رفتن به مطلب
poroje

رفع مشکل در ایمپورت دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من از یه فایل اکسپورت گرفتم وقتی میخوام رو لوکال ایمپورت کنم این ارور رو میده مشکلش پیه؟

ممنون

SQL query:

INSERT INTO `rug_virtuemart_products_en_gb` (`virtuemart_product_id`, `product_s_desc`, `product_desc`, `product_name`, `metadesc`, `metakey`, `customtitle`, `slug`) VALUES (282, '<p>Nain Handmade Hand Knotted Persian Rug.</p>', '<p class="MsoNormal" style="margin-bottom: 0.0001pt; text-align: justify; line-height: normal; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial;"><strong><span style="font-size: 12.0pt; font-family: ''Arial'',''sans-serif''; mso-ascii-theme-font: minor-bidi; mso-fareast-font-family: ''Times New Roman''; mso-hansi-theme-font: minor-bidi; mso-bidi-font-family: Arial; mso-bidi-theme-font: minor-bidi; mso-font-kerning: 18.0pt;">Rug no.: 101273</span></strong></p>\r\n<p class="MsoNormal" style="margin-bottom: 0.0001pt; text-align: justify; line-height: normal; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial;"><strong><span style="font-size: 12.0pt; font-family: ''Arial'',''sans-serif''; mso-ascii-theme-font: minor-b[...]

MySQL said: b_help.png

#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ''<p class="MsoNormal" style="margin-bottom: 0.0001pt; text-align: justify; line-' at line 2 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

دقیقن از چی اکسپورت گرفتید و دقیقن در چه چیزی ایمپورت می کنید؟

ممنون

تونستم بعدش حلش کنم اما نتونستم این پست و از اینجا حذف کنم

بازم مرسی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و احترام
من هم چنین مشکلی دارم
در هنگام ایمپرت کردن دیتابیس این خطا رو هم در بخش مدیریت نمایش میده و هم در بخش کاربری

Table 'pnir_ser.n7cqe_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `n7cqe_session` (`session_id`, `client_id`, `guest`, `time`, `userid`, `username`) VALUES ('f87605169ed2fff6da73956dc98d7d47', 1, 1, '1387366081', 0, '')

اگه ممکنه بفرمایید مشکل از کجا است

ویرایش شده توسط niazeemrooz

لینک به ارسال

با سلام

از دیتابیس جوملای دیگری جدول session را اکسپورت بگیرید و در دیتابیس جوملای فعلیتون ایمپورت کنید

پس از ایمپورت ، پیشوند جدول را هم مطابق سایر جداولتون ویرایش کنید و یکبار هم جدول session را Empty کنید

سوال دیگری داشتید در تاپیک جدید مطرح کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...