رفتن به مطلب
شاه کرمی

ارور در هنگام نصب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز و گل خسته نباشید

من میخوام جوملا رو پی سی نصب کنم ولی از انتخاب زبان جلوتر نمیره و این ارور ها بالای صفحه ایجاد میشن

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in C:\xampp\htdocs\a\libraries\joomla\filter\input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in C:\xampp\htdocs\a\libraries\joomla\filter\input.php on line 654

لطفا راهنمای کنید باتشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

از جوملای کدام تیم استفاده میکنید ؟

اگر از بسته نصبی استفاده میکنید ، از یک جوملای خام که هم ورژن با نسخه جوملاتون باشه فایلی که تو پیغام خطا مشخصه رو بردارید و تو همون مسیر تو بسته نصبیتون جایگزین کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

از جوملای کدام تیم استفاده میکنید ؟

اگر از بسته نصبی استفاده میکنید ، از یک جوملای خام که هم ورژن با نسخه جوملاتون باشه فایلی که تو پیغام خطا مشخصه رو بردارید و تو همون مسیر تو بسته نصبیتون جایگزین کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام من از جوملا جومینا استفاده میکنم

موقع نصب با این ارور مواجه میشم ؟

بعد من دارم روی localhost نصب میکنم

لینک به ارسال

با سلام

مطابق آموزش زیر از ومپ سرور استفاده کنید . دلیل اون خطا اینه که نسخه php تون خیلی بالاست و تو نسخه های بالاتر php باید از دستور جایگزین استفاده بشه

با استفاده از آموزش زیر مشکلی نخواهید داشت

http://forum.joomina.ir/topic/19482-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%88-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%80%D9%80%D9%80/

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

مطابق آموزش زیر از ومپ سرور استفاده کنید . دلیل اون خطا اینه که نسخه php تون خیلی بالاست و تو نسخه های بالاتر php باید از دستور جایگزین استفاده بشه

با استفاده از آموزش زیر مشکلی نخواهید داشت

http://forum.joomina.ir/topic/19482-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%88-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%80%D9%80%D9%80/

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام نمیشه یه جوری نسخه پی اچ پی   پی سی رو کاهش داد ؟

لینک به ارسال

با سلام

شما اگر مطابق اون آموزشی که گذاشتم از ومپ سرور استفاده کنید کامل توضیح دادم چطوری php رو کانفیگ کنید

در مورد زمپ اطلاع دقیق ندارم چون به شخصه ازش استفاده نمیکنم و ومپ رو بیشتر ترجیح میدم

مگر اینکه باقی دوستان بتونند راهنماییتون کنند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام نمیشه یه جوری نسخه پی اچ پی   پی سی رو کاهش داد ؟

از دیتا بانک بکاپ بگیر

این xamp رو پاک کن

یک ورژن دیگه از xamp رو نصب کن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...