رفتن به مطلب
hiwa2

سوال: محل فایلهای CSS و JS و غیره (file system)

پست های پیشنهاد شده

سلام به جوملاکارای عزیز
من تازه کار میخام یه صفحه آماده که تعدادی فایل جانبی css و java script و عکس داره
رو میخام به سایتم (روی هاست) اضافه کنم
و تغیرش بدم (محتواشو)
اما نمیدونم چطوری باید فایهای کمکی رو آپلود کنم
رمز Ftp سایت رو ندارم
تماااام پنل مدیریتی رو زیر و رو کردم
نتونستم جایی رو پیدا بکنم
کسی میتونه کمکم کنه ؟؟؟oom.gif
پیشاپیش تشکر میکنم از شمایی که کمک میکنی
دمت گرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

برای آپلود فایل نیازی به دسترسی به FTP نیست . شما میتوانید با ورود به کنترل پنل هاستتون و انتخاب گزینه File Manager فایلها و پوشه هاتون رو مدیریت کنید

برای استفاده از FTP هم میتونید از طریق کنترل پنل هاستتون ، اکانت FTP ایجاد کنید ولی به لحاظ حفظ امنیت توصیه میشه که تا جاییکه امکان داره از FTP استفاده نکنید مگر در مواقع اضطراری

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

برای آپلود فایل نیازی به دسترسی به FTP نیست . شما میتوانید با ورود به کنترل پنل هاستتون و انتخاب گزینه File Manager فایلها و پوشه هاتون رو مدیریت کنید

برای استفاده از FTP هم میتونید از طریق کنترل پنل هاستتون ، اکانت FTP ایجاد کنید ولی به لحاظ حفظ امنیت توصیه میشه که تا جاییکه امکان داره از FTP استفاده نکنید مگر در مواقع اضطراری

موفق و پیروز باشید

یا حق

دستت درد نکنه دوست عزیز

توی جوملای فارسی مدیریت رسانه داریم که ظاهراً همون File Manager هست. الان پی بردم به این مهم :D

مرسی که جواب دادی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...