رفتن به مطلب
mr.lvlrf

ترفند تغییر پوشه ادمین و اجرا نشدن صفحات index فرعی

پست های پیشنهاد شده

سلام وققتون بخیر.

تو سایت جومینا آموزشی دیدم مبنی بر تغییر پوشه ادمین که باید کد زیر را در یک فایل index.php در پوشه ی مورد نظر بگذاریم و <?php

$admin_cookie_code="09123073057";

setcookie("JoomlaAdminSession",$admin_cookie_code,0,"/");

header("location:/final/administrator/index.php");

?>

سپس کد زیر را به htaccess اضافه کنیم تا فقط با کوکی مورد نظر ادمین باز شه

rewriteEngine on

rewriteCond %{REQUEST_URI} ^/final/administrator

rewriteCond %{REQUEST_COOKIE} !JoomlaAdminSession=09123073057

rewriteRule .* - [L,F]

همه چی درست کار می کنه به جز اینکه به طور مستقیم میشه وارد پوشه ادمین شد! نمی دونم چر؟

فایل htaccess رو پیوست کردم.

در ضمن آقای تهرانی تو کلاس امنیت گفتند که اگر کد زیر رو وارد فایل htaccess کنید index های فرعی رو باز نمی کنه

آیا نیازی هست که من به فایلم این ها رو اضافه کنم چون یکسری توابع توش دیدم که وجود داره. تداخلی پیش نمیاد؟

ممنون می شم جواب بدین :D

htaccess file

htaccess.txt

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همه چی درست کار می کنه به جز اینکه به طور مستقیم میشه وارد پوشه ادمین شد! نمی دونم چر؟

با سلام

دلیلش اینه که وقتی شما برای بار اول که وارد میشید ، اون کوکی ها تو مرورگرتون ذخیره میشه و در دفعات بعدی دیگه امکان ورود مستقیم هست

اگر کش مرورگرتون رو خالی کنید و یا با مرورگر دیگری تست کنید میبینیید که همچنان نیاز هست که ابتدا آدرس تغییر کنه

این نکته در آموزش ذکر شده بود

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دلیلش اینه که وقتی شما برای بار اول که وارد میشید ، اون کوکی ها تو مرورگرتون ذخیره میشه و در دفعات بعدی دیگه امکان ورود مستقیم هست

اگر کش مرورگرتون رو خالی کنید و یا با مرورگر دیگری تست کنید میبینیید که همچنان نیاز هست که ابتدا آدرس تغییر کنه

این نکته در آموزش ذکر شده بود

موفق و پیروز باشید

یا حق

درود

من کش مرور گر را هم پاک کردم اما جواب نگرفتم، اما با پلاگین شما کارم راه افتاد ممنون، شرمنده یک سوال دیگه دارم آیا وقتی از این ماژول استفاده می کنیم نیازی هست که روی پوشه administrator  هم رمز بزاریم؟

لینک به ارسال

با سلام

جدول session را Empty کنید و بعد کش مرورگرتون رو پاکسازی کنید و بعد تست کنید

سوال دوم تون رو هم بهتر بود در تاپیک جدید مطرح میکردید ، به هر حال ، اون پلاگین فقط آدرس صفحه را تغییر میده و کاری به رمز پوشه ادمین نداره

شما میتونید روی پوشه ادمین هم رمز بگذارید و مشکلی نیست

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...