رفتن به مطلب
alireza10025

پوشه تصاویر

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام
من تعداد عکسهام در پوشه stories داره زیاد میشه. البته در این پوشه من برای هر مجموعه یک پوشه در نظر گرفتم و عکسهای مربوط به اون مجموعه را در  پوشه مربوط به خودش قرار داده ام. مثلا پوشه jahangardi:
images/stories/jahangardi
من در پوشه jahangardi ، عکسهای مربوط به کشورها را گذاشته ام، حالا  که تعداد عکسهای کشورها در این پوشه زیاد شده کمی کار با آن سخت است. اگر بخواهم در همین پوشه چند پوشه باز کنم و در هر پوشه تصاویر هر کشور را جداگانه بگذارم:
1. از نظر سئو ایراد بزرگی است؟
2. من می توانم پوشه هایم را یک مرحله عقبتر بیاورم و در  images قرار دهم؟

نکته: البته خودم به این نکته واقفم که تغییر پوشه تصاویر باعث خواهد شد که در بخش کاربری تصاویر شناخته نشوند اما شاید الان کار راحت تر از  2 سال دیگر باشد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

قطعا" روی سئوتون تاثیرش رو میذاره چون به نوعی دارید تغییر لینک ایجاد میکنید اما جای نگرانی نداره

بله میتونید هر چند پوشه که خواستید به عقب تر بازگردید اتفاقا" بهتر هم هست چون به روت جوملا نزدیکتر میشوید و آدرسها هم کوتاه تر میشه

همانطور هم که خودتون گفتید تصاویر فعلی مطالبتون دچار مشکل میشن . باید دوباره تصاویر رو توی مطالب ویرایش کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
با سلام

ممنون دوست عزیز. در مورد ایجاد  چند پوشه داخل یکی از پوشه ها نظرتان را نفرمودید. و اینکه داخل پوشه

images

چند پوشه و فایل هست که پوشه

stories

را که می دانم نباید تغییر کند اما کدام فایل و پوشه دیگر را نباید تغییر دهم  یا حذف کنم.

با سپاس

لینک به ارسال

با سلام

در مورد ایجاد  چند پوشه داخل یکی از پوشه ها نظرتان را نفرمودید

هیچ قانونی وجود نداره که به شما بگه کجا و یا چه تعداد پوشه ایجاد کنید . اما توصیه شده که آدرسهایی که از مسیر این پوشه ها ایجاد میشه حتی الامکان کوتاه باشه

در نتیجه هر چه کمتر پوشه در پوشه کنید آدرسهاتون هم کوتاه تر میشه

داخل پوشه images چند پوشه و فایل هست که پوشه stories را که می دانم نباید تغییر کند اما کدام فایل و پوشه دیگر را نباید تغییر دهم  یا حذف کنم

بهترین کار اینه که از روی بسته خام جوملا ، فایلها و پوشه های واقع در پوشه images رو با فایلها و پوشه های فعلی images جوملاتون مطابقت بدید ، متوجه میشوید

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...