رفتن به مطلب
iranianbe

تبدیل قالب ۱.۵ به قالب ۱.۶

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخواستم بدانم کسی از دوستان هست که بتواند قالب ۱.۵ را ۱.۶ را تبدیل کنه؟

من میخواهم سیستم جوملا خودم را به ۱.6 تبدیل کنم و مشکل تبدیل قالب را دارم که اگر دوستان کمک کنند ممنون میشم...

با تشکر

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

کدوم قالب مد نظرتون هست ؟

یا حق

سلام دوست عزیز

من از قالب قالب فروشگاهی جوملا نسخه ۱ که جومینا منتشر کرد استفاده میکنم که میخواستم ببینم آیا میشود به ۱.۶ تبدیلش کرد یا نه؟!

این هم لینک قالب:

http://www.joomina.ir/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-1

با تشکر

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

در طراحی قالب های 1.6 جومینا سعی شده با 1.5 هم سازگار باشده ... اگه مشکل احتمالی هم داشته باشه دمو آنلاین میدید میگم رفع میکنید .:shy:

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

در طراحی قالب های 1.6 جومینا سعی شده با 1.5 هم سازگار باشده ... اگه مشکل احتمالی هم داشته باشه دمو آنلاین میدید میگم رفع میکنید .:shy:

موفق باشید

یا حق

دوست عزیز

فکر کنم که منظور من را برعکس متوجه شدید...:shy:

من قالب ۱.۵ را میخواهم به ۱.۶ تبدیل کنم، و این لینک قالب که برایتان ارسال کردم قالبی هست که با جوملا ۱.۵ سازگار میباشد و با ۱.۶ سازگار نیست...

و من سوالم این بود که آیا این قالب که برای جوملا ۱.۵ میباشد و جومینا طراحی نموده است ، آیا میشود به ۱.۶ تبدیل کنید!

با تشکر فراوان :heart:

خداوند همیشه یار و همراهتان

لینک به ارسال

سلام من هم ميخام به جوملا 1.6 مهاجرت کنم يکی رو ميخام که قالب سايت من رو از 1.5 به 1.6 تبديل کنه

www.beheshtiyan.net

سلام .

برای مهاجرت از جوملا 1.5 به 1.6 جومینا یک بسته داده که این بسته را میتونید در کنار Jupgrade استفاده کنید و کل جوملا را انتقال بدید .

ولی توصیه نمیشه .

من با سایت شمتا آشنایی دارم . شما یک سری ماژول ها و پلاگین هایی دارید که مشکل دارند در 1.6 . اما اگر اون ماژول ها برای شما مهم نباشند راحت میتونید انتقال بدید . قالب شما با آرتیستیره و به راحتی میتونم به صورت رایگان همین قالب را برای 1.6 بزنم براتون و دیگه نیازی به مهاجرت نیست . فقط باید مطالب را انتقال بدید که کار 2 روزه . به هر حال راه حلش اینه . من انتقال دادم ولی خیلی طول کشید . حدود 1 ماه پیش .

ارادت

نیما حبیب خدا

لینک به ارسال

سلام من هم ميخام به جوملا 1.6 مهاجرت کنم يکی رو ميخام که قالب سايت من رو از 1.5 به 1.6 تبديل کنه

www.beheshtiyan.net

سلام .

برای مهاجرت از جوملا 1.5 به 1.6 جومینا یک بسته داده که این بسته را میتونید در کنار Jupgrade استفاده کنید و کل جوملا را انتقال بدید .

ولی توصیه نمیشه .

من با سایت شمتا آشنایی دارم . شما یک سری ماژول ها و پلاگین هایی دارید که مشکل دارند در 1.6 . اما اگر اون ماژول ها برای شما مهم نباشند راحت میتونید انتقال بدید . قالب شما با آرتیستیره و به راحتی میتونم به صورت رایگان همین قالب را برای 1.6 بزنم براتون و دیگه نیازی به مهاجرت نیست . فقط باید مطالب را انتقال بدید که کار 2 روزه . به هر حال راه حلش اینه . من انتقال دادم ولی خیلی طول کشید . حدود 1 ماه پیش .

ارادت

نیما حبیب خدا

سلام دوست خوب من

چون قبلا زياد بتون زحمت دادم و ميدونم که خيلی سرتون شلوقه ديگه حاضر نيستم بيشتر از اين مزاحم شما بشم

:thankyou:

لینک به ارسال

www.beheshtiyan.net

سلام .

ولی توصیه نمیشه .

ارادت

نیما حبیب خدا

سلام دوست خوب من

چون قبلا زياد بتون زحمت دادم و ميدونم که خيلی سرتون شلوقه ديگه حاضر نيستم بيشتر از اين مزاحم شما بشم

:thankyou:

مراحمید. در خدمتم به هر حال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...