رفتن به مطلب
wahidonline

درخواست ماژول براي نمايش مجموعه مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام . مي دانم سوالم تکراري و مبتدي است . اما هرچه جستجو کردم نتوانستن جواب آنرا بيابم . در حال ساخت سايتي در حالت لوکال هستم . مي  خواهم ليستي از عنوان مجموعه مطالب در ستون سمت راست نمايش داده شود . تا اينجاي کار را موفق شده ام . اما مشکل اينجاست که مي خواهم با کليک بر روي اسم هر مجموعه ، تمام مطالب مربوط به اين مجموعه در يک صفحه مجزا نمايش داده شود . يا لااقل عنوان اين مطالب در صفحه ديگري نمايش داده شود . قبلا" از تمام اساتيد

محترم بابت اين سوال مبتدي معذرت مي خواهم . 

اما خواهش مي کنم ماژول و يا روشي براي حل اين مشکل معرفي نمايند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما از قسمت ایجاد منو منوی مجموعه بسازید و مجموعه های مورد نظرتون رو انتخاب کنید سپس با ماژول ایجاد منو آن را در هر موقعیت قالب که خواستید قرار دهید

موفق باشید

لینک به ارسال
mahdi1448، در تاریخ 07 Dec 2013 - 7:10 PM گفته است:

شما از قسمت ایجاد منو منوی مجموعه بسازید و مجموعه های مورد نظرتون رو انتخاب کنید سپس با ماژول ایجاد منو آن را در هر موقعیت قالب که خواستید قرار دهید

موفق باشید

ممنون از راهنمايي شما دقيقا" به همين روش عمل کردم و موفق هم شدم . اما وقتي بر روي يکي از عناوين مجموعه ها کليک مي کنم  تا مطالب مرتبط با اين مجموعه نمايش داده شود ، پيغام خطاي 404 مي دهد که مطلب يافت نشد .آيا اين مشکل بخاطر کار کردن در لوکال است يا اشتباه ديگري کرده ام .

لینک به ارسال

ممنون از راهنمايي شما دقيقا" به همين روش عمل کردم و موفق هم شدم . اما وقتي بر روي يکي از عناوين مجموعه ها کليک مي کنم  تا مطالب مرتبط با اين مجموعه نمايش داده شود ، پيغام خطاي 404 مي دهد که مطلب يافت نشد .آيا اين مشکل بخاطر کار کردن در لوکال است يا اشتباه ديگري کرده ام .

نه دوست عزیز من در لوکال هم تست کردم چنین مشکلی نیست و وقتی روی مجموعه مربوطه کلیک میکنید مطالب موجود در اون مجموعه براتون لیست میشند

لینک به ارسال

نه دوست عزیز من در لوکال هم تست کردم چنین مشکلی نیست و وقتی روی مجموعه مربوطه کلیک میکنید مطالب موجود در اون مجموعه براتون لیست میشند

ممنون از لطف شما اگر ممکن است توضيح بيشتري بفرماييد مايلم اشکال کارم را متوجه شوم 

لینک به ارسال

ممنون از لطف شما اگر ممکن است توضيح بيشتري بفرماييد مايلم اشکال کارم را متوجه شوم 

با تشکر از لطف دوستان . ايراد کارم را متوجه شدم . بعد از ساخت منو و در مرحله ايجاد گزينه منو ، بايد براي هر نام مجموعه يک گزينه منو ساخت . ممنون دوستان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...