رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان محترم :

دوستان من به تازگی هرچه پلاگین برای پخش موزیک نصب کردم هیچ کدوم از این پلاگین ها با اینکه درست آدرس دهی می کنم اجرا نمی شود . بعضی از پلاگین ها مثل mp3 browser و jukebox و . . . غیره صفحه پخش می اید اما جایی که روش Play کنیم نیست و جالبه که صفحه مرورگرم دائما در حال خواندن هست { (اونجوری) انگار هنوز لود صفحه تمام نشده } و بعضی های دیگه اصلا صفحشونم نمی آید و دائم صفحه در حال خواندن است .

حالا هدف من چی بود می خواستم چند سری آلبوم مداحی در سایت قرار بدهم (ثواب داره)که همه بیان گوش بدن اگر خوششون اومد دانلود کنن . اما نمیشه چیکار کنم ؟

اگر یک راهی باشه که من صوت ها رو پخش کنم واسه دانلودش فکر های خوبی دارم اما پخش بشه !!!!:exclamation::exclamation::exclamation:

پیشاپیش سپاسگزارم .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز بهتر نبود قبل ایجاد تایپیک جدید سرچ میکردید ؟ : ... روش استفادشم گفته شده shy::

http://forum.joomina.ir/thread-1000.html?highlight=mp3

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز بهتر نبود قبل ایجاد تایپیک جدید سرچ میکردید ؟ :shy:

http://forum.joomina.ir/thread-1000.html?highlight=mp3

یا حق

سلام شمسی جان :

عزیزم دیگه یک جورایی ما شاگردیه شما بزرگوارا رو کردیم می دونیم باید قبل تایپیک دادن جستجو کنیم . شمسی جان این تایپیک رو دیدم و مراحل به مراحل شو حفظ شدم و انجام دادم اما نشده و راستش از دانلود ها هم استفاده کردم . دانلود phocadownload همونطور که در اون تایپیک گفته شده بهترینه چون حالت پخش یا پیش نمایش داره واسه هر فایلی اما من موقع آپلود کردن فایل باهاش مشکل پیدا کردم و صفحه من bad reguest می داد . همین شد اومدم از دوستان سوال بپرسم .

(دیدی شمسی جون استاد و دوست مهربونم قبلش جستجو کردم :D )

حالا منتظر راهنمایی هاتون هستم .

پیشاپیش سپاسگزارم .

لینک به ارسال

با سلام

شما دارین این کار هارو رو هاست انجام میدید یا رو لوکال ...

احتمالاً مشکل از جانب سرور شماست ... چون تو تایپیکی که هم زمان با این پستتون ایجاد کردید مشخصه که سرور در حالا تغییرات هست ....!!!

یا حق

لینک به ارسال

من دارم رو هاست انجام می دم . شمسی جان یعنی مطمئنی ماله سرور هست ؟

خیلی نگران شدم البته از کل اطلاعات پک آپ دارم اما نمی دونم ..

راستی اگر مشکل از هاست بوده چرا تا زمانی که هاست مشکل نداشت و من قشنگ پلاگین و ماژول ها رو نصب می کردم و مشکلی هم نبود ؟ چرا ؟ می شه لطفا کمی توضیح بدی شمسی جان !

پیشاپیش سپاسگزارم .

لینک به ارسال

با سلام

مطماً بودنش که 99+% چون شما هر بلای هم سر تغییری رو جوملا انجام بدید پنل مدیریتی هاست رو براتون نمیاره !... پس به احتمال زیاد مدیریت سرور داره یه کار های میکنه ! ... در اون زمان هم شکل وجو داشته! که شما با اینکه تنظیمان درست رو اعمال میکردید جواب نمیگرفتید ! ... حلا تو این لحضه خوشید زیر ابر نمونده :dodgy: زده بیرون !

نگران نباشید چون شکر خدا هم خودتون بک آپ دارین و هم در موارد این چنینی مدیر سرور قبل تغییرات بکاپ میگیره ..

- شما برای نمونه چند تا از این هارو که رو هایت تست کردید رو رو لوکال هم تست کنید !

