رفتن به مطلب
majid33

بالا نیامدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان
سایتم رو نگاه کنید بالا نمیاد
این مشکل زمانی پیش اومد که دیشب داشتم قالب های اضافی رو حذف میکردم 
ضمناً از فایل خام جوملا پوشه template رو آپ کردم رو هاست و اکسترکت کردم باز جواب نگرفتم
کمکم کنید، چی کار باید بکنم ؟

http://irangarden.com/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

سایتم رو نگاه کنید بالا نمیاد

این مشکل زمانی پیش اومد که دیشب داشتم قالب های اضافی رو حذف میکردم 

ضمناً از فایل خام جوملا پوشه template رو آپ کردم رو هاست و اکسترکت کردم باز جواب نگرفتم

کمکم کنید، چی کار باید بکنم ؟

http://irangarden.com/

سلام

کل قالب مورد نظر را روی هاست خود حذف کن و مجددا قالب خودت رو آپلود کن

لینک به ارسال

صفحه مدیریت باز نمیشه تا نمایش خطارو فعال کنم

من کل پوشه تمپلت رو حذف (البته کپی ازش دارم) و از فایل خام جوملا پوشه تمپلت رو
-------------------------------------------------------------------------------------------
جایگزین کردم باز درست نشد

-------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان این خطال رو میده راه حلش چیه ؟

Warning: require_once() [[/size]function.require-once]: Unable to access /home3/irangard/public_html/administrator/templates/rt_missioncontrol/lib/missioncontrol.class.php in[/size]/home3/irangard/public_html/plugins/system/missioncontrol/missioncontrol.php on line [/size]13

Warning: require_once(/home3/irangard/public_html/administrator/templates/rt_missioncontrol/lib/missioncontrol.class.php) [[/size]function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in[/size]/home3/irangard/public_html/plugins/system/missioncontrol/missioncontrol.php on line [/size]13

Fatal error: require_once() [[/size]function.require]: Failed opening required '/home3/irangard/public_html/administrator/templates/rt_missioncontrol/lib/missioncontrol.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in[/size]/home3/irangard/public_html/plugins/system/missioncontrol/missioncontrol.php on line [/size]13

لینک به ارسال

با سلام

مشکل از قالب مدیریت جوملا میباشد

از طریق دیتابیس قالب bluestork را پیشفرض کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...