رفتن به مطلب
topmihan

مشکل اسکرول افقی در قالب ها ؟؟!!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

تمام قالب هایی که مربط به سایت های یوتم ، جوملا آرت و ... که بصورت رایگان از سایت های دیگه دانلود میکنم یه مشکل دارن

اونم اسکرول افقی

چطور برطرفش کنم؟؟؟؟

http://magz.topware.ir/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

تمام قالب هایی که مربط به سایت های یوتم ، جوملا آرت و ... که بصورت رایگان از سایت های دیگه دانلود میکنم یه مشکل دارن

اونم اسکرول افقی

چطور برطرفش کنم؟؟؟؟

http://magz.topware.ir/

مشکل اینجاست توی قسمت فوتر فکر کنم

<div style="position: absolute; top: 0px; left: -8000px;"></div>

لینک به ارسال

میشه لطفا آدرس فایلی که باید ویرایش بشه رو بگید

ممنونم

<!--

//MAIN CONTENT 

-->
    <div style="position: absolute; top: 0px; left: -8000px;">
        <p></p>
    </div>

</div>

راستش از اینجا چون من به سورس دسترسی ندارم نمی تونم خیلی دقیق بگم اما

بنظر میرسه که این ها در قسمت main content  هستن ببینید مطلبی با این محتوا دارید یا نه

Best United Kingdom Bookmaker lbetting.co.uk Ladbrokes website

لینک به ارسال

میشه لطفا آدرس فایلی که باید ویرایش بشه رو بگید

ممنونم

دوست عزيز با نرم افزار sublimetext فايل هاي قالب رو براي left: -8000px; جستجو كن حتما پيداش مي كني و به right تغييرش بده

موفق باشي

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزيز با نرم افزار sublimetext فايل هاي قالب رو براي left: -8000px; جستجو كن حتما پيداش مي كني و به right تغييرش بده

موفق باشي

نه این کد ها به صورت inline  نوشته شده به نظرم به قالب مربوط نباشه

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

با سلام

کد زیر رو به انتهای یکی از فایلهای css قالبتون اضافه کنید

section#t3-mainbody.container div.row div[style] {
    left: 0 !important;
}

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

نه این کد ها به صورت inline  نوشته شده به نظرم به قالب مربوط نباشه

دوست عزيز و گرامي كدهاي inline كه از روي هوا نمياد !! داخل فايل هاي php يا js هستند!

راه حل جناب صفرعلي رو انجام بديد

لینک به ارسال

دوست عزيز و گرامي كدهاي inline كه از روي هوا نمياد !! داخل فايل هاي php يا js هستند!

راه حل جناب صفرعلي رو انجام بديد

بنده نگفتم از هوا میاد. ایشون داره میگه تمام قالب  ایی که میگیره این مشکل رو داره. پس به احتمال زیاد به قالب ربطی نداره

. من گفتم بصورت inline  هست.یعنی ممکنه داخل خود ادیتور جوملا یک استایل واسه اون قسمت تعریف شده باشه یا به قول شما داخل فایل های php  یا js باشه اما نه فایل های قالب بلکه ماژولی یا کامپوننتی چیزی. منتها چون داخل قسمت content هست احتمال اینکه به صورت دستی وارد شده باشه زیاده .

پیشنهاد میکنم با دقت بیشتری مطالب رو دنبال کنید

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

بنده نگفتم از هوا میاد. ایشون داره میگه تمام قالب  ایی که میگیره این مشکل رو داره. پس به احتمال زیاد به قالب ربطی نداره

. من گفتم بصورت inline  هست.یعنی ممکنه داخل خود ادیتور جوملا یک استایل واسه اون قسمت تعریف شده باشه یا به قول شما داخل فایل های php  یا js باشه اما نه فایل های قالب بلکه ماژولی یا کامپوننتی چیزی. منتها چون داخل قسمت content هست احتمال اینکه به صورت دستی وارد شده باشه زیاده .

مشكل از قالب هست دوست عزيز چون تمامي قالب هايي كه ايشون گفتن تجاري هستند و ايشون رايگان دانلود كردند! و وقتي مشكل در تمامي قالب ها قرار دارد از ماژول يا كامپوننت يا كدي در اديتور جوملا نيست دوست من!

در برخي موارد تجربه در حل مشكل تاثير بسياري داره!!!!!

البته حدس شما هم قابل تحسين هست!

موفق باشيد

لینک به ارسال

و وقتي مشكل در تمامي قالب ها قرار دارد از ماژول يا كامپوننت يا كدي در اديتور جوملا نيست دوست من!

اگر ممکنه این نتیجه گیری رو از لحاظ فنی برای من توضیح بدین که چطور همچین اتفاقی میافته . برام جالب شد.

من یک اشتباه کردم. اونم اینه که این کد توی قسمت main content نیست. درواقع main content تموم شده. چون یه کامنت بالای اون خط هست که اشاره میکنه که main content  تموم شده . ولی فکر کردم منظورش شروع main content هست ولی درواقع کامنت انتهایی هستش. این باعث میشه که گزینه پیشنهادی من در مورد محتوا درست نباشه . من حرفم رو پس می گیرم.

