رفتن به مطلب
alireza10025

مصرف مموری سایت

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و احترام

دوستان عزیز، من از هاستم یک اخطار دریافت کردم مبنی بر اینکه:

مصرف مموری سایت شما ده برابر بیشتر از حد مجاز است 

با وجودیکه من در روت هاستم 2 فایل بک آپ جمعا به حجم 600 مگابایت دارم و بخش دانلودم هم جمعا 140 مگابایت است، مشکل میتواند مال کجا باشد؟

افزونه سئو بوس یا چیز دیگری؟

ویرایش شده توسط alireza10025

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

از هاست اشتراکی استفاده می کنید؟

حجم کل سرویس هاست شما چقدره؟

لینک به ارسال

بله دوست خوبم

از هاست اشتراکی استفاده میکنم و سرویس من دو گیگابایتی است و الان حدود  1400 مگابایت آن اشغال شده است و حدود 600 مگابایت خالی دارم

لینک به ارسال

بله ،

علتش میتونه این باشه که چون هاست های اشتراکی از لحاظ میزان استفاده از منابع سیستمی دارای محدودیت هستند و هر شرکتی برای این محدودیت ها ممکنه تعریف خاص خودش رو داشته باشه ، احتمال خیلی قوی شما این مورد رو رعایت نکردین و از منابع سیستم بیش از حد مجاز تعریف شده توسط شرکت میزبان استفاده کردید.

بهتره یه تماس با شرکت میزبان بگیرید و مسئله رو با اونها مطرح کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

آنها با من تماس گرفته اند و این نکته را گفته اند . من در انجمن مطرح کردم که ببینم علت چه میتواند باشد؟

لینک به ارسال

درود بر شما

ببینید دوست عزیز ، اینکه اون ها با شما تماس گرفته اند علتش این هست که می خواستند به شما هشدار بدن تا از منابع سیستم بیش از حد مجاز استفاده نکنید !!!

اون اخطاری هم که دریافت کردید از طرف هاست ، به همین علت هست.

اگه حجم کار شما بالاست ، بهتره از هاست های پرترافیک استفاده کنید تا این مشکلات پیش نیاد.

موفق باشید

ویرایش شده توسط روح الله

لینک به ارسال

منظور از حجم کار، دقیقا چه چیزی را حجم کار بالا میتوان گذاشت؟

تعداد بازدید که حدود 4000 نفر در روز است یا تعداد انتشار مطالب که حدود یک مطلب در روز است؟

لینک به ارسال

درود بر شما

دوستان حجم هاست و پهنای باند رو باهم اشتباه نگیرید لطفن.

شما دو گیگابایت فضا دارید و 1.400 انرا استفاده کردید درسته؟ خودتون قبول دارید که همچیم مصرفی داشته اید؟

فایل ارور لاگ رو برسی کنید که ایا میزان حجمش بالا رفته یا خیر

نتیجه رو اعلام کنید

لینک به ارسال

حجم که مهم نیست !!! اگه مهم بود که سرویسی با این حجم برای فروش نمی ذاشتن !!!

منظور من همون تعداد بازدید شما هست که بازدید 4000 نفر برای هاست های اشتراکی مناسب نیست و به احتمال زیاد علتش همینه.

شما برای حل این مشکل با سرویس دهنده تون تماس بگیرید و قضیه رو مطرح کنید.

لینک به ارسال

با سلام

حجم فایل ارور لاگ ، در حدود 9 مگابابت است و 46500 خط ارور در آن وجود دارد

لینک به ارسال

در مورد مطلب زیر دو سوال دارم:

اگر هم می خواهید فایل های اضافی هاستتان را حذف کنید تا فضای هاستتان کمتر بشود، به filemanager بروید و فایل های اضافی مانند tmp را حذف کنید. همچنین اگر ایمیل دارید که حجم بالایی از هاستان را پر کرده و به محتوایش نیازی ندارید، می توانید ایمیل ها را هم در پوشه mail در فایل منیجیر حذف کنید.

1. در روت هاست، یک پوشه 
tmp وجود دارد و در پوشه www هم یک پوشه tmp وجود دارد . من دقیقا باید کل محتویات این دو پوشه را پاک کنم؟
2. و دیگری اینکه در پوشه ایمیل واقع در بخش فایل منیجر یا همان روت هاست، چندین پوشه و فایل موجود است. همه آنها را باید پاک کنم؟

لینک به ارسال

دوستان من تنها 48 ساعت تا مسدود شدن سایتم فرصت دارم. لطفا علاوه بر سوالات بالا، بفرمایید  من برای رفع مشکل استفاده زیاد از منابع هاست،  چکار باید بکنم؟

لینک به ارسال

ببینید ، در ابتدا برای حل مشکل ابتدای پست ، پاسخ بنده همون هست که بهتون گفتم ، چون از هاست اشتراکی استفاده کردید ، هاست پیغام داده که شمایی که حجم بازدید بالایی دارید ، نباید از هاست اشتراکی برای وب سایتتون استفاده می کردید و به دلیل اینکه از منابع سیستمی بیش از حد مجاز استفاده کردید ، بنابراین ... .

در این شرایط و با توجه به اینکه وب سایت شما به مسدود شدن نزدیک میشه ، باید یک هاست پرترافیک تهیه کنید و محتویات وب سایتتون رو به این هاست جدید انتقال بدید.

بنده قصد تبلیغات ندارم و اصلا در این شرکتی که می خوام بهتون معرفی کنم ، هیچگونه سهام یا ... ندارم ، اما با توجه به تجربه ای که داشتم و دارم باهاشون ، این شرکت رو برای تهیه یک هاست پرترافیک بهتون پیشنهاد می کنم:

از لحاظ قیمت و پشتیبانی هم حرف ندارن.

