رفتن به مطلب
hatam

نصب نشدن پلاگین پرداخت بانک ملت برای جوم شاپینگ

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه شما مدیران و کاربران جومینا .

من از کامپوننت جوم شاپینگ استفاده میکنم . وقتی پلاگین پرداخت ملت رو نصب میکنم روش این ارور رو میده موقع نصب ( تصویر پیوست شده )

اگه میشه به من کمک کنید ممنون میشم :x

با تشکر از شما .

post-35553-0-82079400-1385479041_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

خب این خطا که واضحه . خطای 1054 اغلب مربوط به نقص در فایل sql میباشد و در این افزونه داره میگه که ،  در لیست فیلدهاتون ، حالا به هر دلیلی فیلدی به نام image شناخته نمیشه

باید در فایل sql افزونه ، ببینید کوئری های مربوط به ایجاد فیلد image در چه وضعیتی هست یا اینکه اصلا" این کوئری برای فیلد image تعریف شده یا نه

البته ممکنه افزونه به درستی کوئری هاش اجرا نشده باشه . برای همین توصیه میشه افزونه رو از طریق نصب از پوشه نصب کنید تا در تایم کمتری نصب صورت بگیره و به خاطر تایم اوت دچار نصب ناقص نشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

خب این خطا که واضحه . خطای 1054 اغلب مربوط به نقص در فایل sql میباشد و در این افزونه داره میگه که ،  در لیست فیلدهاتون ، حالا به هر دلیلی فیلدی به نام image شناخته نمیشه

باید در فایل sql افزونه ، ببینید کوئری های مربوط به ایجاد فیلد image در چه وضعیتی هست یا اینکه اصلا" این کوئری برای فیلد image تعریف شده یا نه

البته ممکنه افزونه به درستی کوئری هاش اجرا نشده باشه . برای همین توصیه میشه افزونه رو از طریق نصب از پوشه نصب کنید تا در تایم کمتری نصب صورت بگیره و به خاطر تایم اوت دچار نصب ناقص نشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام . خیلی ممنون . ولی نصب از پوشه هم جواب نداد .

راستش من از یه ورژن دیگه استفاده کردم تو نت ، جواب داد و نصب شد ولی موقع پرداخت ( وقتی میخواد بره به بانک ملت برای پرداخت ) این ارور رو میده . مشکل از کجاست ؟؟

http://8pic.ir/images/84697834803122521301.png

با تشکر :)

لینک به ارسال

با سلام

راجع به خطای 500 بارها و بارها بحث شده و راه حل ارائه شده است

سرچ بفرمایید !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

راجع به خطای 500 بارها و بارها بحث شده و راه حل ارائه شده است

سرچ بفرمایید !

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام . خیلی ممنون . لطف کردید . ولی به خدا بالا 20 تا صفحه ای که مشکل اروو 500 داشتن رو رفتم دیدم ولی یا جوابی بهشون داده نشده بود یا دوستان فقط میگفتن سرچ کنید . میشه برام پیا کنید ؟ به خدا هر چی گشتم جواب درستی نگرفتم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...