<section id="t3-mainbody" class="container t3-mainbody">

<div class="row">
        <!--

MAIN CONTENT 

-->
        <div id="t3-content" class="t3-content span12"></div>
        <!--

//MAIN CONTENT 

-->
        <div style="position: absolute; top: 0px; left: -8000px;"></div>
    </div>

</section>

البته پاسخ آقای صفرعلی در دو حالت مشکل رو حل میکنه.

از توجه شما سپاسگذارم.

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

نتيجه گيري بسيار واضح هست چون در تمامي قالب ها اونهم از شركت هاي متفاوت از ماژول ها و كامپوننت هاي "يكسان" استفاده نشده است!!

موفق باشيد

لینک به ارسال

نتيجه گيري بسيار واضح هست چون در تمامي قالب ها اونهم از شركت هاي متفاوت از ماژول ها و كامپوننت هاي "يكسان" استفاده نشده است!!

موفق باشيد

خوب آخه ایشون داره می گه این قالب ها رو از سایت های مختلف گرفته .

یعنی شما میگی یک نفر تمامی این قالب ها رو نال کرده و این تیکه رو به همشون اضافه کرده ؟

لینک به ارسال

دوست عزيز و گرامي در اكثر قالب هاي نال شده اين كد وجود دارد (با توجه به تجربه) حالا به شكل هاي مختلف يا توسط افراد مختلف!

شما تمامي قالب هايي كه ايشون حتي اسمشون رو نگفته رفتين و با فايرباگ و اين افزونه ها ديدين كه دقيقا به همين شكل هست!

به نظر ميرسه اين بحث شما داره از حالت سوال و جواب منطقي خارج ميشه، شما پاسخي براي اين مشكل ارسال نكردين و پاسخ شما به اين موضوع مشكلي رو حل نمي كنه تا وقتي آدرس اين كد مشخص نباشه و بي دليل دارين با من بحث مي كنين. در صورتي كه در مورد قالب هاي نال شده يا هر مبحث ديگري سوال يا ابهامي دارين در تايپك جديد مطرح كنيد.

موفق باشيد

لینک به ارسال

دوست عزيز و گرامي در اكثر قالب هاي نال شده اين كد وجود دارد (با توجه به تجربه) حالا به شكل هاي مختلف يا توسط افراد مختلف!

شما تمامي قالب هايي كه ايشون حتي اسمشون رو نگفته رفتين و با فايرباگ و اين افزونه ها ديدين كه دقيقا به همين شكل هست!

به نظر ميرسه اين بحث شما داره از حالت سوال و جواب منطقي خارج ميشه، شما پاسخي براي اين مشكل ارسال نكردين و پاسخ شما به اين موضوع مشكلي رو حل نمي كنه تا وقتي آدرس اين كد مشخص نباشه و بي دليل دارين با من بحث مي كنين. در صورتي كه در مورد قالب هاي نال شده يا هر مبحث ديگري سوال يا ابهامي دارين در تايپك جديد مطرح كنيد.

موفق باشيد

دوست عزیز جناب آقای امانی، من حرف شما رو قبول کردم. و گفتم که نظر بنده اشتباه بوده

ازتون خواستم نظرتون رو توضیح بدین نگفتم که شما اشتباه میگین.

باز هم از نظرات سازنده جنابعالی سپاس گذارم

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

با سلام

قالبهای شرکتی که از دو زبانگی پشتیبانی میکنند معمولا در اکثر موارد برای فارسی زبانان بصورت کامل RTL نمیشوند و نیاز به بهینه سازی مجدد دارند

در مورد مشکل مطرح شده در این تاپیک ، مشکل از جانب قالب هست اما همیشه هم اینطور نمیتونه باشه گاهی مواقع میتونه css یه افزونه هم روی قالب تاثیر بذاره ولی همچین موردی به ندرت پیش میاد

باید کمی روی کدها شناخت و تجربه داشته باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

جناب آقای امانی بنده بابت این قسمت و پاسخ عجولانه خودم از شما عذرخواهی می کنم.

لینک به ارسال

با سلام

کد زیر رو به انتهای یکی از فایلهای css قالبتون اضافه کنید

section#t3-mainbody.container div.row div[style] {
    left: 0 !important;
}

موفق و پیروز باشید

یا حق

ممنون از پاسختون استاد

ولی میشه بگید دقیقا کدوم فایل اینو بذارم؟؟؟

آخه خودم داخل  

templates/mgo/css/rtl/home-responsive.css

گذاشتم ، ولی هیچ تاثیری نداشتش

لینک به ارسال

چون از فریمورک t3 دارین استفاده میکنید . می تونید داخل فولدر css  یه فایل بسازین به اسم custom.css و این تغیرات رو توش بنویسن. این آخرین فایلی که تتوی این فریمورک لود میشه.

فکر میکنم مشکل حل بشه.

لینک به ارسال

سلام دوستان

.

با عرض پوزش،قالب هایی که less هستند رو در کدوم قسمت کد آقای صفر علی رو اضافه کنیم؟!

با تشکر

ویرایش شده توسط farzin_blue

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، اینکه مشکلی در یک قالب با یه کد حل بشه دلیل بر این نیست که همون کد تو قالبهای دیگه هم جواب بده

همونطور که ظاهر هر قالب با قالب دیگه متفاوته ، کدهاشون هم با همدیگر تفاوت دارند

شما برای اینکه مشکلتون حل شه میبایست در تاپیک جدید سوالتون رو به همراه دموی آنلاین مطرح کنید ، درخدمتتون خواهیم بود

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...