(این یک مطلب)

1. در روت هاست، یک پوشه tmp وجود دارد و در پوشه www هم یک پوشه tmp وجود دارد . من دقیقا باید کل محتویات این دو پوشه را پاک کنم؟
2. و دیگری اینکه در پوشه ایمیل واقع در بخش فایل منیجر یا همان روت هاست، چندین پوشه و فایل موجود است. همه آنها را باید پاک کنم؟

1- فرقی نمی کنه ، چون محتویات tmp هر دو یکسانه.

2- این دیگه بستگی به شما داره که بخواید چه تعداد از ایمیل هاتون رو حذف کنید!!!

پیشنهاد می کنم این مقاله رو مطالعه کنید تا بهتر متوجه بشید.

موفق باشید

ویرایش شده توسط محمدحسین میری
تبلیغات ممنوع می باشد/قوانین را مطالعه فرمایید

لینک به ارسال

دوست خوبم، پوشه های tmp را خالی کردم آیا در مورد پوشه ایمیل همه پوشه ها و فایلهای آنرا تخلیه کنم.. چون من با ایمیل هاست اصلا کار نمیکنم. همه پوشه ها و فایلها را می توانم حذف کنم

لینک به ارسال

در مورد پوشه ایمیل ها لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنند. اما واقعا کدامیک از افزونه ها ی می توانند تا این اندازه منابع مصرف کنند

ماژولها:

AcyMailing Module - AiDaNews 2 - JoominaPingoman

Nice Social Bookmark (شبکه اجتماعی)-

Page Peel Banner  

سیستم آمار بازدید کنندگان  

پلاگین  فعال و یا غیر فعال سازی MOOTOOLS

آمار بازدید پرشین استیت

لینک به ارسال

درود بر شما

سیستم آمار بازدید کنندگان را پاک کنید مشکل تان به احتمال خیلی زیاد رفع می شود

می باید از ابتدا می گفتید

لینک به ارسال

درود بر شما

وقتی که از ایمیل هاست هیچ استفاده ای نمی کنید ، یعنی براتون اهمیتی هم نداره دیگه ، درسته؟!؟!؟

خب ، پس چون ایمیلی هم ندارید ، میتونید با خیال راحت همه محتویات ایمیل رو حذف کنید.

این نکته رو هم بدونید که اون پوشه هایی که مورد نیاز هست ، بصورت خودکار برای شما پوشه ایمیل هاست ساخته میشه.

موفق باشید

یا حق

ویرایش شده توسط روح الله

لینک به ارسال

درود بر شما

سیستم آمار بازدیدگنندگان رو هم همونطور که آقای میری گفت حذف کنید ، ان شاءالله مشکلتون حل میشه.
 اگه از ابتدا می گفتید شاید بهتر بود ، چون سیستم آمار بازدید کمی از این لحاظ مشکل ساز هست ؛

البته اون شبکه اجتماعی رو هم به خاطر امکان ورود بعضی از اسپم ها توسط بعضی از بازدیدکنندگان ، باید بررسی کنید که پیشنهاد می کنم این کار رو از طریق ابزار گوگل وبمستر تولز گوگل انجام بدید.

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

درود بر شما

وقتی که از ایمیل هاست هیچ استفاده ای نمی کنید ، یعنی براتون اهمیتی هم نداره دیگه ، درسته؟!؟!؟

خب ، پس چون ایمیلی هم ندارید ، میتونید با خیال راحت همه محتویات ایمیل رو حذف کنید.

این نکته رو هم بدونید که اون پوشه هایی که مورد نیاز هست ، بصورت خودکار برای شما پوشه ایمیل هاست ساخته میشه.

موفق باشید

یا حق

دوستان خیلی ممنونم از همکاری شما. من برخی افزونه ها را حذف کردم و پوشه های tmp را هم خالی کردم و اینباکس ایمیل را هم خالی کردم. حالا هم مشکل هاست حل شده و هم سایت سبک شده است.

اما در مورد پوشه ایمیل، من اصلا سراغ آنهم نمی روم اما چون در سیستم ایمیل اس ام تی پی، به ایمیل info نیاز است از پاک کردن آن واهمه دارم والا حجم زیادی هم اشغال کرده است. البته درحال حاضر از سیستم send mail دارم استفاده میکنم. با اینحال بازهم مصرید که محتوایات ایمیل را حذف کنم

لینک به ارسال

دوستان، من در روت هاستم فایلهای ناشناخته زیادی دارم که حجم زیادی را اشغال کرده اند.

/.bash_logout
/.bash_profile
/.bashrc
/.contactemail
/.emacs
/.ftpquota
/.lastlogin
/cptmpdb_negarsta_7XJp1ZkA7_vunhGd.1386542625
/cptmpdb_negarsta_fYjdTJ1nm9mNhotX.1386542624
/negarsta_architsazeh.1386542625
/negarsta_ir.1386542625
/negarsta_joomla.1386542625
/negarsta_parscad.1386542624
/rcube_negarsta_dEekMuFGWvHjZex2.1354083843
/rcube_negarsta_fZAOhVNt5CJnjO3j.1353423204
/rcube_negarsta_M8_aJtlloY_4VKcy.1355149153

البته چهار گزینه زیر که در لابلای فایلهای بالا می بینید، پایگاه داده های  سایت  خودم و سایتهای اد اون دامین من هستند. اما نمی دانم وجودشان در این قسمت ضرورتی دارد؟

/negarsta_architsazeh
/negarsta_ir
/negarsta_joomla
/negarsta_parscad

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...