رفتن به مطلب
n.naghavi

حذف تروجان موجود بر روی وب سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه ی دوستان محترم

من یه تعداد وب سایت دارم که در چند روز اخیر همه دچار یه تروجان شدن. 

به طوریکه سیستم هایی که دارای آنتی ویروس هستن مثل نود32 یا بیت دفندر، وب سایت ها رو باز نمی کنن و اعلام می کنه که صفحه امن نیست و دارای تروجان هست.

با این مشکل من کلی از بازدیدکنندگان وب سایت ها رو از دست دادم و مشتری هام هم شاکی هستن.

با نرم افزارهای اسکن آنلاین که دوستان تو همین وب سایت پیشنهاد دادن اسکن کردو و یعضی ها فقط اعلام کردن که کد مخرب داره.

آیا کسی می تونه تو این زمینه به من کمک کنه؟

خیلی خیلی واجبه

لطفا اگر امکان داره راهنمایی کنید چیکار کنم.

www.goharbodclinic.com

www.poostnews.com

www.pars-clinic.com

......

....

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

افزونه ای مشابه که در همه سه سایت یا کد php و یا ... مشابه که در هر سه سایت بکار برده باشید را ابتدا حذف کنید

هر سه سایت رو از یه شرکت هاستینگ گرفته اید؟

لینک به ارسال

درود بر شما

افزونه ای مشابه که در همه سه سایت یا کد php و یا ... مشابه که در هر سه سایت بکار برده باشید را ابتدا حذف کنید

درود بر شما

با سلام خدمت جناب میری عزیز

متاسفانه یه مشکل یزرگ .وجود داره. 

در تمام وب سایت ها که فقط به همین 3 تا هم محدود نمی شه و من این سه موردو فقط از باب نمونه عرض کردم، از یک هاستینگ، یک تمپلیت، یک سری افزونه استفاده می شه و عملا اینطوری نمی تونم بفهمم چی باعث این مشکل شده. 

اما خواهشا اگه راه حل دیگه ای به نظرتون می رسه لطفا بفرمایید که کارم خیلی گیر کرده.  

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...