رفتن به مطلب
arsenpedi

مشکل به ترتیب آخرین خبر نشدن مطالب ویژه در صفحه ی اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. من خبرهای ویژه‌م که توی صفحه ی اصلی میاد به ترتیب آخرین خبر نمیشه  این در حالی که من از طریق منوی اصلی تو مدیریت سایتم هم ترتیب نمایش مطلب را گذاشتم روی جدیدترین ها در اول. 

فقط واسه صفحه ی اولم اینطور میشه ولی واسه بقیه منوهام درسته.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا اونجایی که من می دونم خبرهای ویژه به ترتیب زمانی که ویژه میشن قرار میگیرن نه به اون ترتیبی که ایجاد شدن یعنی دو مطلب یکی قدیمی و دیگری جدید را که ویژه میکنی اگر مطلب قدیمی را بعد از مطلب جدید ویژه کنی بالا قرار میگیرد

لینک به ارسال

تا اونجایی که من می دونم خبرهای ویژه به ترتیب زمانی که ویژه میشن قرار میگیرن نه به اون ترتیبی که ایجاد شدن یعنی دو مطلب یکی قدیمی و دیگری جدید را که ویژه میکنی اگر مطلب قدیمی را بعد از مطلب جدید ویژه کنی بالا قرار میگیرد

من همون موقع که ایجادش می کنم اونو ویژه می کنم. که دقیقا تاریخ ویژه شدن با تاریخ ایجاد یکی میشه

لینک به ارسال

با سلام

به غیر از اینکه تعیین میکنید که مطالب بر اساس جدیدترینها در اول مرتب شوند باید پارامترهای دیگر را هم به درستی تنظیم کنید چون تاثیرگذارند

مثلا توی همون تنظیمات منوتون گزینه دیگری هست که براساس مجموعه هم میسنجه که کافیه روی بدون مرتب سازی قرار بدید و همچنین تعیین کنید که مطالب براساس چه نوع تاریخی مرتب شوند و ...

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...