رفتن به مطلب
alireza10025

مشکلات سئو

پست های پیشنهاد شده

با سلام
دوستان خوبم، من در یک انجمن درخواست بررسی سئو دادم که پاسخ را ملاحظه میفرمایید. 

رتبه الكسا جهاني سايت 909.308 و ايران 16.614 مي باشد. 

شما تگ اچ1 و  اچ2 را که ركن هاي اساسي در سئو هستند در پيج اول خود نداريد و همين طور توضيحات سايت شما خيلي كوتاه است و نيز كلمات كليدي سايت شما هم بسيار طولاني هستند

آدرس url پست هاي خود را بهينه كنيد مثلاً: 
http://www.negarstan.com/knowledge/w...87%D9%86%D9%87
درخواست من: من به هیچ عنوان سی اس اس و  اچ تی ام ال نمی دانستم و با همین راهنمایی های فروم ها این دو سایت را راه اندازی کرده ام لذا چیزی در مورد تگ، از ریشه نمی دانم. لذا اگر مقدور است به سوالات من پاسخ فرمایید

تگهای (اچ1) , (اچ2) , ... را باید در هنگام نوشتن مطلب و با استفاده از ادیتور اعمال کنم؟
 تگ(اچ1) را باید در قالب تغییر داد یا در ادیتور؟ در این مورد بسیار گشتم اما چیزی که من متوجه آن بشوم نیافتم لطفا توضیح ساده قابل درک برای من بنویسید و یا آموزش کاملی را معرفی فرمایید
 در مورد آدرس (یوآرال) پست ها، من از طریق تنظیمات کلی، بخش سئو، همه گزینه ها بجز گزینه افزودن پسوند به آدرس ها را روی بلی قرار داده ام و تغییر لازم در فایل داخل سی پنل  را هم انجام داده ام. فکر میکنم که فارسی بودن نام مستعار باعث طولانی شدن آدرس شده است. آیا باید کار دیگری انجام دهم یا نام مستعارها را انگلیسی کنم که در غیر اینصورت ارور 404 ها زیادتر خواهد شد. 
لطفا راهنمایی بفرمایید بخصوص در مورد تگ (اچ1) (اچ2)و مشکل آدرس. منتظر پاسخ شما هستم
با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

خب اونی که این اطلاعات رو به شما داده احتمالا" بنده خدا عینکش همراش نبوده :)

شما فقط کافیه به سورس سایتتون دقت کنید و یک جستجوی مختصر انجام بدید میبینید که به جای یه دونه h1 چندین و چند تا دارید ولی h2 رو راست گفته که ندارید

البته تا به امروز توصیه شده که تعداد h1 بیشتر از یکی نباشه و خوبه که از h2 هم یکبار استفاده بشه

همه اینها بستگی به ساختار کدنویسی جوملا داره که زیاد در این مورد سخت گیری نکرده

شما دو راه دارید . یا باید در هسته دستکاری کنید و تغییرات بدید یا اینکه از افزونه های سئو استفاده کنید که علاوه بر این که این موارد رو براتون اصلاح که میکنند ، لینکهاتون رو هم قادرند کوتاه کنند

توصیه میکنم قبل از نصب افزونه های سئو حتما" از فایلها و دیتابیستون بک آپ تهیه کنید !!!

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...