رفتن به مطلب
rivalboy

ارسال مطلب توسط کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان
بنده در سایتم از k2 استفاده می کنم.داخل این کامپوننت گروه های کاربری دلخواه درست کردم و سطح دسترسی برای هر کدام از گروه ها قرار دادم.حالا میخوام که کاربرانی که داخل این گروه ها هستند بتوانند در مجموعه هایی که برایشان تعیین شده مطلب ارسال کنند.از کجا می توانم این کار رو انجام بدم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

کافیست پس از انجام تنظیمات و تعیین دسترسی هر کاربر به مجموعه ، یک منو از نوع فرم ویرایش آیتم ها ایجاد کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

این کاری و که گفتید کردم اما فقط ارسال مطلب میکنه.ویرایش مطالب قبلب و انجام نمیده

---------------------------------------------------------------------------------------------

یه سوال دیگه

الان ماژول ورود کاربران داخل سایت هستش اما کادری که قسمت وارد کردن یوزر پس هستش از قالب بیرون زده ، از کجا میتونم اندازه را کمترکنم؟

لینک به ارسال

این کاری و که گفتید کردم اما فقط ارسال مطلب میکنه.ویرایش مطالب قبلب و انجام نمیده

اگر بخواهید نویسنده ویرایش را هم انجام بده باید سطح دسترسی ویرایش رو بهش بدید.

سپس وقتی با اکانت خود وارد سایت شوند زیر یا کنار هر مطلب یک گزینه ادیت برای ویرایش ان مطلب قرار دارد.

البته کامپوننت های زیادی هستند که خیلی شک تر و زیبا تر می توان به نویسنده دسترسی داد و از این حالت معمولی امد بیرون

الان ماژول ورود کاربران داخل سایت هستش اما کادری که قسمت وارد کردن یوزر پس هستش از قالب بیرون زده ، از کجا میتونم اندازه را کمترکنم؟

آدرست سایت ؟

لینک به ارسال

درود بر شما

کد زیر را در انتهای یکی از فایل های css سایت ( ترجیحن فایل css راستچین تان قرار بدید معمولن با پسوند rtl.css نام گذاری می شوند مثلن template_rtl.css )

#modlgn_username, #modlgn_passwd {
    width: 180px;
}

لینک به ارسال

خیلی ممنون ازتو اقای میری ;)

درمورد تغیر فونت مطالب سایت هم لطف کنید یه راهنمایی کنید.من کد زیر و در ابتدای فایل CSS قرار دادم و در لوکال هاست هم جواب داد اما وقتی آنلاین ازش استفاده کردم فونت نوشته ها عوض نمیشن.

@font-face
{
font-family: BYEKAN;
src: url('BYEKAN.ttf')
    ,url('BYEKAN.eot'); /* IE */
}

div
{
font-family:BYEKAN;
}

جاهایی هم که باید اسم فونت را اضافه میکردم، اضافه کردم اما باز نشد.فونت ها هم بر روی سایت آپلود کردم

لینک به ارسال

درود بر شما

اول اینکه خیلی در این باره در تالار بحث شده و کدهای و راه های مختلفی ارائه شده جستجو جنید کلی راه خواهید یافت

دوم اینه اینجور که شما ادرس دهی  کردید باید فونت هارا در پوشه ای که فایل css قرار دارد  آپلود کرده باشید

درسته؟ آدرس دهی را برسی بفرمایید

یک پسوند woff رو اضافه نکردید ان را هم باید اضافه کنید

لینک به ارسال

بله فایل ها داخل پوشه CSS هستش.گفتم از همین طریق داخل لوکال جواب گرفتم اما آنلاین نه

لینک به ارسال

درود بر شما

در فایل css اصلی قالب قرار میدید؟ اگر فایل css برای راستچین قرار دارد درون ان قرار بدید

لینک به ارسال

درود بر شما

در فایل css اصلی قالب قرار میدید؟ اگر فایل css برای راستچین قرار دارد درون ان قرار بدید

یه فایل دارم که اخرش نوشته rtl هم داخل اون قرار دادم هم فایل اصلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...