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

بازم سلام به همه دوستان :

دوستان هاست من درست شد . بازم تست کردم نشد . همونجوریه . تمام ماژول ها و تمام پلاگین هایی که بعد از نصب جوملا نصب کرده بودم رو غیر فعال کردم . اما بازم متاسفانه همونجوریه . چیکار کنم ؟ :1:

:huh::(:s:dodgy:

منتظر راهنمایی های شما هستم .

پیشاپیش سپاسگزارم .

لینک به ارسال

با سلام

- شما برای نمونه چند تا از این هارو که رو هاست تست کردید رو رو لوکال هم تست کنید ! و متیجه رو علام کنید .

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

نه هیچ ایرادی نداره ....

منم میخوام بدونم مشکل از هاستت هست یا از ....

اصلاً رو هر دو تست کن :)

یا حق

لینک به ارسال

سلام دوباره به همه دوستان :

دوستان من تست کردم رو دو تا هاست دیگه اما بازم جواب نمی ده . من مشخصات سایت و دومین و هاست رو هر کسی که می تونه کمک کنه در پیغام خصوصی می دهم لطفا تست کنید .

در بخش پلاگین من یک پلاگین بنام s5_mp3 نصب کردم و فعال کردم و در مطالب کد رو وارد کردم اما اجرا نمی شود . لطفا بررسی کنید و اگر پلاگینی برای این کار مدنظرتون می باشد نصب کنید لطفا و تست کنید .

پیشاپیش سپاسگزارم .

لینک به ارسال

با سلام

افزونه ی که لینکشو در پست های قبلی دادم یکی از بهترین هاست ... احتمالا یه جای کار اشتباه میکنید ....

سعی میکنم تست کنم و دقیقاً روش کار رو براتون بنویسم ... /قول نمیدم /

یا حق

لینک به ارسال

دوستان عزیز سلام عرض شد :

آقا من تمام راهنمایی های شما را انجام دادم اما بازم دچار مشکل هستم . لطفا راهنمایی فرمائید .

اگر نیاز هست نام کاربری و کلمه عبور سایت را برای دوستان که می خواهند لطف بکنند در پیغام خصوصی ارسال کنم .

ممنون .

لینک به ارسال

با سلام

فقط رو هاست نصب کردید و نتیجه نداد یا در لوکال هم همین مشکل هست!؟

مهدی جان ماژول simple_mp3_player رو هم تست کردید؟

یک نسخه فارسی شدش هم در نت موجوده...

موفق باشی عزیز

لینک به ارسال

با سلام

فقط رو هاست نصب کردید و نتیجه نداد یا در لوکال هم همین مشکل هست!؟

مهدی جان ماژول simple_mp3_player رو هم تست کردید؟

یک نسخه فارسی شدش هم در نت موجوده...

موفق باشی عزیز

سلام مجتبی جان :

نه رو لوکال تست نکردم و فقط رو 2 تا هاست تست کردم . ماژول simple_mp3_player رو + خیلی ماژول و پلاگین های مشابه رو تست کزدم اما متاسفانه جواب نمی ده .

یک سوال : اگر فرض بر این بزاریم که در لوکال تست کردم و جواب داد اونوقت مشکل از چی می تونه باشه ؟ چون حس می کنم در لوکال جواب بده . این پلاگین ها بالاخره یکیش باید جواب بده (اما نمی ده) پس مشکل یک جای دیگه است .

پیشاپیش سپاسگزارم .

لینک به ارسال

دوست عزیز

1- فایل صوتی رو در هاست دیگه مثل پرشین گیگ آپ کن و لینک بده و تست کن

2-از کدهای دستی که برای پخش اهنگ توی وبلاگها استفاده میشه استفاده کن (البته همیشه توصیه نمیشه)

3- چک کنید که اصلا روی سیستم شما اهنگ تحت وب پخش میشه مثلا توی وبلاگهایی که اهنگ انلاین پخش میشه برید و تست کنید چون ممکنه مشکل از سیستم شما باشه

4-در صورت امکان با فایل با پسوند wma هم تست کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...