رفتن به مطلب
aminweb

ارور در جوملا 1.6

پست های پیشنهاد شده

من جوملا1.6 جومینا را در لوکالم نصب کردم این ارورها را در بین منوی بالای بخش ادمین و هدر بخش آدمین میده،مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟

Notice: iconv() [function.iconv]: Detected an illegal character in input string in C:\wamp\www\site16\libraries\joomla\utilities\string.php on line 531

6 تا از این ارور پشت هم هستش

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

جوملایی که نصب کردید رو حذف کنید و مجدد بعد از اطمینان از دانلود کامل پک جوملا 1.6(جومینا)، با دقت بیشتری اقدام به نصب کنید...

سعی کنید از نسخه WampServer2.0c استفاده کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام، خسته نباشید.

منم داخل لوکال این مشکل و دارم .3 بار دانلود کردم از اول نصب کردم. من از این نسخه WampServer2.0c استفاده میکنم ولی این ارورا رو بالای منوها میده.

Notice: iconv() [function.iconv]: Detected an illegal character in input string in C:\wamp\www\libraries\joomla\utilities\string.php on line 531

Notice: iconv() [function.iconv]: Detected an illegal character in input string in C:\wamp\www\libraries\joomla\utilities\string.php on line 531

چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز

از دانلود کامل بسته مطمئن بشید در صورت امکان یکبار دیگه با نرم افزار های دانلود بسته را دانلود کنید و مجدد نصب کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

از xampp استفاده کنید ببینید مشکلتون حل میشه

http://www.apachefriends.org/en/xampp.html

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوستان

من اولین بارم بود که جوملا نصب کردم

تا حالا هم کار نکردم

نصب که شد همین ارور رو داد

برای رفعش فایل string.php رو با notepad یا php designer یا یه برنامه ویرایش متن دیگه باز کنید و کد:

[/align]return iconv($from_encoding, $to_encoding.'//TRANSLIT', $source);

رو با کد

return iconv($from_encoding, $to_encoding.'//IGNORE', $source);[align=left]

جایگزین کنید. یعنی در واقع کلمه TRANSLIT رو با کلمه IGNORE جایگزین کنید

مشکل حل میشه. ربطس به ورژن ومپ سرور یا چیز دیگه ای نداره تا اونجایی که من متوجه شدم. مربوط به انکدینگ زبانه.

موفق باشین.

سلام دوستان

من اولین بارم بود که جوملا نصب کردم

تا حالا هم کار نکردم

نصب که شد همین ارور رو داد

برای رفعش فایل string.php رو با notepad یا php designer یا یه برنامه ویرایش متن دیگه باز کنید و کد:

return iconv($from_encoding, $to_encoding.'//TRANSLIT', $source);

رو با کد

return iconv($from_encoding, $to_encoding.'//IGNORE', $source);

جایگزین کنید. یعنی در واقع کلمه TRANSLIT رو با کلمه IGNORE جایگزین کنید

مشکل حل میشه. تا اونجایی که من متوجه شدم ربطی به ورژن ومپ سرور یا چیز دیگه ای نداره و مربوط به انکدینگ زبانه.

موفق باشین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...