رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

بنده تنظیمات منو را تغییر می دهم ولی این تغییرات save نمیشود.

چه باید کرد؟ دلیلش چیست؟

post-32851-0-86703100-1382469336_thumb.p

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله

فقط در قسمت منوها این گونه است.وهمانطور که در عکس می بینید قسمت چپ یعنی تنطیمات کناری  نیز جمع نمی شود منظورم قسمت مدیریت است.

لینک به ارسال

با سلام

از جوملای کدام تیم استفاده میکنید ؟

با مرورگر دیگری هم تست کنید . مشکل از عدم لود جاوااسکریپت میباشد چون تمام تبهای تنظیمات در حالت باز قرار دارند

اگر اخیرا" افزونه ای نصب کردید که این اتفاق افتاد آن را از طریق دیتابیس غیرفعال کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز، من یک سایت با جوملا 2.5 طراحی کردم و هیچ مشکلی نداشت تا اینکه سایتم ه-ک شد و مجبور شدم از رسیتور واسه بازگردانی اطلاعات و سایتم استفاده کنم ولی بعد از بازگردانی سایتم اتصال منو ها و لینکام کار نمیکنن ، تو منو اصلی هرچی شاخه دارم باز نمیشن و خطای 404  میده و میگه صفحه مورد نظر یافت نشد در صورتی که مطلب اون صفحه هست و لینکش درسته و و اینکه یه منو دیگه و شاخه هاشو درست میکنم و نمایش سایتو میزنم تانشونش بده دیگه این تغییرات رو سایت اعمال نمیشه دیوونه شدم نمیدونم چکار کنم ! یکه میگه از سئو سایت یکی میگه از فایل Htc....txt  یکی میگه از کش سایته ،همه رو چک کردم نشد . به دادم برسین لطفا خواهشن

لینک به ارسال

درود بر شما

این مشکلات از مدیریت مشاهده می شود یا از درون خود سایت شما؟

از درون خود سایت مشاهده میشود و یه مشکل دیگه که هست اینه  که من قبلا از جوملا 2.5 یک سایت دیگه رو نصب کره بودم و کامپوننت فروشگاه یک سایت دیگه و میخواستم از ماپول بانک ملت جومینا استفاده کنم به مشکل برخوردم و گفتن تمام محصولات یک سایت بتید استفاده بشه و من تمامشو تغییر دادم و از محصولات جومینا استفاده کردم و قبلا فروشگاه رو تو قسمت کامپوننت هام داشتم و از اون طریق مدیریت میکردم فروشگاه رو ولی الان این فروشگاه که نصب کردم تو کامپوننت هام نیست و باید آدرسشو تو نوار منو بزنم تا بیاد ، چطوری این فروشگاه تو لیست کامپوننتم بیارم تا دسترسی آسون شه  مث قبل؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

روش دستی که میتونید به منوهای مدیریت اضافه کنید

کدهای ضمیمه را در فایل های زیر درج نمایید

public_html/administrator/modules/mod_menu/tmpl/default_enabled.php

public_html/administrator/modules/mod_menu/tmpl/default_disabled.php

مثلا در خط 275 قبل از

// Components Submenu

کد زیر را اضافه نمایید

$menu->addChild(
new JMenuNode(JText::_('menu name'), 'index.php?option=com_rsticketspro'), true
);
new JMenuNode(JText::_('submenu name'), 'index.php?option=com_rsticketspro')
);
$menu->getParent();

آدرس را همانند مثال بالا قرار دهید

اگر میخواهید منو داخل کامپوننتها قرار گیرد اگر به برنامه نویسی آشنایی دارید بعد از خط 282 قرار دهید

ویرایش شده توسط MyroxSoft

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...