رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایتم چند روز پیش ه-ک شده و هر روز پسوردم و تغییر می ده البته هاستم و تغییر نمی ده و برای ورود به سی پنل مشکلی ندارم .

رو صفحه ی سایتم هم جمله ه-ک توسط حسین می اد .

لینک سایتم

www.rizehnews.ir

کسی می تونه برای رفع این مشکل باید چکار کنم .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

به احتمال 99% ی شل رو هاستت آپلود کرده که پسورد دیتا بیستو میزنه یا تک تک پوشه هارو بگرد شل رو پیدا کن پاکش کن یا اینکه کل سایتو پاک کن پسورد دیتا بیستو از اول بساز

لینک به ارسال

سلام دوست عزیزدیتابیست روزده واسکریپت روتوقالب سایتت گزاشته میتونی ازطریق Cpanel هاستت بری توجداول usersیاهرجدولی که رمزویوزرت اونجاست اونوتغییربدی بعدواردکنترل پنل سایتت بشی وقالب سایتت روعوض کنی!!!!

لینک به ارسال

سلام دوست عزیزدیتابیست روزده واسکریپت روتوقالب سایتت گزاشته میتونی ازطریق Cpanel هاستت بری توجداول usersیاهرجدولی که رمزویوزرت اونجاست اونوتغییربدی بعدواردکنترل پنل سایتت بشی وقالب سایتت روعوض کنی!!!!

رمز و دارم و به دست اوردم

قالب و حذف کنم یعنی درست می شه ؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

آره قالب روحذف کن ویه قالب جدیدجایگزین کن یارمزتوبرام ایمیل کن تابرات درست کنم

------------------ لطفا" قوانین را رعایت فرمایید ! ------------------

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی

لینک به ارسال

آره قالب روحذف کن ویه قالب جدیدجایگزین کن یارمزتوبرام ایمیل کن تابرات درست کنم

قالب و حذف کردم اما باز بعد از چند روز یه تصویر دیگه روی سایتم گداشته و رمز و نام کاربری برای ورود و تغییر داده ؟

چکار کنم از دست این حکر لعنتی خلاص شوم .

ضمنا سایتم خیلی محتوا داره و نمی شه جوملای جدید نصب کنم .؟

لینک به ارسال

دوست عزیز گفتم که رمز دیتا بیستو میزنه وقتی هم شل رو سایتت باشه شما قالبو حذف کنی یا ی پوشه رو حذف کنی 5% احتمال داره که شل تو اون پوشه باشه

گفتم یا بشینید تک تک پوشه هارو بگرد شل رو پیدا کن پاکش کن یا کل سایت رو پاک کن دوباره از اول شروع کن

به مدیریت هاستینگ هم میتونی اطلاع بدی اونا خیلی راحت راه نفوذ رو میتونن پیدا کنن

لینک به ارسال

دوست عزیز گفتم که رمز دیتا بیستو میزنه وقتی هم شل رو سایتت باشه شما قالبو حذف کنی یا ی پوشه رو حذف کنی 5% احتمال داره که شل تو اون پوشه باشه

گفتم یا بشینید تک تک پوشه هارو بگرد شل رو پیدا کن پاکش کن یا کل سایت رو پاک کن دوباره از اول شروع کن

به مدیریت هاستینگ هم میتونی اطلاع بدی اونا خیلی راحت راه نفوذ رو میتونن پیدا کنن

معذرت یه سئوال ابتدایی

شل با چه فرمتی و چه اسمی احتمال داره وجود داشته باشه

ممنون از پاسختون

لینک به ارسال

اسم زیاد داره اما فرمتش php هستش پیدا کردنش خیلی سخته اگر تو زمینه ه-ک اطلاعاتی نداشته باشید کارتون خیلی سخت تر میشه

لینک به ارسال

از سی پنل می تونید سایتتون رو اسکن کنید 

برای اطمینان بیشتر کل فایل های سایتتون رو فشرده کنید بعد دانلود کنید و با آنتی ویروس خوبی مثل کسپرسکی (نه چیزی شبیه NOD32 ) اسکن کنید تا فایل مخرب مشخص بشه 

رمز هاستت هم عوض کن

یوزر و پسورد دیتابیست هم عوض کن این مشکل هم به پشتیبان هاست بگو

لینک به ارسال

با معذرت

مطالب سایتم خیلی زیاده

راهی نیست که بشه فقط همه ی افزونه ها حتی جوملا رو حذف کرد و فقط مطالب و نگه داشت ؟

منظورم این که مطالب در مدیریت جوملا کجا ذخیره می شوند تا پوشه ی مطالب و حذف نکنم .

لینک به ارسال

سلام.

باکس پیام خصوصی ات را چک کن.

پاسخ ات را مییابی...

یا حق..

لینک به ارسال

دوست عزیز با برگرداندن بک آپ این مشکل حل می شه یا نه ؟

لینک به ارسال

امکان داره حل بشه اما اگر اون بک آپ توش شل باشه باز همون مشکل رو دارید.

خوب شما چرا با مدیریت هاستینگ صحبت نمیکنید؟اونا خیلی راحت تر میتونن بهتون کمک کنن

لینک به ارسال

امکان داره حل بشه اما اگر اون بک آپ توش شل باشه باز همون مشکل رو دارید.

خوب شما چرا با مدیریت هاستینگ صحبت نمیکنید؟اونا خیلی راحت تر میتونن بهتون کمک کنن

مشکل اینه که من از 3g  رایتل استفاده می کنم و نمی دونم دلیلش چیه که بخش کاربری سایت مدیریت هاستم باز نمی شه و خطا می ده ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...