رفتن به مطلب
alireza10025

اشکال در ذخیره مطالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام
من چند روز است که با مشکلی در ذخیره مطالب روبرو هستم. بطوریکه من یک مطلب را وقتی که فقط ذخیره میکنم نه ذخیره و بستن. مطلب ذخیره میشود ولی در  همان بخش مدیریت مطلب، همه گزینه ها وجود دارد بجز ادیتور و متن مطلب. که در اینحال نه کلید بستن کار میکند و نه کلیدهای ذخیره و غیره. برای باز کردن دوباره این مطلب برای ادیت، ناچار هستید دوباره پنل مدیریت را از ابتدا بارگزاری و وارد مدیریت مطالب و سپس مطلب مربوطه شوید. دوستان بفرمایند که مشکل چیست. من دیتابیس و جداول را هم در سی پنل، ریپیر و اوپتیمایز کزده ام.
با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

پلاگین خاصی اخیرن نصب کرده اید؟

مثلن پلاگین ادیتور جدید یا پلاگینی که مربوط به مطالب و ... شود؟

لینک به ارسال

می دانید دوست خوبم، من فقط در گوگل کروم چنین مشکلی دارم و در فایرفاکس هیچ مشکلی نیست . برای رفع این ایراد در کروم چه باید کرد؟

لینک به ارسال

درود بر شما

کروم شما از آخرین نسخه استفاده می کند؟

یکبار هم کش را کاملن خالی کنید و تست کنید

لینک به ارسال

دوستان، من ویندوز عوض کردم، کروم آپدیت است، کَش را پاک کردم و یکبار هم جوملا را در هاست خود اکسترکت کردم. اما همچنان مشکل باقیست و جالب اینجاست که در فایرفاکس هیچ مشکلی ندارم

با سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...