رفتن به مطلب
shahin110

استفاده سایت از کاربران سایت دیگر

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من یک سایت با جوملا 2.5 نصب کردم و تعداد زیادی کاربر داره و می خوام یه سایت دیگه درست کنم که در واقع زیر مجموعه ایی از همین

سایته ولی روی یک هاست دیگه و کاربرای سایت دوم برای دانلود فایل ها باید عضو باشن و من می خوام اگر کاربری تو سایت اول عضو بود با همون

اطلاعات کاربری سایت اول بتونه تو سایت دوم وارد بشه ( و در واقع تو سایت دوم نمیشه عضو شد و فقط باید تو سایت اول عضو بود و از سایت دوم استفاده کرد) و فایل ها رو دانلود کنه ( در واقع سایت و هاست دوم فقط برای دانلود استفاده میشه )

یه چیزی مثل گوگل که شما فقط می تونی تو جیمیل عضو بشی ولی برای استفاده از گوگل پلاس نیاز به اکانت جیمیل داری

لطفا اگه بلدید راهنمایی کنید ، خیلی ممنون

ویرایش شده توسط shahin110

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا ( جومینــــــا ) خوش آمدید

از آنجا که دو سایت شما عملکرد متفاوتی نسبت به هم دارند در نتیجه نمیشه هر دو سایت رو به یک دیتابیس اتصال داد

تنها راهی که هست اینه که از جداول زیر بک آپ بگیرید و در دیتابیس سایت دوم ایمپورت کنید

usergroups
users
user_notes
user_profiles
user_usergroup_map
viewlevels

منتهی یه مشکلی که هست اینه که اگر بعد از اینکار کاربران جدیدی در سایت به فرض اول ثبت نام کنند دوباره باید اطلاعاتشون رو بصورت دستی به سایت دوم منتقل کنید یا اینکه خودشون تو سایت دوم هم ثبت نام کنند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا ( جومینــــــا ) خوش آمدید

از آنجا که دو سایت شما عملکرد متفاوتی نسبت به هم دارند در نتیجه نمیشه هر دو سایت رو به یک دیتابیس اتصال داد

تنها راهی که هست اینه که از جداول زیر بک آپ بگیرید و در دیتابیس سایت دوم ایمپورت کنید

usergroups

users

user_notes

user_profiles

user_usergroup_map

viewlevels

منتهی یه مشکلی که هست اینه که اگر بعد از اینکار کاربران جدیدی در سایت به فرض اول ثبت نام کنند دوباره باید اطلاعاتشون رو بصورت دستی به سایت دوم منتقل کنید یا اینکه خودشون تو سایت دوم هم ثبت نام کنند

موفق و پیروز باشید

یا حق

خیلی ممنون که جواب دادید

یه سوال دیگه :

نمیشه کاری کرد که فقط برای کاربرانی که از سایت اول وارد این سایت بشن لینک دانلود بسازه؟ مثلا ببینید ما تو سایت های مختلف گزینه ایی با عنوان ورود با اکانت گوگل یا ورود با اکانت ف-ی-س ب-و-ک داریم میشه چنین کاری کرد؟

یه سوال دیگه می تونیم از فایلی که تو سایت دوم هست برای کاربرای سایت اول لینک موقت برای دانلود ساخت؟ یعنی یه لینکی که فقط یه ساعت فعال هست و وقتی روش کلیک بشه یه فایلی رو از سایت دوم دانلود کنه. می خوام کاربرام نتونن از لینک مستقیم فایل های سایت دوم استفاده کننو هرجا خواستن کپی کنن.

لینک به ارسال

خیلی ممنون که جواب دادید

یه سوال دیگه :

نمیشه کاری کرد که فقط برای کاربرانی که از سایت اول وارد این سایت بشن لینک دانلود بسازه؟ مثلا ببینید ما تو سایت های مختلف گزینه ایی با عنوان ورود با اکانت گوگل یا ورود با اکانت ف-ی-س ب-و-ک داریم میشه چنین کاری کرد؟

یه سوال دیگه می تونیم از فایلی که تو سایت دوم هست برای کاربرای سایت اول لینک موقت برای دانلود ساخت؟ یعنی یه لینکی که فقط یه ساعت فعال هست و وقتی روش کلیک بشه یه فایلی رو از سایت دوم دانلود کنه. می خوام کاربرام نتونن از لینک مستقیم فایل های سایت دوم استفاده کننو هرجا خواستن کپی کنن.

Logging in to a Joomla site using the GMail Authentication Plugin

اما این کاره شما رو راه نمی اندازه .

