رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام..

مثلا این سایتو بین

http://moviedl.ir

این با نیوک هست ولی اگه نگاه کنی هر مطلب به صورت جدا تو یه باکس با کادر و حزئیات مختلف هست

اما عوضش این سایتو ببین

www.samfoni2.com

این سایت مطلباش تو یه باکس جدا نیست... می خوام بپرسی که به فرض قالب ماامکان جداسازی مطلب هایی که با کامپوننت متن خو جوملا هست را دارد... اما به طبع در کی دو مطالب پشت سر هم در یک باکس می آیند...سی اس اس کی 2 را چه جوری عوض کنم که هر مطلب مثل سایت مووی دی ال باشه... منوظرم فاصله افتادن بین مطلب های نیست اونکه کاری نداره...می خواهم مطالب کی 2 مثلا همون مووی دل قرار بگیره

دوستان این مشکل در کی 2 هست که می خواهم دوستان من رو راهنمایی کنند که چیکار کنم در کی 2 مثل یک سایت معمولی که قالبش این ویژیگی رو داره بشه

با تشکر ممنون شهریار:thankyou::thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شهریار جان شما داخل فایل css تون دنبال کلاس catItemView بگردید (البته css کامپوننت )

با تغییرات اون میتونید دقیقا چیزی شبیه اون سایت را درست کنید

لینک به ارسال

قربون شما که جواب دادید ولی این پس برای یک سال پیش بود الان خودم باری خودم k2 سفارشی دارم:Dو

بمیرم هم از k2 استفاده نمی کنم:thankyou:

تشکر از دوست عزیز بخاطر پاسخ گویی

لینک به ارسال

سلام

این کارو به راحتی میشه با خود جوملا انجام داد فقط نیاز به کمی وقت گذاشتن داره

و بلد بودن html,css.php

شما میتونید با ایجاد پوشه html در پوشه قالب

و کپی کردن پوشه com_content در این پوشه و ویرایش اون مطالب سایتتون رو به صورت مورد نظرتون در بیارین

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...