رفتن به مطلب
samieei

غیر فعال شدن دکمه اضافه به سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

سلام رفقا

من به تازگی با جوملا قصد دارم یه فروشگاه اینترنتی راه بندازیم همه چیز خداروشکر خوب پیش رفته ام اما هنگامی که بر روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک میکنم متاسفانه هیچ فرقی نمیکند

ودیگه اینکه من این سایت رو از یه هاست دیگه منتقل کردم در حالت قبل(قبل از انتقال) هم این دکمه (اضافه به سبد خرید)فعال بود وهم وقتی روی محصول با موس میرفتیم یه مستطیل با افکت چرخشی می اومد که قابلیت اضافه وکم کردن تعداد محصول توسط دوتا مربع که داخل آنهاعلامت جمع وتفریق بود رو داشت که الان اون علامت ها هم مخفی شدند؟

راه حل این مشکل رو کسی میدونه؟

اگه اشکال از ماژول هاشه چه ماژولی نصب کنم که مشکلم حل بشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

به چه نحوی انتقال دادید؟ اگر ان هاست قبلی را در اختیار دارید بسته را که بک آپ گرفتید در پوشه و دایرکتوری جدا نصب کنید. و ببینید مشکل از بک آپ فایل هایی که گرفتید هست یا از جایی دیگر

نتیجه را اعلام کنید

لینک به ارسال

سلام ضمن تشکر از شما

درواقع از اون سایت کپی گرفته شده است یعنی اون سایت الان هست ومشکلی نداره ولی در سایتی که من از بک آپ اون استفاده کردم مشکل چیش آمده

در مورد نحوه انتقال یا به نوعی همون کپی سایت من فایل اصلی رو داخل پوشه html در Cpanel کپی کردم  وجداول sql آن راهم کپی کردم

عرض کردم همه جای سایت مث منو اصلی ، اسلاید ها و...در سایت جدید مشکلی ندارد فقط در همین بخش اضفه به سبد خرید غیرفعال است

لینک به ارسال

درود بر شما

خب امکان دارد مشکل از بک آپ گیری بوده باشه. شما که 100% مطمئن نمی تونید باشید.

از آکیبا استفاده کنید و بک آپ بگیرید و مجدد در هاست جدید حالا برای تست در یک دایرکتوری جدا نصب کنید ببینید همان مشکل باقی ست یا خیر

لینک به ارسال

حالا اگه من بخوام ماژول مربوط به  سبد خرید  واضافه .کم کردن محصول را حذف ومجددا نصب کنم از کجا باید ماژولش رو دانلود کنم واسمش چیه؟

لینک به ارسال

حالا اگه من بخوام ماژول مربوط به  سبد خرید  واضافه .کم کردن محصول را حذف ومجددا نصب کنم از کجا باید ماژولش رو دانلود کنم واسمش چیه؟

دوست عزيز اين بخش ها مربوط به قالب و فروشگاه ساز شما هستند معمولا و ماژول جداگانه اي ندارند!

به توصيه دوست آقاي ميري گوش بده

لینک به ارسال

حرف شما درست اما این مشکل در ابتدای کار وجود نداشت یعنی من بعد از بک آپ گرفتن وروی هاست آوردن مشکلی نداشت بعد از چند وقت یک دفعه این جوری شد شاید مثلا به علت به روز کردن یه ماژول یا...

لینک به ارسال

حرف شما درست اما این مشکل در ابتدای کار وجود نداشت یعنی من بعد از بک آپ گرفتن وروی هاست آوردن مشکلی نداشت بعد از چند وقت یک دفعه این جوری شد شاید مثلا به علت به روز کردن یه ماژول یا...

شما از كامپوننت مربوط به بروزرساني ماژول هاي فروشگاه استفاده كرده ايد؟

com_virtuemart.2.0.24_ext_aio؟

لینک به ارسال

شما از كامپوننت مربوط به بروزرساني ماژول هاي فروشگاه استفاده كرده ايد؟

com_virtuemart.2.0.24_ext_aio؟

نه کامپوننت اصلی فروشگاه رو به روز نکردم

لینک به ارسال

من کامپوننت فروشگاه ساز رو پاک کردم وفروشگاه ساز جومینا رو دانلود کردم ولی نصب نمیشه وخطا می دهد چرا؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...