رفتن به مطلب
seminoo

حذف کلمه تماس از بالای فرم تماس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من مدتیه مشکلی دارم که میخوام ریشه ای حلش کنم بالای فرم تماس جوملا در هر حالتی کلمه تماس نوشته شده که میخوام حذفش کنم کسی میدونه از کجا باید این کد رو پاک کنم یا نابودش کنم الان کاری که میکنم اینه که میرم و رنگ فونتش رو از توی فایل css به رنگ زمینه تغییر میدم که دیده نشه که کار تمیز و صحیحی نیست و میخوام ریشه ای واسه همیشه این مشکل رو حل کنم تا بالای فرم تماسم دیگه کلمه تماس نباشه ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم ، کافیست در خط 45 مسیر components/com_contact/views/contact/tmpl/default.php که کد زیر قرار دارد

<?php echo JHtml::_($this->params->get('presentation_style').'.panel', JText::_('COM_CONTACT_DETAILS'), 'basic-details'); } ?>

بصورت زیر ویرایش کنید

<?php /*echo JHtml::_($this->params->get('presentation_style').'.panel', JText::_('COM_CONTACT_DETAILS'), 'basic-details');*/ } ?>

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

خیر این تغییر کد کمکی نکرد آدرس صفحه رو میفرستم ببینید پیداش میکنید

http://www.mashadforging.com/index.php/fa/contact-us

وقتی صفحه باز شد control+A رو بزنید تا همه مطالب صفحه های لایت شود چون در حال حاضر رنگ فونتش رو به سفید تغییر دادم تا پیدا نباشه

لینک به ارسال

درود بر شما

آن نام مجموعه و تماس شما است.

بصورت legend یک فرم است(اگر اشتباه نکنم)

درون همان مسیر و فایلی که اقای صفرعلی نشان دادند می تونید پاکش کنید

لینک به ارسال

درود بر شما

آن نام مجموعه و تماس شما است.

بصورت legend یک فرم است(اگر اشتباه نکنم)

درون همان مسیر و فایلی که اقای صفرعلی نشان دادند می تونید پاکش کنید

کلا نام مجموعه و تماس رو من یه چیز خاص دادم تا مطمئن شم این چیزی که نمایش داده میشه ربطی به نام گذاری من دارد یا ندارد من جایی چنین نامی رو تعریف یا نام گذاری نکردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...