رفتن به مطلب
paknejad

طراحی سایت شرکت طراحی و دوخت پوشاک

پست های پیشنهاد شده

دوستان گرامی سلام

برای طراحی سایت یک شرکت دوخت و طراحیِ پوشاک به من پیشنهاد است. یکی از امکاناتِ های کلیدی که مشتری در نظر دارد، معرفی نمونه جنس های طراحی شده در قالب یک گالری است به گونه ای که کاربران بتوانند روی عکس مربوط به هر طرح:

1- نظر(کامنت) خود را بگذارند و

2-آنرا شبیهِ ف-ی-س ب-و-ک، لایک کنند.

3- قابلیت کلیک راست روی عکس و ذخیره کردن آن غیرفعال باشد.

4- در صورت امکان با قرار گرفتن ماوس روی هر بخش از عکس، همانند ذره بین بزرگنمایی شود.

آیا چنین امکاناتی در افزونه ها و کامپوننت های جوملا هست؟ به نظر شما چنین سایتی با منوهایی نظیر صفحه اول، تماس با ما، درباره ما، گالری و ... با استفاده از جوملا، چقدر هزینه پیشنهاد بدهم؟

با سپاس فراوان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بله دقیقا با این چیزایی که فرمودید میشه با جوملا سایت طراحی کرد

درباره هزینه هم بستگی داره به امکانات و طرح قالب اختصاصی و حالا یک سری مسائل دیگه

به نظر من یکی از سیاست های قیمت گذاری که به صورت فیس تو فس با مشتری در ارتباط هستید اینه که در همون جلسه اول وضعیت مشتری دستتون بیاد

مثلا یه وقت می بینید مشتری جز اون دسته افراد هست که اگر یک یا دو میلیون هم بگی غمی نداره میده و یه وقت میبینی نه برعکس مشتری جز مشتری هایی هست که ارزش سایت رو نمیدونه و یا اگر میدونه نمیخواد زیاد هزینه کنه که این رو نباید قیمت بالا بدی و البته پایین پایین هم ندی

به نظر  بنده در ارتباط رو در رو بهتره کمی تیز باشی

من تو پروژه های خودم قیمت های متفاوتی میدم و این رو هم یادآور بشم اگر قرار شد قیمت بالا بدم از لحاظ نظم و گرافیک و رنگبندی و امکانات اینقدر وسواس میشم که واقعا تفاوت احساس بشه

در کل واسه مشتریانی که ارزش هنر طراحی سایت رو میدونند و حاضرند هزینه کنند شما هم باید وقت بذارید و یه چیز فوق العاده دربیارید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...