !

* اما راهکار :

شما باید حتماً فول css باشید / یا خیلی خوب باشید/.

و html , PHP رو هم در حد متوسط بلد باشید .

زبان انگلیسیتون هم حداقل در حد درک باشه ... تا بتونید از منابع خارجی استفاده کنید // با اینکه اونها هم آموزشخاصی رو برای این کار بیرون ندادند ولی از منابع فارسی بهتر هست //

در بخش معرفعی سایت ها یک منبع معرفعی کردم که کدهای قالب های 1.5 رو برسی کرده ختماً یه سری به اونجا بزنید .

مستدات مربوط به قالبهای جوملا رو در سایت مادر مطالعه کنید .

بعد از این کار ها بشیند یک کدهای یک قالب ساده رو برسی کنید.

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

خوب من css و html رو بلدم ولی نمیدونم چطوری به کارش ببرم.

زبانمم بد نیست.

من در کل زیاد حوصله بحث کردن ندارم ولی اگه من یه کاربری بودم که مدت زیادی توی جومینا عضو بودم بهم برنمیخورد ولی اگه یه نگاه به تعداد پست هایی که دادم بکنید متوجه میشید جزء کسانی هستم که تازه با سایت شما آشنا شدم.

الانم امیدوارم منو ببخشید منظور خواصی نداشتم.فقط جهت اطلاع بود.

راستی میشه منم تو کلاس های طراحی قالبتون شرکت کنم؟

یاحق.

لینک به ارسال

با سلام

منم فقط جهت اطلاع عرض کردم :shy:

بله با این اطلاعاتی که ئارید چرا که نه !

انشالله در دوری بعدی کلاس های آموزش طراحی منتظر شما دوست عزیز هستیم .

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دوره اول چند روزی نمیشه تمام شده ...

زمان و ... دوره بعدی کمی قبل از شروع علام خواهد شد .

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

ولی یه چیز بگم دوستان خواستن توانستن است این رو من ثابت خواهم کرد و این طولی نخواهد کشید من به زحمات دوستان احترام می زارم ولی بازم می گم خواستن توانستن است فراموش نکنید ایرانی هستید

من در کار با جوملا برای کسانی که حداقل برنامه نویس هستند و با سی اس اس و اچ تی ام ال اشنایی دارند نیازی به آموزش نمی بینم

ولی باز هم عرض کنم کلاس هایی که گذاشته می شه سرعت آموزش رو بالا می بره و این رو هم باید بگم زمانی که خودتون به دنبال یادگیری باشید بیشتر یاد می گیرید .

منظور با فرد خواصی نبود نظر شخصیم رو گفتم

باز هم ببخشید اگر بی احترامی کردم

لینک به ارسال

اميدوارم شما بعد از يادگيري كامل حاصل زحمتتان را براي عموم و به صورت يك اموزش جامع منتشر كنيد!

در انجمن توسط اقاي شمسي سايتي براي يادگيري طراحي قالب منتشر شده كه بسيار هم جامع است و ميتونيد استفاده كنيد!

لینک به ارسال

درود

مثل اینکه دوستان از حرف من بد برداشت کرده اند

بزارید یکم توضیح بدم

ببینید برای یادگیری طراحی قالب قبلا از هر چیز باید با مفهوم box modedeling آشنا بشید و برای آشنایی با این مفهوم باید چندین مثال زیده بشه

از ایجاد باکس عهای ساده تا ایجاد باکس های تو در تو

بعدش باید سی اس اس را کامل بلد باشید که اون هم کفایت نمیکنه باید تکنیکها را هم یاد بگیرید

بعدش باید با html آسنا بشید که اون باز کامل بلد باشید فایده نداره چرا ؟ چون تمامی منابع بر اساس متون چپ به راست است و برای راست به چپ باید خودتون تجربه کسب کنید

بعد از همه این ها حالا باید باید php آشنا بشید اون php که مربوط به جوملاست

حالا همه این ها که یاد گرفتید باز هم کافی نیست چرا ؟

چون باز هم باید تکنیک یاد بگیرید تا بتونید برای قالب های فارسی ( راست به چپ ) استفاده کنید

و از همه مهمتر تمرین است

خوب من چطوری همه این ها را بنویسم ؟ 30 ساعت کلاس داشتیم تازه من هنوز دارم پاسخ تلفن بچه ها را میدم که اشکالاتشون را رفع کنم اینکه گفتم طراحی قالب اینطوری نیست که شما بپرسین پاسخ بگیرید واقعا همینطوره برای تبلیغ و ... نگفتم فکر کنم عیتک بد بینیتون را کنار بزارید و واقعافکر کنید چرا این حرف زده شده ؟

ببینید فقط آموزش منو آبشاری اگر بخواد درست آموزش داده بشه 2 ساعت و بیشتر برای یم آدم حرفه ای زمان میبره من چطوری بیام این را بنویسم ؟

در جوملا برای همین مورد یک آموزش منتشر کردم اما همه کد ها را آماده کردم که اعضا راحت استفاده کنن اگر میخواستم کد ها را آموزش بدم باید یک جزوه مینوشتم . فکرکنم یکم بی انصافیه که شما حرف من را به بدترین معنی برداشت کنین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...