-----------------------------------------------------------------------------------------------

یه مطلبی به ذهنم رسید :D . شاید بتونی با یه کلک این کارو انجام بدی . و این دو تا سایت رو با هم یکی کنی.

بنظرم اگه بتونی یه زبان دیگه توی سایت تعریف کنی . و برای ماژول ها و محتوا های مورد نیاز اون سایت از اون زبان دوم استفاده کنی عملا دوتا سایت داری با محتوای متفاوت و یوزرهای یکسان :huh: .

این روش همین الان به ذهنم رسید شاید عملی نباشه اما بنظرم مشکلی نباید باشه . یکم خلاقانه هست ولی میشه فکر کنم

لینک به ارسال

یه مطلبی به ذهنم رسید :D . شاید بتونی با یه کلک این کارو انجام بدی . و این دو تا سایت رو با هم یکی کنی.

بنظرم اگه بتونی یه زبان دیگه توی سایت تعریف کنی . و برای ماژول ها و محتوا های مورد نیاز اون سایت از اون زبان دوم استفاده کنی عملا دوتا سایت داری با محتوای متفاوت و یوزرهای یکسان :huh: .

این روش همین الان به ذهنم رسید شاید عملی نباشه اما بنظرم مشکلی نباید باشه . یکم خلاقانه هست ولی میشه فکر کنم

میشه واضح تر توضیح بدین؟

لینک به ارسال

میشه واضح تر توضیح بدین؟

تا حالا سایت چند زبانه داشتین ؟

اگه دقت کرده باشین می تونین بگین که هر ماژول یا مطلب واسه کدوم زبان باشه. و درواقع مطالب و طراحی سایت میتونه کلا متفاوت باشه.

حالا شما هم همین کارو بکن . منتها دو تا زبان فارسی بذار.

بعد یکیش رو بذار برای سایت دانلود و یکی دیگه رو بذار برای سایت اصلی . حالا ماژول ها و اطلاعات  از طریق گزینه زبان برای هر کدوم که می خوای مشخص کن مشخص کن.

لینک به ارسال

تا حالا سایت چند زبانه داشتین ؟

اگه دقت کرده باشین می تونین بگین که هر ماژول یا مطلب واسه کدوم زبان باشه. و درواقع مطالب و طراحی سایت میتونه کلا متفاوت باشه.

حالا شما هم همین کارو بکن . منتها دو تا زبان فارسی بذار.

بعد یکیش رو بذار برای سایت دانلود و یکی دیگه رو بذار برای سایت اصلی . حالا ماژول ها و اطلاعات  از طریق گزینه زبان برای هر کدوم که می خوای مشخص کن مشخص کن.

نه ! من تا حالا سایت دو زبانه نداشتم ولی

آخه سایتای من رو دو تا هاست متفاوت اند!

فکر نکنم اینطوری بشه کاری کرد!

ویرایش شده توسط shahin110

لینک به ارسال

نه ! من تا حالا سایت دو زبانه نداشتم ولی

آخه سایتای من رو دو تا هاست متفاوت اند!

فکر نکنم اینطوری بشه کاری کرد!

اوه بله شما تو پست اول گفته بودین که توی یه هاست دیگه هست. من فراموش کرده بودم.

البته بازهم بنظرم یه کارهایی میشه کرد. شما می خوایی رو هاست دوم دانلود سنتر داشته باشی دیگه ؟ اما شاید اینجا نشه توضیح داد به صورت کامل.

ببینید شما در مورد این تحقیق کنید که تویه جوملا چطور میشه دانلود سنتر روی هاست دیگه راه اندازی کرد. و متصل کردش به جوملا.

لینک به ارسال
سلام

اگر دو سایت روی هاست های متفاوتی هم باشند میشه با ارسال اطلاعات از طریق xml و ... موقع ورود در سایت اول کاری کرد که دیگه نیازبه به ورود در سایت دوم نباشه، منتهی کار بسیار پیچیده است

برای همین از هر دوسایتتون دمو بذارید تا کمی دقیقتر نگاه کنیم

ویرایش شده توسط رامین انگوتی

لینک به ارسال

سلام
اگر دو سایت روی هاست های متفاوتی هم باشند میشه با ارسال اطلاعات از طریق xml و ... موقع ورود در سایت اول کاری کرد که دیگه نیازبه به ورود در سایت دوم نباشه، منتهی کار بسیار پیچیده است
برای همین از هر دوسایتتون دمو بذارید تا کمی دقیقتر نگاه کنیم

چطور دمو بزارم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...