رفتن به مطلب
ali_00815

چند تا راهنمایی کوچیک

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من تازه میخوام وارد جولا بشم. چند تا سوال داشتم.
1-من چند تا پیج php طراحی کردم برای تعویض رمزعبور یا ثبت نام و چند تا چیزه دیگه. که دارای 2تا فایله یکیش برای نمایشه یکیش برای انجام عملیات و هر تو فایل فرمتشون php هستن. الان این سایت رو ببینید wowzone.ir سمت راست سایت رو ببینید منوی خدمات سرور. ایشون هم اومده فایل های php رو نمایش داده اما چطوری؟
2- سوال بعدیم اینه که قالب همین سایتی که بهتون گفتم چیه؟ آیا خودشون طراحی کردن؟ چطوری میتونم یک منو مثل این منو هایی که در این سایت هست در جولا درست کنم؟
3- سوال بعدیم هم اینه که اگر ماژولی هست که بتونه فایل های php رو نمایش بده برام داخله سایت بهم معرفی کنید.
چند تا قالب هم بهم معرفی کنید که شبیه یه این سایت باشه.
خیلی ممنون لطف بزرگی در حقم میکنید جوابمو بدید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

برای نمایش فایل های php می تونید فایل را در قالب مورد نظر قرار بدید

سپس در فایل index.php یا ... که موقعیت های قالب تان در آن قرار دارد یک موقعیت ایجاد کنید و فایل را include کنید

قالب سایت هم اسمش اگر اشتباه نکنم offlike است. منوهاش هم می تونید از مگا منو استفاده کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...