رفتن به مطلب
afsharj

عدم نمایش مطالب در صفحه اول

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تازه کارم و جوملارو نصب کردم توی لوکال

الان مشکلی که دارم پست ها توی صفحه اصلی نشون داده نمیشه

یه سری مطالب توی فروم خوندم مثل تعیین سطح دسترسی ها و اینکه منوی اصلی رو چجوری تنظیم کنیم ولی باز مشکل حل نشد

میشه بگین توی منوی اصلی ، نوع آیتم منو رو چی باید بزارم ؟؟

الان وقتی میزارم مطالب ویژه نشون داده میشه ولی فقط پست اول صحیح نشنون داده میشه اگه پست دیگه ای بزارم میره توی ناحیه user2  توی قالبم که توی تصویر اتچ شده میتونید ببینید

اگر منو رو بزارم روی حالت مطالب ارشیوی فقط یه جیزی به اسم قیلطر نشون داده میشه که باید واسش تاریخ انتخاب کنی ، قیلطر رو میزارم روی حال مخفی بازم نشون داده میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشید موقعیت های قالب رو فراموش کردم

68897902199302810743.png

سلام

من تازه کارم و جوملارو نصب کردم توی لوکال

الان مشکلی که دارم پست ها توی صفحه اصلی نشون داده نمیشه

یه سری مطالب توی فروم خوندم مثل تعیین سطح دسترسی ها و اینکه منوی اصلی رو چجوری تنظیم کنیم ولی باز مشکل حل نشد

میشه بگین توی منوی اصلی ، نوع آیتم منو رو چی باید بزارم ؟؟

الان وقتی میزارم مطالب ویژه نشون داده میشه ولی فقط پست اول صحیح نشنون داده میشه اگه پست دیگه ای بزارم میره توی ناحیه user2  توی قالبم که توی تصویر اتچ شده میتونید ببینید

اگر منو رو بزارم روی حالت مطالب ارشیوی فقط یه جیزی به اسم قیلطر نشون داده میشه که باید واسش تاریخ انتخاب کنی ، قیلطر رو میزارم روی حال مخفی بازم نشون داده میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما

به تالار جومینا خوش آمدید

در تنظیمات منوی اصلی سایت تون سمت چپ ایتم " ستون ها " و روی 1 تنظیم کنید و ذخیره کنید

ویرایش شده توسط محمدحسین میری

لینک به ارسال

درود بر شما

به تالار جومینا خوش آمدید

در تنظیمات منوی اصلی سایت تون سمت چپ ایتم " ستون ها " و روی 1 تنظیم کنید و ذخیره کنید

ممنون از پاسختون الان به درستی کار میکنه

فقط یه سوال الان مشکلی پیش نمیاد که منو روی مطلب ویژه باشه ، ؟ نیازی نیست روی حالت های دیگه باشه

و یه مشکل دیگه هم که دارم عکسا از حد خودشون بزرگتر میشن و میره روی ستون های کناری

توی css  باید تغییرات بدم؟ 

لینک به ارسال

درود بر شما

خیر مشکلی نیست که مطلب ویژه ست. این منو تمامی مطالبی که ویژه باشند رو نمایش میده.

برای عکس هم بلی باید با CSS درست بشه. البته کیفیت و سایز رو حتمن تغیر بدید. قبل آپلود با فوتوشاپ سایزش رو روی یک عدد ثبت قرار بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...