رفتن به مطلب
somayeh fathi

ایجاد موقعیت جدید قالب bluespace جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام بالای قالب سایتم میخام علامت نماد الکترونیکی واسش بزارم بم پیغام دادن جایگاهشو مشخص کنین

میخام در بالای سایت سمت راست که نماد شرکت هست در  سمت چپ علامت نماد الکترونیکی  قرار بگیره. طبق عکس

حالا چطوری اون موقعیت رو درست کنم  و به سایت enamad  موقعیت جدید سایتمو اعلان کنم ؟

قالبم bluespace_joomina_ir  که از سایت جومینا گرفتم.مراحلشو گام ب گام بم بگین چون زیاد ب کدنویسی و برنامه نویسی وارد نیستم .ممنون

آدرس سایتمم www.paradiseshop.ir

واسه اینکه منظورمو کامل رسونده باشم  این سایتو نگاه کنیین ببینین چطوری نماد تو سایت شون گذاشتن

http://alfa-host.com/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما باید بعد از دایو زیر در ایندکس قالب

<div id="joominaheader">

بعد از دایو لوگو یک دایو دیگه با نام id دلخواه ایجاد کنید

همون خصوصیات سی اس اس id لوگو رو برای این ای دی هم بنویسید فقط float رو left بگذارید

بعد تو این دایو جدید کد زیر رو بذارید و بجای menu اسم موقعیت دلخواهتون رو بنویسید

<jdoc:include type="modules" name="menu"/>

لینک به ارسال

از قسمت مدیریت قالب فایل editor . css را تغییر بدم؟

---------------------------------------------------------------------------------------------

اینی که نوشتم درسته که ذخیرش کنم؟

<div id="joominaheader">

<div id="joominalogo">

<div id="joominaenamad"><?php echo $view->position('left', 'joominaenamad'); ?><jdoc:include type="modules" name="hederjoominaenamad"

</div>

---------------------------------------------------------------------------------------------

اینم کدی که سایت enamad داده تا واسه موقعیتم بزارم حالا چکار کنم ؟

<iframe src="/iframe.htm" frameborder="0" scrolling="no" allowtransparency="true" style="width: 150px; height:150px;"></iframe>

ی عکس از قسمت کد ها میزارم بگین کجاش چه کدی وارد کنم دقیقا همونو بنویسم . دوستان کد نویسی یاد ندارم و میترسم خراب شه

لینک به ارسال

درود بر شما

دوست عزیز لطفن اسپم ارسال نکنید. صبور باشید - فاصله هر 4 پست شما تنها چند دقیقه ست.! قوانین رو رعایت کنید.

کدی که اقای دفاعی گفتند رو باید در فایل index.php دقیقن همان جایی که ازش عکس گرفتید بذارید

<div id="enamad">

<jdoc:include type="modules" name="enamad"/>

</div>

کد بالا را بعد از

<div id="joominalogo"></div> قرار بدید

بقیه کارها با css است

حالا در مدیریت ماژول یک ماژول html دستی ساخته و کد خودتون رو در آن وارد کنید و در موقعیت enamad فعالش کنید

لینک به ارسال

درود بر شما

دوست عزیز لطفن اسپم ارسال نکنید. صبور باشید - فاصله هر 4 پست شما تنها چند دقیقه ست.! قوانین رو رعایت کنید.

کدی که اقای دفاعی گفتند رو باید در فایل index.php دقیقن همان جایی که ازش عکس گرفتید بذارید

<div id="enamad">

<jdoc:include type="modules" name="enamad"/>

</div>

کد بالا را بعد از

<div id="joominalogo"></div> قرار بدید

بقیه کارها با css است

حالا در مدیریت ماژول یک ماژول html دستی ساخته و کد خودتون رو در آن وارد کنید و در موقعیت enamad فعالش کنید

من اون کد رو وارد کردم و  اومدم ماژوال html  دستی انتخاب کردم تو انتخاب موقعیت هام اسمی از موقعیت جدید که درست شده نیست, موقعیت های دیگه که از اول بودن هست  , ولی جدیهده نه !!!! انگار اضافه نشده ؟؟؟

لوگو رو از قسمت templet  قالب هام  عوض کردم اونم موقعیت نداشت!!

لینک به ارسال

درود بر شما

شرمندم اشتباه از من بود

وارد فایل templatedetails.xml شوید و کد زیر رو جستجو کنید

<positions>

در cیر این کد تمامی موقعیت های قالب شما در بین دو تگ <position> تعریف شده اند

موقعیت جدید هم همانند انها تعریف کنید یعنی : <position>enamad</position>

و درکنار انها قرار بدید

لینک به ارسال

درود بر شما

شرمندم اشتباه از من بود

وارد فایل templatedetails.xml شوید و کد زیر رو جستجو کنید

<positions>

در cیر این کد تمامی موقعیت های قالب شما در بین دو تگ <position> تعریف شده اند

موقعیت جدید هم همانند انها تعریف کنید یعنی : <position>enamad</position>

و درکنار انها قرار بدید

طبق راهنمایی تون همه رو  خط به خط انجام دادم و واسه تست موقعیت  یه عکس آوردم گذاشتم  ولی چیزی نشون نمیده ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...