رفتن به مطلب
sad

استفاده از صفحه ای از قالب اصلی با منوی متفاوت

پست های پیشنهاد شده

با سلام :

من میخوام یک صفحه در سایتم داشته باشم که وقتی واردش میشی دقیقا همون صفحه ی اصلی باشه(یعنی،اخبار صفحه ی اصلی توش باشه،تبلیغات همون،کاربرا همونو....) فقط تنها فرقش این باشه که منوهاش فرق کنه(بقیه کپی صفحه اصلی)

من اومدم تو ساب دومین سایت بک اپ سایت رو ریختم و منوهاش رو تغییر دادم.

فقط چند تا مشکل دارم:

1.هر خبری که میخوام بزارم باید تو جفتش بذارم

2.کاربران باید تو جفتش عضو باشند تا بتونند مطلب بزارند

3.و....

میخوام بدونم میشه کاری کرد این مشکل بر طرف بشه.ومدیریت یکی بشه و...

با تشکر

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقتی که دوتا ساب دامین درست میکیند و 2 جوملا و 2 دیتابیس مجزا درست میکنید مسلماٌ باید برای هر کدام جداگانه مطالب را وارد کیند

آیا می خواهید دو تا سایت مجزا بسازید که کارهای متفاوتی انجام می دهند یا اینکه فقط می خواهید یک صفحه مثل صفحه اصلی باشه که فقط منوش متفاوت باشه؟

-----------------------------------------------------------------------------------------------

شما یک کپی از منوی صفحه اصلی بگیرید و اسمش رو عوض کنید و یک ماژول از نوع منو بسازید و منوی کپی شده را از سمت راستSelect Menu انتخاب کنید

و کافی هست که شما از قسمت Menu Assignment >only on the page select را اتخاب کنید و منوی فقط منوی کپی شده را انتخاب کنید !!

لینک به ارسال

با تشکر:

من میدونم که با دو ساب دومین چه اتفاقی می افته گفتم ازمجبوری این کارو کردم.همچنین من گفتم میخوام اون صفحه دقیق مثل صفحه اصلی باشه یعنی هر خبری که میزارم تو اینم بیاد.چیکار کنم برای این(یعنی باید اون صفحه رو با چه نوع منویی ثبت کنم).ممنون از پاسخگویی شما

لینک به ارسال

با سلام

تو تنظیمات منوهاتون باید مجموعه های یکسان رو انتخاب کنید . بعد هر وقت که مطلب رو تو یه مجموعه که قبلا" توی تنظیمات منوتون انتخابش کردید قرار میدید دیگه تو همه اون منوها با مجموعه های مشترک نمایش داده میشه . نوع منوهاتون هم باید یکسان باشه

ولی درکل نمیدونم چرا میخواهید اینکار رو انجام بدید اما این خودش برای یک مطلب واحد آدرس های متفاوت ایجاد میکنه و این برای سئو خوب نیست

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...