رفتن به مطلب
azam_a

مشکل حجیم شدن فایلهای دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

با سلام،

من جوملای 2.5 هم نسخه امیرکبیر و هم نسخه جومینا رو نصب کردم ، یه مشکلی وجود داره و اونم اینکه بعد از یه مدت حجم فایلهای اشغال شده به صورت تصاعدی بالا میره!

من فایلها رو چک کردم و حتی به کدهاشون هم نگاه کردم هیچ تغییری توشون ایجاد نشده

میشه راهنمایی کنید که دلیلش چی میتونه باشه یه سایت جوملا که اول 150 مگ بوده الان رسیده به 2 گیگ در صورتی که هیچ فایل یا ویدو یا عکسی آپلود نشده!

ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام،

من جوملای 2.5 هم نسخه امیرکبیر و هم نسخه جومینا رو نصب کردم ، یه مشکلی وجود داره و اونم اینکه بعد از یه مدت حجم فایلهای اشغال شده به صورت تصاعدی بالا میره!

من فایلها رو چک کردم و حتی به کدهاشون هم نگاه کردم هیچ تغییری توشون ایجاد نشده

میشه راهنمایی کنید که دلیلش چی میتونه باشه یه سایت جوملا که اول 150 مگ بوده الان رسیده به 2 گیگ در صورتی که هیچ فایل یا ویدو یا عکسی آپلود نشده!

ممنون میشم

يعني هيچ مطلبي هم منتشر نكردي كه عكس داشته باشه؟

ویرایش شده توسط Ali A

لینک به ارسال

نه اصلا !

تازه رو دو تا هاست مختلف این مشکل اتفاق افتاده از هاست هم نیست!

هر چی چک میکنیم متوجه نمیشیم ایراد از کجاست!

يعني هيچ مطلبي هم منتشر نكردي كه عكس داشته باشه؟

لینک به ارسال

با سلام

افزایش حجم میتونه از هر عاملی باشه . فایلها ، دیتابیس ، افزونه های مخرب و یا نال شده و ...

اگر از فایلهاتون هست بررسی کنید ببینید کدوم فایلهاتون اضافی هستند و اگر از جداول هست بررسی کنید ببینید از کدوم جدول یا جداول حجمشون بطور غیرعادی بالا میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام و ممنون از پاسخگوییتون

من همه این موارد رو قبلا چک کردم ، همونطور که گفتم فایلها حجمشون چندین برابرشده!

مثلا یه فایل  banner.php که توی همه سورسهای جوملا هست

فایلش که 1کیلئبایته شده 32 کیلو !!، بازش کردم و کدهاشو بررسی کردم هیچ تغییری توی خطهای کدش نیست.

ولی حجم انقدر بالا رفته!

هاستینگ سایتها رو ساسپند کرده تا حجمشون رو بررسی کنیم چون میگه از منابع هاست استفاده می کنید،

واقعا تو دردسر افتادیم

با سلام

افزایش حجم میتونه از هر عاملی باشه . فایلها ، دیتابیس ، افزونه های مخرب و یا نال شده و ...

اگر از فایلهاتون هست بررسی کنید ببینید کدوم فایلهاتون اضافی هستند و اگر از جداول هست بررسی کنید ببینید از کدوم جدول یا جداول حجمشون بطور غیرعادی بالا میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام و ممنون از پاسخگوییتون

من همه این موارد رو قبلا چک کردم ، همونطور که گفتم فایلها حجمشون چندین برابرشده!

مثلا یه فایل  banner.php که توی همه سورسهای جوملا هست

فایلش که 1کیلئبایته شده 32 کیلو !!، بازش کردم و کدهاشو بررسی کردم هیچ تغییری توی خطهای کدش نیست.

ولی حجم انقدر بالا رفته!

هاستینگ سایتها رو ساسپند کرده تا حجمشون رو بررسی کنیم چون میگه از منابع هاست استفاده می کنید،

واقعا تو دردسر افتادیم

شاید تو دو جا اطلاعات شما ذخیره میشه!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...