رفتن به مطلب
ramtin895

پولی کردن لینک های دانلود مستقیم

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه سایت جوملایی دارم ! قراره تو هر پست این سایت 200 . 300 تا فایل با لینک مستقیم و حجم های  2 یا 3 مگابایتی برای دانلود باشه !
اما این فایل هارو نمیخوام رایگان بزارم اول به سرم زد که ادامه مطلب رو با rsmembership پولی کنم اما به این نتیجه رسیدم بازم سایت های دزد فایل میتونن این فایل هارو به ترفند های خودشون بدزدن ! برای همین به فکر افتادم که یه کاری کنم که بازدید کنندگان بیان با پرداخت هزینه عضو سایت بشن و لینکای دانلود فقط برای این افراد که عضو شدن فعال باشه !
متسفانه با جستجو به جایی نرسیدم گفتم شاید تو این انجمن ها بشه کاری کرد ! ممنون میشم راهنمایی کنید !
درضمن فایل ها روی هاست دانلود آپلود شدن و قراره کپی شن روی سایتم که تو هاست لینوکسه ! نسخه سایت هم جوملا 2.5 هست ! یک دنیا ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

بهترین مورد استفاده از آلفا یوزر پوینت و جی دانلود است.

البته اینجوری برای دانلود هر فایل باید امتیاز داشته باشد. برای امتیاز هم شما پول تعیین می کنید. وارد درگاه شده و مبلغ را واریز سپس امتیاز می گیرد.

لینک به ارسال

ممنونم ! با توجه به این که لینک های دانلودم روی یه هاست دیگه یعنی هاست دانلود هست ! این کد جواب میده؟ 

لینک به ارسال

فعلا درخواست دادم تا بانک بهم درگاه اینترنتی بده ! بعدا که نصبش کردن اگه موفق نشدم شما میتونید با پرداخت هزینش این کارو برام انجام بدید؟

لینک به ارسال

درود بر شما

شما آستین بالا بزنید اگر با وجود تماس تلاش تون انجام نتونستید بدید می تونید تماس بگیرید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...