رفتن به مطلب
novinfard

پرسشی در رابطه با قالب زایش و بالش

پست های پیشنهاد شده

با سلام،

دوستان قالب زایش و بالش رو که برای دانلود گذاشتید که نمونه اش اینه:

http://www.apadanasoft.net

با قالبی که در دمو گذاشتید یعنی:

http://zayeshbalesh.org/

خیلی متفاوته، منوهای بالا نمی تونن سطح جدید رو نشون بدن و یک سطحی هستند و من وقتی می خوام swmenu یا هر سیستم منویی رو تو موقعیت اون بذارم به هم میریزه،

Please هلپ Me!:P

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
منوهای بالا نمی تونن سطح جدید رو نشون بدن و یک سطحی هستند

منظور شما کدام منو است بالای بالا و یا منو که در موقیت user3 هست ؟

اون که در موقیعیت user3 است برای اینکه سطوحش مشخص بشه در قسمت مدیریت ماژول " همیشه زیر منو ها را نمایش بده " را روی "بلی " قرار دهید زیر منوهاش باز میشه .

اونی که در موقعیت topmenu هست یعنی بالای بالایی ،بله خوب یک سطحی هستند اصلا یک سطحی هم طراحی شده است و کارایی یک سطحی هم براش فرض شده . اشکال در کجاست ؟

سهیل عزیز عنوان تاپیک شما اینکه اشکال در قالب زایش و بالش بهتر نیست مثلا بزنید درخواست راهنمایی در مورد قالب زایش و بالش ؟

در ضمن لطف کردید کپی رایت را برنداشتید تشکر !

لینک به ارسال

سلام عزیز،

مرسی آقای تهرانی، این نکته رو اصلا دقت نکرده بودم، دو روز کامل وقتمو گرفت! منظورم همون user3 بود.

بله این بهتره، عادت کردم به این کلمه، میگن که ترک عادت موجب مرض است همینه دیگه!!! تصحیح کردم. بیشتر از مطلب از جمله ات حال کردم، کاملا با متدلوژی روانشناسی بود، یعنی نگقتید "چرا عنوان رو مشکل گذاشتید" به جاش گفتید: "بهتر نیست مثلا بزنید درخواست راهنمایی در مورد قالب زایش و بالش ؟"

قربونت عزیز، قالب خیلی خوبی بود. هرچند اوایل که تو تی سی جوملا چند مورد دیدم، این طوری نبود ولی الان کلا قالب های جدید رو خوب طراحی یا فارسی سازی می کنید. مرحبا;)

پیروز باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...