رفتن به مطلب
rezaahmadi

مشکل ناگهانی حذف تمامی منو ها در کنترل پنل بخش ادمین جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

امروز صبح متوجه شدم همه گزینه ها و منو های پنل ادمین پاک شدن و فقط یه صفحه خالی با دو لینک view site و logout وجود داره.

البته برای یکی از اعضا یه یوزر با دسترسی محدود ساخته بودم که با اون وقتی وارد میشم مشکلی نداره و کنترل پنل محدودشو میبینم فقط با یوزر admin همچین مشکلی دارم.

یه اسنپ شات هم ضمیمه کردم.post-36875-0-49799900-1382253857_thumb.j

ممنون میشم کمکم کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

امروز صبح متوجه شدم همه گزینه ها و منو های پنل ادمین پاک شدن و فقط یه صفحه خالی با دو لینک view site و logout وجود داره.

البته برای یکی از اعضا یه یوزر با دسترسی محدود ساخته بودم که با اون وقتی وارد میشم مشکلی نداره و کنترل پنل محدودشو میبینم فقط با یوزر admin همچین مشکلی دارم.

یه اسنپ شات هم ضمیمه کردم.attachicon.gifjoomlaerror.jpg

ممنون میشم کمکم کنید.

خوشبختانه مشکلم حل شد.

برای کسانی که ممکنه با مشکل من مواجه بشن باید بگم که گویا روز گذشته بعد از تغییر Access Level اسپشیال این مشکل بوجود اومده که چون تایم کاری من تموم شده متوجه این مشکل نشدم.

راه حلشم این هست که وارد دیتابیس بشید و جدول viewlevels را باز کنید و مقدار ردیف ها را به این صورت تغییر بدید

1	Public	0	[1]
2	Registered	1	[6,2,8]
3	Special	2	[6,3,8]

(برای نمایش بهتر کد ها رو در نوت پد پیست کنید.)

به این صورت مشکلتون حل میشه.

امدوارم به کارتون بیاد... :)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...