رفتن به مطلب
alirezam50

تنظیمات گروه های کاربری و دسترسی کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من میخوام بعضی از مطالب برای اعضا نمایش داده بشه (البته کامپوننت حق عضویت هم دارم ) یعنی بعد از خرید حق عضویت نمایش داده بشه چیکار کنم ؟ 

همون جایی که مطلب رو مینویسم سطح دست رسی رو اعضا کنم میشه ؟یا باید کار دیگه ای کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان  یه مشکل دیگه هم دارم .وقتی کاربری ثبت نام میکنه و حسابشو فعال میکنه نمیتونه وارد بشه .یعنی وقتی یوزر و پسورد کاربر جدید رو میزنم اخطار میده  

• شما اجازه دسترسی به قسمت های خصوصی این سایت را ندارید

و وارد نمیشه ولی از مدیریت کاربر ثبت شده .چجوری میتونم اینو بردارم ؟

لینک به ارسال

درود بر شما

طبق قوانین باید سوال هاتون رو در دو تاپیک متفاوت بپرسید

سوال اول : کامپوننت حق ضویت را کامل اکی کنید. مطالب تون هم سطح دسترسی ادامه مطلب را روی اعضا قرار بدید. دیگر کاری نیاز نیست انجام بدید

سوال دوم : احتمالن یا از تنظیمات کلی سطح دسترسی را دستکاری کردید یا در تنظبمات منوی کاربران نوع کاربر ثبت نامی را تغیر دادید. هر دو را چک کنید

لینک به ارسال

درود بر شما

طبق قوانین باید سوال هاتون رو در دو تاپیک متفاوت بپرسید

سوال اول : کامپوننت حق ضویت را کامل اکی کنید. مطالب تون هم سطح دسترسی ادامه مطلب را روی اعضا قرار بدید. دیگر کاری نیاز نیست انجام بدید

سوال دوم : احتمالن یا از تنظیمات کلی سطح دسترسی را دستکاری کردید یا در تنظبمات منوی کاربران نوع کاربر ثبت نامی را تغیر دادید. هر دو را چک کنید

1- ادامه مطلب رو چجوری برای  اعضا بزارم .موقع ایجاد مطلب یه گزینه دسترسی داره که تغیرش دادم کل مطلب نشون داده نمیشه  .اونی که میگید رو از کجا باید درست کنم ؟

2-گروه کاربران لاتین بود همه رو پاک کردم که فارسی جایگزین کنم که قاطی شد اکه آموزشی در این موضوع هست لطف کنید ممنون میشم

لینک به ارسال

درود بر شما

هنگام ایجاد مطلب سمت چپ در تب گزینه های مطلب گزینه ای به نام "نمایش لینک های مخصوص اعضاء" وجود دارد. روی بلی قرار بدید

سطح دسترسی را هم روی ثبت نام شده قرار بدید.

2 : یعنی شما

public

registred

special

رو پاک کردید؟ درست متوجه شدم؟ اینا رو پاک کردید؟

لینک به ارسال

درود بر شما

هنگام ایجاد مطلب سمت چپ در تب گزینه های مطلب گزینه ای به نام "نمایش لینک های مخصوص اعضاء" وجود دارد. روی بلی قرار بدید

2 : یعنی شما

public

registred

special

رو پاک کردید؟ درست متوجه شدم؟ اینا رو پاک کردید؟

بله پاک کردم  که جایگزینش فارسی بنویسم

عمومی

اعضا

نویسنده

مدیریت

که قاطی شد

لینک به ارسال

درود بر شما

ترجمه ها فرق دارد. بنده برای ترجمه جومینا را نوشتم.

همان نمایش لینک های غیر مجاز است که در تصویر موجود است.

برای گروه های کاربر هم از یک جوملایی که دسترسی هایش تغیر نکرده یکی یکی گروه ها را کپی کنید( ببینید هر گروه در جوملای خام چه سطح دسترسی دارند در جوملای خود هم اعمال کنید

لینک به ارسال

شما گفتید هنگام  ایجاد مطلب

درود بر شما

نمیشه موقع ایجاد منو یا مجموعه این کار رو کرد که کلی باشه دیگه برای هر مطلب این کار رو نکنم ؟

لینک به ارسال

درود بر شما

میشه این کار را کرد

باید در تنظیمات مطلب این گزینه را روی بلی قرار دهید و در هر مطلب این گزینه را دست نزنید(زیرا بصورت خود کار روی "استفاده از تنظیمات سراسری" قرار دارد. یعنی از تنظیمات مطلب می خواند و به ارث می برد)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...